Skocz do zawartości
ITS

Nowy firmware dla odtwarzaczy Hyundai

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za link.

Jak wybierzesz link (podświetli się) to strzała w prawo na pilocie wyświetli Menu edycji.

A tak na marginesie prośba do HUMANMEDIA. Może czas zaktualizować polski opis do odtwarzacza ?

pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej cieszy, że na nowym sofcie audio jest wyprowadzane równocześnie na HDMI i S/PDIF.

Do tej pory, jak się chciało posłuchać muzyki przez amplituner, a filmy oglądać na samym TV (bez ampli) to trzeba było ciągle zmieniać konfigurację.

Teraz jest audio na obu wyjściach i nie ma problemu.

Najbardziej teraz wkurza mnie pisanie pilotem.

Strasznie trzeba się naskakć.

Odtwarzacz mógłby mieć historię wpisów, coś podpowiadać po pierwszych literach, itp. No bo jak to szukać filmów na Youtube, jak trzeba z minutę wpisywać tekst na wirtualnej klawiaturze.

A przy okazji: wiecie może, jak wpisać z wirtualnej klawiatury spację w MBox L110?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji: wiecie może, jak wpisać z wirtualnej klawiatury spację w MBox L110?

na wirtualnej klawiaturze naciśnij strzałkę w prawo [->]

aby skasować błędnie wpisany symbol/literę wciskamy strzałkę w lewo [<-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka!!

Wgralem nowy i sformatowałem. I wiecie co, on (R600) ma tam az 5 partycji.

Podstawowa i 4 tajemnicze znane tylko sobie. A co on tam trzyma skoro urzadzenie bez dysku przeciez tez dziala?

I nie sa male... :(

Dysk ma 1,5 TB:

Podstawowa ma 1,39TB

I potem nieznane: 157MB, 533MB, 4GB, 157MB

Zna ktos odpowiedz???

Czy mozna to odzyskac?

Edytowane przez wojtekawm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odzyskalem RADIO.

trzeba stworzyc katalog co nazywa sie: InternetRadio

i tam wsadzic wszystkie LISTY

UWAGA! wielkosc liter w nazwie katalogu MA ZNACZENIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRAJOWE kanaly RSS to fatalna sprawa.

Testowalem pare ale sa tylko takie przystosowane do przegladarek komp.

Prostych dla naszych odtwarzaczy BRAK.

Tzn ja nie natrafilem. Gdyby komus sie udalo... zostawcie adresik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KATASTROFA!!!

PANOWIE... urzadzenie wraz z nowym softem stracilo mozliwosc NAGRYWANIA :(

Przynajmniej u mnie.

Proponuje sprawdzic jak ie ma sprawa u Was.

MBOX R600 z nowym softem NIE NAGRYWA.

I nie dziala podklad muzyczny do POKAZU SLAJDOW.

ps: fatalna sprawa bo wlasnie odtworzylem cala zawartosc dysku czyli 300GB

I co znowu format dysku i powrot do starego firmware???

JESTEM ZALAMANY

Edytowane przez wojtekawm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam!!! FALSZYWY ALARM.

Nagrywanie dziala. Ktos z domownikow namieszal mi w kablach :(

PRZEPRASZAM za zamieszanie.

Natomiast podklad dzwiekowy z ulubionych nie dziala :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny ten nowy soft, oby tak dalej ! :).

Oprócz tego, że audio wychodzi teraz jednocześnie po SPDIF i HDMI zauważyłem jedną jeszcze rzecz. Do tej pory oglądając demo Dolby TrueHD nie miałem dźwięku (TV podłączony przez HDMI) na żadnym z ustawień audio. Teraz jak najbardziej mam. Jeśli ktoś ma jakiś materiał z TrueHD, proszę o sprawdzenie i ewentualne potwierdzenie / zaprzeczenie tezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A WIEC znalazlem dziurę w nowym SOFCIE!!!

Chyba ze ta dziura tyczy sie Tylko mojego R600.

Proponuje sprawdzic.

Chodzi o ULUBIONE.

Gdy do ULUBIONYCH dodajemy pliki SYSTEM powinien tworzyc (na glownym dydku) liste dodanych tam plikow. (m3u.all) (m3u.info) (m3u.Music) (m3u.Picture)

POWINIEN ale nie tworzy. W moim przypadku nie tworzy "m3u.Music" co odpowiada brakiem informacji ze KATALOG ULUBIONE zawiera w sobie MUZYKE.

EFEKT koncowy... brak podkladu muzycznego podczas ogladania ZDJEC.

Mozna to tez sprawdzic przechodzac wszystkie ikonki zawartosci katalogu ULUBIONE.

U mnie widzi zawartosc tylko pod pierwsza ikonka... czyli widzi pliki "mp3", pod ikonka z nutka (muzyka) nic juz nie widzi. :(

Rozwiazanie problemu powinno przyjsc w poprawce SYSTEMU

lub skopiowanie reczne pliku "m3u.all" i przemianowanie go na "m3u.Music"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca" :P

U mnie na L110 wraz z nowym FW przestała działać funkcja "Go To". Nie mogę przejść do wskazanego czasu w żadnym filmie. Czy ktoś też ma taki bug ?

EDIT :

Przyczyna problemu znaleziona.

Czasem warto od L110 odpiąć dysk i podłączyć do PC. Po przeskanowaniu i naprawie wszystkich błędów NTFS, problem zniknął.

Edytowane przez krzych69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w wczoraj kopiłem odtwarzacz MBox R3150S i mam fw C545SP_CR10E_100617b_110HD chciałbym wgrac fw najnowszy

C729SP_CR10E_101105a_110HD robie wszystko z godnie z ta instrukcja.

1. Pobrany pliki ZIP należy rozpakować (archiwum zawiera jeden plik install.img)

2. Plik install.img należy nagrać do głównego katalogu pamięci flash (pendrive).

Pamięć powinna być standardowa: mieć jednš partycję, sformatowanš w systemie FAT (16 lub 32).

3. Odtwarzacz należy wyłšczyć włšcznikiem z tyłu, a pamięć z plikiem install.img należy podłšczyć do jednego z portów USB

na tylnej �ciance odtwarzacza (nie należy korzystać ze złšcza na froncie)

4. Odtwarzacz należy właczyć włšcznikiem z tyłu jednocze�nie trzymajšc wci�nięty przycik HOME (piktogram z domkiem)

na froncie urzšdzenia. Przycisk należy przytrzymać wci�nięty przez kilka sekund.

5. Instalacja powinna rozpoczšć się po kilku sekundach a na ekranie na froncie powinien pokazać się napis INSTALL.

W tym momencie można już pu�cić wciskany przycisk.

Start aktualizacji jest też sygnalizowany pojawieniem się informacji na ekranie TV.

Jeżeli aktualizacja nie rozpocznie się, a urzšdzenie pokaże główne menu - należy wrócić do punktu 3 i spróbować powtórnie.

nie moge dojsc do kroku 5 nie wiem dlaczego moze ktos pomorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w wczoraj kopiłem odtwarzacz MBox R3150S i mam fw C545SP_CR10E_100617b_110HD chciałbym wgrac fw najnowszy

C729SP_CR10E_101105a_110HD robie wszystko z godnie z ta instrukcja.

1. Pobrany pliki ZIP należy rozpakować (archiwum zawiera jeden plik install.img)

2. Plik install.img należy nagrać do głównego katalogu pamięci flash (pendrive).

Pamięć powinna być standardowa: mieć jednš partycję, sformatowanš w systemie FAT (16 lub 32).

3. Odtwarzacz należy wyłšczyć włšcznikiem z tyłu, a pamięć z plikiem install.img należy podłšczyć do jednego z portów USB

na tylnej �ciance odtwarzacza (nie należy korzystać ze złšcza na froncie)

4. Odtwarzacz należy właczyć włšcznikiem z tyłu jednocze�nie trzymajšc wci�nięty przycik HOME (piktogram z domkiem)

na froncie urzšdzenia. Przycisk należy przytrzymać wci�nięty przez kilka sekund.

5. Instalacja powinna rozpoczšć się po kilku sekundach a na ekranie na froncie powinien pokazać się napis INSTALL.

W tym momencie można już pu�cić wciskany przycisk.

Start aktualizacji jest też sygnalizowany pojawieniem się informacji na ekranie TV.

Jeżeli aktualizacja nie rozpocznie się, a urzšdzenie pokaże główne menu - należy wrócić do punktu 3 i spróbować powtórnie.

nie moge dojsc do kroku 5 nie wiem dlaczego moze ktos pomorze ?

Po pierwsze - sprawdziłeś wersje boot? dobry plik ściągnąłeś?

Po drugie - rozpakowany plik install masz w głównym katalogu flasha podpiętego z tyłu?

Po trzecie - jesteś pewien, że przytrzymujesz ten mini-przycisk home?

Spróbuj innej metody:

Trzeba odłączyć wpierw zupełnie zasialnie - wyłączyć go, podpiąć USb z tyłu i PULSACYJNIE WCISKAC domek i włącznik :)

jak się trzyma te guzii wcisniete jednoczesnie nie zawsze zaskakuje

daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić wersje boota ?

Plik ściągnąłem z stronki http://www.hyundaimbox.pl/wsparcie.html

MBox R3150S - aktualizacje oprogramowania fw moim zdaniem powinno byc dobre.

tak plik rozpakowałem i zamiescilem go na czystym pendrive ktorego w czesniej z formatowalem (fat 32 )

plik ma nazwe install.img zajmoje cos 137 mb.

przycisk home trzymałem do momentu aż mi się menu pokazuje przeglądanie czy coś takiego.

Całkowicie nie wylanczalem zasilania czyli nie odlanczalem w tyczki z zasilacza na to nie wpadlem. tylko w wyloncznikiem z tylu. teraz w robocie jestem napisze kolo 17:00 godziny czy udało mi sie zmienic fw dzieki za rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzić wersje boota ?

* Wersję bootcode dla odtwarzacza można sprawdzić po wejściu do głównego menu

* i po naciśnięciu kolejno przycisków STOP i PAUSE. Na ekranie wyświetlonych zostanie szereg informacji systemowych,

Bootcode podawany jest w ostatnim członie liczb po słowie "Bootcode"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FW: C545SP_CR10E_100617b_110HD

bootup: 21e200

bootcode: 0000.0201.0021e2

moze trzeba po kolei robic fw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FW: C545SP_CR10E_100617b_110HD

bootup: 21e200

bootcode: 0000.0201.0021e2

moze trzeba po kolei robic fw ?

Udało mi sie zmieni FW trzeba bylo wcisnac domek ale nie na pilocie tylko na odtwarzaczu heheh pozdrawiam dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie zmieni FW trzeba bylo wcisnac domek ale nie na pilocie tylko na odtwarzaczu heheh pozdrawiam dzieki za pomoc

dobrze, że sam na to wpadłeś, bo jednak wcześniej cytowałeś instrukcję i wydawało mi się że postępujesz wg niej:

4. Odtwarzacz należy właczyć włącznikiem z tyłu jednocześnie trzymając wciśnięty przycik HOME (piktogram z domkiem) na froncie urządzenia. Przycisk należy przytrzymać wciśnięty przez kilka sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Hyundaia pojawiło się niedawno nowe firmware do P500K http://hyundaimbox.co.kr/data/C738KP_CP00E_101228a_110HD.zip

1. Adding Storage Information - You can find all the stroge information connected to the unit

2. Addding F/W upgrade (System F/W upgrade) in the set up menu. You can just put the USB in the unit and select System Upgrade for the F/W uprgade. It has some risk you cannot see the screen if it fails during upgrading. In this case, you can upgrade F/W with the current way again (Pressing Home(Guide) button and mechanical power on) .

3. Front Display Off function staying after power off and on.

4. Debugging BT

5. Integration of updating F/W both for boot 13 and for boot 19-21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do R600/650 K

się nie pojawiło? mieli poprawić kilka rzeczy, ciekawe czy poprawili.

swoją drogą, ciekawe, dlaczego daty dodania nowego oprogramowania się tam nie zmieniają? niby nowe oprogramowanie, a datowane na sierpień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wgrałem dzisiaj nowy soft do odtwarzacza TP1.Można całkowicie wyłączyć podświetlenie odtwarzacza przyciskiem Dimmer.W ustawieniach pokazuje ilość wolnego miejsca na dysku.Uwaga nazwe pliku w którym mamy stacje radiowe należy zmienić na InternetRadio .Po wpisaniu tej nazwy plik zniknie ale fizycznie dalej będzie na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem TR11 z firmware C727CP_CR10E_101101a_111HD. Na stronie producenta jest jako najnowsza wersja C717CP_CR10E_101022a_111HD. Sądząc po numeracji mam wersję nowszą od najnowszej. Ma wszystkie zapowiadane opcje dodatkowe, ale ma problem z zapisem z wejścia AV na dysk twardy. W trakcie zapisu często się zawiesza, a na dysku powstaje plik o zerowym rozmiarze. Kopiowanie plików przez sieć przebiega bezproblemowo, odtwarzanie nagranych plików także.

Mam apel do posiadaczy TR11 o podzielenie się wiedzą na temat wersji i jakości firmware, które mają w urządzeniach.

Pozdrawiam,

Wiesław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem TR11 z firmware C727CP_CR10E_101101a_111HD. Na stronie producenta jest jako najnowsza wersja C717CP_CR10E_101022a_111HD. Sądząc po numeracji mam wersję nowszą od najnowszej. Ma wszystkie zapowiadane opcje dodatkowe, ale ma problem z zapisem z wejścia AV na dysk twardy. W trakcie zapisu często się zawiesza, a na dysku powstaje plik o zerowym rozmiarze. Kopiowanie plików przez sieć przebiega bezproblemowo, odtwarzanie nagranych plików także.

Mam apel do posiadaczy TR11 o podzielenie się wiedzą na temat wersji i jakości firmware, które mają w urządzeniach.

Pozdrawiam,

Wiesław

Witam,

mam tą samą wersje softu i też zastanawiam się nad upgradem, ponieważ nie dział mi klient torrenta. Kiedy loguje się przez stronę www - przez chwilę wszystko wygląda OK, ale po kliknięciu w jakąkolwiek opcje pojawia się błąd przeglądarki "'null' jest pusty lub nie jest obiektem" i nic nie da się ustawić. Zapisu z wejścia AV jeszcze nie testowałem także nie wiem czy u mnie występuje podobny problem. Pytanie czy upgradować soft czy ten 717 będzie lepszy czy może gorszy?

pozdrawiam

TJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem TR11 z firmware C727CP_CR10E_101101a_111HD. Na stronie producenta jest jako najnowsza wersja C717CP_CR10E_101022a_111HD. Sądząc po numeracji mam wersję nowszą od najnowszej. Ma wszystkie zapowiadane opcje dodatkowe, ale ma problem z zapisem z wejścia AV na dysk twardy. W trakcie zapisu często się zawiesza, a na dysku powstaje plik o zerowym rozmiarze. Kopiowanie plików przez sieć przebiega bezproblemowo, odtwarzanie nagranych plików także.

Mam apel do posiadaczy TR11 o podzielenie się wiedzą na temat wersji i jakości firmware, które mają w urządzeniach.

Pozdrawiam,

Wiesław

Mialem podobny efekt jak nie bylo sygnalu na wejsciu. Tzn malzonka przepiela mi kable nie uprzedzajac mnie o tym. Sprawdz wiec czy napewno jest sygnal czy odtwarzacz ma co nagrywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny efekt jak nie bylo sygnalu na wejsciu. Tzn malzonka przepiela mi kable nie uprzedzajac mnie o tym. Sprawdz wiec czy napewno jest sygnal czy odtwarzacz ma co nagrywac.

Witam,

Sygnał na wejściu jest obecny, bo podglądam go na wyjściu. Przy próbie nagrywania bez sygnału na wejściu w momencie startu, operacja kończy się bez zawieszenia TR11. W moim przypadku wskaźnik nagrywania jest aktywny, ale często nic się nie nagrywa. Zastanawiam się, czy nie jest to winna wersji firmware. Można byłoby wczytać, dla sprawdzenia stabilności, wcześniejszą wersję zamieszczoną na stronie producenta jako ostatnia, ale później trudno wrócić do obecnej, bo nigdzie nie jest ona publikowana.

Pozdrawiam,

Wiesław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...