Skocz do zawartości
  • 0
Hagis

Internet@TV Samsung ipla i onet

Pytanie

Czy dziła Wam ipla lub widgety onetu w internet@TV na Samsungach TV lub kinie lub odtwarzaczu B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

dołanczając sie do tematu mam pytanko mieszkam w UK posiadam Internet@TV Samsung czy orientuje się ktoś może czy jest jakaś opcja żeby dodatki typu IPLA z polski były w tv widziane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem jak w UK ,ale w kraju ipla i inne widgety działaja bez zarzutu. IPLA działa RREEWWEELLAACCYYJJNNIIEE !!! Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no właśnie problem w tym że na liście Internet@TV nie ma polskich widget i teraz kwestia czy ja nie umiem się tym posługiwać czy po prostu tv wykrywa IP z UK i tylko z tego kraju udostępnia aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, w ustawieniach tv spróbuj zmienić UK na INNE lub Europa Wschodnia....ktoś pisał na tym forum, że zmienił na USA i miał jeszcze inne wigety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no szukałem opcji zmiany regionu ale można zmienić tylko język a gdzieś na stronie samsunga znalazłem że trzeba wejść w menu i plug&play ale tam jest tylko anglia i irlandia do wyboru,w menu service jest opcja regionu zablokowana.kurcze dziwny model mi się trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To nie do końca tak, ipla hula ale nie na wszystkich urządzeniach.

Ja mam TV EU40C6000 (bez neta)do któego dokupiłem kino domowe HT-C6730W (z internet@tv)i na mój sprzęt nei ma jeszcze widgetów, napisałem pytanie do samsunga, oto co mi odpisali:

W imieniu firmy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. serdecznie

dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy

poinformować:

Proszę czekać na kolejną wersję oprogramowania. W najbliższym czasie

powinny pojawić się również nowe Widgety dla urządzeni z Blue-ray.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Edytowane przez Romulos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potwierdzam, że nowe widgety nie sa dostępne na wszystkie urządzenia - mam Blu-ray BD-C8200 i nie mam jeszcze możliwości ściągnięcia nowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No ja mam kino HT-C6930W i też jeszcze brak widgetów a na info samsunga to co osoba to inna odpowiedz jeden mi napisał ze musze uaktualnic soft to ja mu że już to zrobiłem to on że musze czekac az bedzie nowu i wtedy beda nowe widgety... z agora tez tak było... kina bały a wiadomosci i gielda po kilku miesiaca dodali do softu... kicha tylko po co pisz ana stronie ze sprzet to ma jak nie ma wystarczy w nawiasie dodac (wkrótce)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam pomysl na brak polskich widetow w sztukach kupionych na wyspach. czy ktorys z urzytkownikow odbiornikow z polski moglby wejsc w ukryte menu testowe i napisac jaki model telewizora ma na liscie. ja posiadam U40C6530UK, na lisice z ukrytego menu mam jako typ: 40A1UF1E model:UE40C6500

wgralem w niego najnowszy soft pobrany z polskiej storny samsunga, po glebszych doszukiwaniach sie niema roznicy z jakiej strony jezykowej sie pobierze, soft jest ten sam, wiec musi obslugiwac z wyboru w menu kraj polska, a nie tylko UK i irlandia. prosba jest skierowana dlatego ze bawiac sie w menu ukrytym i zmieniajac "typ" telewizora nie chce zrobic sobie tzw. bricka. a typow do wyboru jest dosc sporo, ponad 20. przypuszczam ze zmiana typu telewizora rozwiaze problem, jezeli nie to wychodzi na to ze jednak TV wyswietla tylko te widgety z danego kraju po numerze zewnetrznym IP

dzieki i mam nadzieje ze rozwiazemy problem, pozdro!

Edytowane przez banan1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Posiadam TV UE46B8000 i mimo instalacji najnowszego softu nie sa dostepne nowe widgety. W ustawieniach Internet@TV pisze ze aktualizacje tej uslugi moge dokonac przez internet ale tam nie ma nigdzie takiej funkcji! Na stronie samsunga w prezentacjach widac w tym menu liste widgetow ze az trzeba ekran przewijac a u mnie jest ich chyba tylko 5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak dzisiaj załączyłem swoje kino domowe wyskoczyła informacja o aktualizacji softu, barzdao się ucieszyłęm, pomyślalem ze wreszcie bede mial długo wyczekiwane widgety ipli i onetu, jednakże po zainstalowaniu softu nie zauwazyłem żadnych zmian w otwarzaczu ani możliwości doinstalowania nowych widgetów.. może trzeba coś specjalnie ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak dzisiaj załączyłem swoje kino domowe wyskoczyła informacja o aktualizacji softu, barzdao się ucieszyłęm, pomyślalem ze wreszcie bede mial długo wyczekiwane widgety ipli i onetu, jednakże po zainstalowaniu softu nie zauwazyłem żadnych zmian w otwarzaczu ani możliwości doinstalowania nowych widgetów.. może trzeba coś specjalnie ustawić?

Potwierdzam, to samo jest na moim BD-C6900. Dziś wyszła nowa aktualizacja która pobrałem i cieszyłem się z mysli o tym ze za chwile zobacze nowe widgety. Po aktualizacji i wejściu w Samsung Apss okazało się że widgetów nie ma !! Dla mnie to oszustwo, tym bardziej że pisałem chyba ze 3 razy do samsunga i za każdym razem tłumaczono, że trzeba czekać na aktualizację oprogramowania z którą pojawią się nowe widgety. Oto ostatnia odpowiedx samsunga na mojego maila:

" W imieniu firmy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. serdecznie

dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy

poinformować:

Nowe Widgety dla odtwarzaczy z serii C dostarczane są wraz z nowymi

aktualizacjami. W tej sytuacji proszę o cierpliwość i oczekiwaniena

nową aktualizacją."

Dla mnie to zwykłe oszustwo i naciąanie klientów ! Zreszta na stronie samsunga w informacji o widgetach jest info o nowych widgetach iż są dostępne oraz podana jest lista urządzeń w których blu-ray takze występuje. Nie wspomnę o wielu artykułach w serwisach internetowych , choćby na Ipla http://www.ipla.pl/Ipla_Na_TV_Samsung,5691/index.html gdzie napisane jest że nowe widgety dostępne będa od października na ponad 100 urządzeń w tym wymieniony jest blu-ray. takie masowe wprowadzanie w błąd nadaje się na zgłoszenie do rzecznika praw konsumanta.

EDIT:

własnie dostałem nowa odpowiedź od samsunga na pytanie czemu po aktualizacji nie ma widgetów:

" W imieniu firmy Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. serdecznie

dziękujemy za kontakt. W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy

poinformować:

Nigdzie nie jest określone kiedy i w której wersji oprogramowania pojawi

się możliwość instalacji nowych widgetów. "

Bezczelni są !

Edytowane przez Yamashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Samsung w kulki leci... wystarczy dopisać na listach że (wkrótce) i by mieli spokój agore chyba do kin dodali po 4 miesiącach... w osttaniej aktualizacji z sierpnia mimo że ze zestaw okresli jako nowość... Widać że widgety śmigaja tylko w TV a reszte sprzętu maja w d...e... i ich nabywców. To tak jak ze Skypem były opisy że jest w internetTV ale dopiero na angielskiej stronie jest dopisek że tylko TV to samo ten dodatek z filmami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kilka dni temu pojawiły sie w moim kinie domowym dwa nowe widgety onetu : sport i biznes...

Czekam dalej na iple..

Edytowane przez Romulos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

A ja mam pytanko z tej beczki czy na ue40c6500 hula ipla? I ewentualnie jak jest instalowane oprogramowanie iply czy na usbie czy jakos inaczej?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kilka dni temu pojawiły sie w moim kinie domowym dwa nowe widgety onetu : sport i biznes...

Czekam dalej na iple..

dzisiaj w moim c8200 pojawi si Onet sport i biznes - pozostałych brak

PS soft w wersji z 20 września (1006)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przed chwilą sprawdzałem i jest u mnie 21 widget'ów. model UExxC6510, czyli seria 6500 TV samsunga.

Edytowane przez x_zorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ipla jest już na odtwarzaczach Blu ray panasonica... na samsungach nadal BRAK mimo zapowiedzi już we wrześniu. To się nazywa olewka klienta i oszustwo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no właśnie problem w tym że na liście Internet@TV nie ma polskich widget i teraz kwestia czy ja nie umiem się tym posługiwać czy po prostu tv wykrywa IP z UK i tylko z tego kraju udostępnia aplikacje.

wlacz internet@,przycisnij przewijanie >> a nastepnie 289 iprzewijanie << wybierz polski region

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...