Skocz do zawartości
szuwar

Czy są karty transkodujące MPEG4 na MPEG2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Czy jest możliwość podłączenia, do wejścia rozszerzeń w KDS-55A2000, karty transkodującej obraz ze standardu DVBT-4 na DVBT2?

Ktoś próbował czy działa z tym telewizorem np. moduł Neotion np4?

Pozdrawiam

Edytowane przez szuwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Czy jest możliwość podłączenia, do wejścia rozszerzeń w KDS-55A2000, karty transkodującej obraz ze standardu DVBT-4 na DVBT2?

Ktoś próbował czy działa z tym telewizorem np. moduł Neotion np4?

Pozdrawiam

Czy ten telewizor ma wbudowany tuner dvb-t? Jeżeli nie, to trudno coś stosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj rozwiązałem (częściowo) problem. Kupiłem na próbę kartę Neotion produkcji RWT i na szczęście pasuje do też mojego KDS'a. Nie ma go na liście działających modeli więc nie było nic pewnego.

Niestety karta ta ma ograniczenie i działa tylko przy kanałach SD.

W Szczecinie powinienem na dzisiaj oglądać pięć kanałów a mam tylko cztery. Na kanale lokalnym TVP Szczecin jest tylko fonia. Nie wiem czy to dlatego że jest nadawany z niższym sygnałem czy dlatego że ma wyższą rozdzielczość... :unsure:

Sam moduł jak napisałem działa z tym telewizorem ale niekiedy zawiesza go w taki sposób, że nie ma na żadnym cyfrowym polskim kanale obrazu. Wtedy pomaga wyłączenie i ponowne włączenie telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko kanały SD będą chodziły na tego typu kartach. Dlatego myślę o zakupie jakiegoś tunera sat. combo, bo też mam telewizor z tunerem mpeg2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego myślę o zakupie jakiegoś tunera sat. combo

Karta ma jedną zaletę - brak dodatkowego pilota! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...