Skocz do zawartości
wielkopolan

zamawianie on-line vs. zamawianie w punkcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie skończyła mi się umowa z CP i postanowiłem przejść do N.

Lepiej zamówić abonament w promocji - Mini Full (78zł/msc) online czy w punkcie?

Z tego co widziałem to zamawiając online dekoder ma 2x większą pamięć, oraz przez 3 miesiące jest kilka dodatkowych programów. Czy to jedyna różnica, czy może coś przeoczyłem?

Jeśli to jedyna różnica to będę skłaniał się do zamówienia N w punkcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logiką to nie zabłysnąłeś .... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Logiką to nie zabłysnąłeś .... :D

Zamiast prawić cenne uwagi lepiej odpowiedziałbyś na pytanie.

Bo jeśli w grę wchodzi tylko 250GB dysku, to dla mnie szkoda zachodu jeśli chodzi o zamawianie online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda zachodu?toż [beeep] z domu nie ruszasz!!!! jaki tu zachód?

jesli nie potrzebujesz większego dysku i wolisz się przejśc to tak zrób

no bodex prawde powiedział....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo jeśli w grę wchodzi tylko 250GB dysku, to dla mnie szkoda zachodu jeśli chodzi o zamawianie online.

Te dodatkowe 250GB sprawiają, że masz do dyspozycji 4 razy więcej miejsca na swoje nagrania. Ale jeśli 80GB czyli ok. 16 godzin na nagrania HD, jakie jest dostępne w recorderze nie-turbo, w zupełności Ci wystarczy to nie bierz turbodekodera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie - bierz z netu ..... a jak nie masz ciśnienia, to poczekaj do listopada na PROMO świąteczne , będą dodatkowe "gratisy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zauwazylem, ze przy umowie bezterminowej, kiedy kupowales przez net masz 1 miesiac wypowiedzenia, a jak kupujesz usluge w punkcie to 3 miesiace.

Ja niestety czekam 3 miesiace, bo mi sie zachcialo zamienic pradozernego whiteboxa na nCam HD.

Sorry za odgrzanie starego tematu, ale tutaj tak malo sie dzieje, ze nie zwrocilem uwagi, ze tak wysoko wiszacy post jest tak stary.

Edytowane przez figer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem w czwartek o 12.30 zamówiłem dekoder turbo, full pakiet. W piątek kurier od N-ki. Dekoder odpaliłem po godzinie już działał. Też po wielu latach (zaczynałem z Wizją) odszedłem od Cyfry i nie żałuje szybkość i bezbłędność działania dekodera powala.

Edytowane przez panerai_47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...