Skocz do zawartości
dawmac

Projektory 3D: JVC 3D X3, X7, X9 - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam ze standardowa jak to w UK czyli 12miesiecy,chyba ze dokupisz sobie 3 lub 5 lat,ewntualnie moze byc free o ile jakas promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście niezła, tylko jak z gwarancją ? Na tej aukcji choćby słowa nie znalazłem na ten temat.

*Company invoice is provided upon request for all warranty purposes.

Gwarancja 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki jestem szczęśliwym posiadaczem od prawie 3mc JVC X7 może ktoś spotkał się z takim problemem mam odtwarzacz Oppo 93EU coś projektor nie może dogadać się z odtwarzaczem raz go wykrywa raz nie... najczęściej pomaga odłączenie kabla HDMI od odtwarzacza i podpięcie, zacznie wtedy migać obraz i za jakiś czas jest wszytko OK. Pojawił się soft nowy do JVC X7 i X9 poprawiający zgodność z nowymi odtwarzaczami 3D i tu pytanie czy już ktoś wgrywał takowy sofcik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z kolega dawmac on ma X-3 i tez miel problemy w podlaczeniu bezposrednim,dopiero po switchu hdmi dogadaly sie.

Zreszta opisal to strone czy dwie wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie i Panie,

czy w takim pokoju jest sens ładowania się w projektor JVC X3, chodzi mi o kolor ścian i ogólną budowę pokoju, czy po prostu zbyt mało jest on dostosowany żeby X3 pokazał swoje skrzydła? Pokój jest od strony północnej domu okno wychodzi na zachód, ale za oknem następny dom, więc słońca nie ma. W oknach żaluzje. Ogólnie popołudniu jest dosyć ciemno, a tylko wtedy będzie oglądany (i w nocy). Ściany są koloru szarego, ani ciemne ani jasne, sufit to samo + faktura, takie grudki. Może nie ma sensu płacić za X3 skoro nie pokaże on tam swoich możliwości i iść w stronę tańszego projektora?

picture001.th.jpg

picture002yrs.th.jpg

picture003cp.th.jpg

picture004ay.th.jpg

picture005ql.th.jpg

Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie otwierają się.

Podaj odległość na ekranu od projektora.

Ja tez stoję przed takim dylematem. Mam mały pokój.

Pozdrawiam,

AndrzejS@,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam mały pokój nie całe 20mk i jasny ściany i biały sufit ... zakupiłem JVC X7 na początku stycznia i powiem tak obraz lux ... wiadomo jak by były czarne ściany to na pewno był by jeszcze lepiej, aż sam jestem ciekaw jaki był by obraz z tego projektora bo przy takich warunkach co mam teraz obraz jest rewelacyjny... jak by ktoś był zainteresowany to mogę przesłać parę fotek na maila z projekcji ...

Edytowane przez kinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej wszyscy sa zainteresowani ;) takze wrzuc fotki na forum.

Gdzie kupowales swoj egzemplaz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały pokój nie całe 20mk i jasny ściany i biały sufit ... zakupiłem JVC X7 na początku stycznia i powiem tak obraz lux ... wiadomo jak by były czarne ściany to na pewno był by jeszcze lepiej, aż sam jestem ciekaw jaki był by obraz z tego projektora bo przy takich warunkach co mam teraz obraz jest rewelacyjny... jak by ktoś był zainteresowany to mogę przesłać parę fotek na maila z projekcji ...

No do TAKIEGO projektora to jakiś wypasiony ekran by się przydał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mały pokój nie całe 20mk i jasny ściany i biały sufit ...

Ja mam 16 m2 i w tym cały problem.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdjęcia nie otwierają się.

Podaj odległość na ekranu od projektora.

hmm, komuś jeszcze się nie otwierają? powinny być widoczne miniatury na forum, a same zdjęcia mi się otwierają.

wklejam jeszcze raz bezp. linki:

link1

link1

link1

link1

link1

Odległość to 4-4,5m.

Edytowane przez helcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

czy w takim pokoju jest sens ładowania się w projektor JVC X3, chodzi mi o kolor ścian i ogólną budowę pokoju, czy po prostu zbyt mało jest on dostosowany żeby X3 pokazał swoje skrzydła? Pokój jest od strony północnej domu okno wychodzi na zachód, ale za oknem następny dom, więc słońca nie ma. W oknach żaluzje. Ogólnie popołudniu jest dosyć ciemno, a tylko wtedy będzie oglądany (i w nocy). Ściany są koloru szarego, ani ciemne ani jasne, sufit to samo + faktura, takie grudki. Może nie ma sensu płacić za X3 skoro nie pokaże on tam swoich możliwości i iść w stronę tańszego projektora?

Oczywiście że jest sens, też nie mam czarnych ścian w dodatku biały sufit. Zainstaluj tylko dodatkowo jakąś materiałową roletę nad żaluzjami (ja tak mam) i będzie ok. Jak masz fundusze to się nie zastanawiaj i bierz X3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16 m2 i w tym cały problem.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Nie ważny metraż, ważna jest ściana na której będzie ekran. Wystarczy że zmieścisz na niej ekran 80 cali (180cm podstawy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No do TAKIEGO projektora to jakiś wypasiony ekran by się przydał ;)

Ja wybrałem do mojego JVC jeden z najwyższych modeli Viz-art-a ...

a o to 2 fotki z wczorajszej projekcji

http://www.phyrefile.com/image/view/zJfB8mZJQk7cafcK

http://www.phyrefile.com/image/view/A7krjgoMKfbbompi

Edytowane przez kinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miodziooooooooo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej wszyscy sa zainteresowani ;) takze wrzuc fotki na forum.

Gdzie kupowales swoj egzemplaz?

kupowałem w Polsce... dostałem dobrą cenę ... jak ktoś będzie zainteresowany to mogę załatwić w dobrej cenie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a dlaczego X7? robiłeś prof. kalibrację projektora?

Nie nie robiłem ISF mam w planach ... X7 chciałem wybrać projektor jak najlepszy w moim przedziale cenowym ...

Edytowane przez kinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanko, jak będzie lepiej zamontować X3?

Z dużym zoomem na 3,5m czy z małym na 5,5m.

Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest nowy firmware: http://pro.jvc.com/prof/support/productupdate.jsp

DLA-RS40 Firmware version 1.3 update addresses addresses HDMI compatibility and a Lens-shift direction of the ceiling mode.

DLA-RS50, DLA-RS60 Projectors

Firmware version 1.2 upgrade addresses HDMI compatibility and a Lens shift direction of the ceiling mode, smoothness of the Color management adjustment, and improves the 2D to 3D (and 3D to 2D) mode switching.

The RS40 update also works for the X3. The RS50/RS60 update also works for the X7/X9.

Edytowane przez montas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem do mojego JVC jeden z najwyższych modeli Viz-art-a ... a o to 2 fotki z wczorajszej projekcji

http://www.phyrefile...JfB8mZJQk7cafcK http://www.phyrefile...7krjgoMKfbbompi

No, nad techniką fotografowania ekranu to troszkę musisz popracować , chyba, że to z "komory" ! :)

Pokaż ten ekranik w pełnym świetle - najlepiej górnym,, może wyjdą fałdki ? :)

No i nic się szerzej nie chwalisz OPPO 93EU - przydałby się jakiś mały opisik ze starcia z budżetowym playerkiem - może się pokusisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, nad techniką fotografowania ekranu to troszkę musisz popracować , chyba, że to z "komory" ! :)

Pokaż ten ekranik w pełnym świetle - najlepiej górnym,, może wyjdą fałdki ? :)

No i nic się szerzej nie chwalisz OPPO 93EU - przydałby się jakiś mały opisik ze starcia z budżetowym playerkiem - może się pokusisz ?

No wiesz każdy robi fotki jak umie ... ja się na fotografowaniu za bardzo nie znam robiłem fotki w miarę dobrym aparatem sony R1 ze statywu ... nie wiem o jakiej komorze piszesz no ale nie ważne ...

Co do oppo 93eu to nie mam porównania bo nie mam pudżetowych playerków...no chyba że mogę zrobić test dvd bo mam Denona DVD A11 ale on bardziej z high end-u, ale na taki test trzeba mieć czas no i chęci, a ja takowych nie mam...

Edytowane przez kinder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic trudnego - wystarczy zrezygnować z automatyki .

Ustawić manualnie ostrość i pobawić się czasem naświetlania na ruchomym obrazie ( stopklatka przekłamuje )

No, ale skoro nie masz czasu i chęci, to .... trudno ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic trudnego - wystarczy zrezygnować z automatyki .

Ustawić manualnie ostrość i pobawić się czasem naświetlania na ruchomym obrazie ( stopklatka przekłamuje )

No, ale skoro nie masz czasu i chęci, to .... trudno ! :)

No akurat fotki robiłem nie w automacie i bawiłem się czasem naświetlania :rolleyes: ... tyle że fotki robione były na stopklatce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Trochę strachu było bo zawsze może pójść coś nie tak... ale obyło się bez żadnych problemów nowy firmware ver. 1.2 dla X7-ki wgrałem ... wieczorem będę testował czy poprawiła się komunkacja z oppo 93eu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...