Skocz do zawartości
emc

NAS Netgaer'a i Mbox

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

a ja mam pytanie czy ktos kozysta z mboxow (planuje kupic TP01 lub L110) i serwerow plikow, mam netgear readynas duo. Chcialbym to jakos ze soba skumac... mam router ethernetowo-bezprzewodowy. Jakies doswiadczenia z UPnP/DLNA... jak najlepiej dostac sie do muzyki/filmow na dysku sieciowym.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

a ja mam pytanie czy ktos kozysta z mboxow (planuje kupic TP01 lub L110) i serwerow plikow, mam netgear readynas duo. Chcialbym to jakos ze soba skumac... mam router ethernetowo-bezprzewodowy. Jakies doswiadczenia z UPnP/DLNA... jak najlepiej dostac sie do muzyki/filmow na dysku sieciowym.

pozdrawiam

mam ready nas duo oraz tr11 dziala idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze ze z Popcorn Hour c200 takze bez problemow.

mam Hyundaia od wczoraj i nie zdazylem jeszcze pobawic sie uastawieniami sieci, wiec nie wiem czy mozna dostac sie do zasobow, ktore sa z ograniczonymi uprawnieniami (wymagane podanie usera i pass), popcorn to obsluguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyundai dziala, daje sobie rade z folderami udostepnionymi i wymagajacymi autoryzacji, niestety nie mozna dowolonie nazywac takich zasobow i w skrotach sa dziwne nazwy.

Jedna rzecz jest bardzo denerwujaca, mbox ciagle sprawdza predkosc sieci, doslownie na kazdym pliku w sieci, mocno wydluza to nawigacje, mam nadzieje, ze da sie to gdzies wylaczyc, jak na razie nie udalo mi sie namierzyc gdzie...

Poza tym calosc dziala bez zadnych problemow, wszystko czyta bardzo ladnie, nie ma zadnych zaciec, widzi zasoby udostepnione w CIFS, jak i UPNP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...