Skocz do zawartości
prezes79

905 i problem z wyjściem stref

Rekomendowane odpowiedzi

hej.

mam podłączone sony ps3 do 905ki kablem hdmi (main).

mam zajęte wszystkie kanały (7.1)

mam podłączony wzmacniacz onkyo do ampli 905 za pomocą cinch --> wyjście z 905 jako "zone 2 preout"

w tym drugim wzmacniaczu te cinche wchodzą np. do "CD in", próbowałem też "line in"

co się dzieje:

jak odtwarzam muzę z ps3 w strefie głównej to mogę w strefie 2 puścić (poprzez ten drugi wzmacniacz) np. radio.

ale już nie mogę puścić muzy z ps3 do drugiej strefy niezależnie od wszystkiego (tzn. niezależnie od tego co mam w strefie 1).

Jakieś sugestie dlaczego? ktoś pomoże z ustawieniami?

mam wrażenie, że tu jest podobnie jak w wideo: że źródło podłączone po HDMI nie wydostanie się z 905ki przez cinch. No ale to jest wideo i nie wiem czy to tak działa z audio.

dzięki z góry za pomoc

Edytowane przez prezes79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta...

postawię pytanie inaczej:

czy w o.905 dźwięk wpuszczony po HDMI da się wypuścić po CINCH (wtedy onkyo działa jako pre-amp)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI nie jest jak by to powiedziec tylko systemem dzwieku. Mam 905 ale nigdy nie prubowalem dwoch stref. Zastanawiajac sie nad Twoim problemem to uwazam ze jak wpuszczasz dziwek po HDMI to nie da rady uzyskac go po Chinch. 905 jako preamp dziala tylko w przypadku podlaczenia zewnetrzych koncowek mocy ( przerabialem i jest beznadziejna ) ale jako rozdzielnik sygnalu nie bardzo.

Jaki masz wzmacniacz podlaczony do 905 na druga strefe ? 905 sama potrafi "obsluzyc" druga strefe wiec dodatkowy wzmaniacz nie jest wymagany. Moze sprobuj w ten sposob.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...