Skocz do zawartości
marecki82

Pilnie poszukuje instruci obslugi po Polsku do amplitunera pioneer VSX-818V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupilem amplituner pioneer 818 i nie mam instrukci obslugi po polsku ,jezeli by ktos posiadal bardzo bym prosil udostepnic.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca powinien wraz z ampli dostarczyć instrukcję w naszym ojczystym języku :P więc domagaj się spełnienia obiowiązku od sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem amplituner pioneer 818 i nie mam instrukci obslugi po polsku ,jezeli by ktos posiadal bardzo bym prosil udostepnic.Pozdrawiam

Mam od 917 jak by co to info na pw.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje hiperbol, od 917 znalazlem w necie jak nie znajdzie sie do 818 to bede patrzyl na ta instrukcje z 917 choc ruzni sie troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sprzedawca się o to martwi i załatwia u dystrybutora. To jest jego obowiązek, aby wraz ze sprzętem dać Ci polską instrukcję obsługi, pod warunkiem, że sprzęt był zakupiony w Polsce i z polską gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do samir, Problem polega na tym ze amplituner zupilem na allegro,jest on po ekspozycji stalej. Ale jest nowy.Gwarancje mam polska i fakture zakupu ,instrukcje obslugi sa ale w innych jezykach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do samir, Problem polega na tym ze amplituner zupilem na allegro,jest on po ekspozycji stalej. Ale jest nowy.Gwarancje mam polska i fakture zakupu ,instrukcje obslugi sa ale w innych jezykach

Skoro był nowy, mimo tego, że z ekspozycji, to w skład wyposażenia powinna wchodzić polska instrukcja obsługi. Ja to widzę tak, że sprzedawca nie wywiązał do końca z umowy i powinien taką instrukcję załatwić na własną rękę. No chyba, że w aukcji zaznaczył, że sprzęt nie posiada polskiej instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie domagać się, bo tak to nasz sprzedawcy zawsze będą chcieli zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...