Skocz do zawartości
HDev

Popcorn Hour - nowy interfejs z NMJ - Dyskusja na temat nowego softu

Rekomendowane odpowiedzi

Pliki dts jako obrazy płyt wav działają u mnie bez problemu. Nie mam niestety plików .flac wielokanałowych z wyodrębnionymi utworami, więc nie mogę niestety sprawdzić jak zachowuje się popcorn przy przełączaniu kolejnych piosenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumie. Potrafię czytać ze zrozumieniem.

Sprawdziłem te dwa pliki (Avalon i Jewel Of Light) i wszystko jest w porządku.

Przy zmianie ścieżki w górę i w dół nie ma spadku poziomu głośności.

Na wyświetlaczu w amplitunerze NAD T747 mam zapaloną flagę "DTS" i taki sam poziom głośności przy pierwszym jak i drugim utworze.

Swoją drogą wybrałeś utwór Avalon - Bryan Ferry / Roxy Music który lubię.

Gratuluję dobrego smaku muzycznego.

Pozdrawiam,

AndrzejS@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Zainstalowałem sobie nowy sofcik i próbuję zainstalować i uruchomić youtube. Za każdym razem wyskakuje mi błąd. Doszło najdalej do 70proc przy rozpakowaniu i ......... Jakieś pomysły bądź rady jak to ustrojstwo uruchomić?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam odtwarza pliki .ape? Bo u mnie dziwne efekty są w postaci trzasków

Edytowane przez eljlej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponawiam pytanie zwiazane z instalacją youtube i innych aplikacji w nowym sofcie. Czy zainstalowaliście je bez problemu i chodzi ? U mnie niestety nic nie idzie. Ciągły błąd (11) i komunikat iż nie mozna zainstalować. Oczywiście popcorn podłączony do netu . Na starym sofcie wszystko szło bezproblemowo.

Ew inne pytanie czy istnieje możliwość zrobienia downgrade softu do poprzedniej wersji (oczywiście z instalacją poprzedniego nmt)?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to olałem bo wiecej z tym roboty i problemów niż to wszystko warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum NMT pisze, że po instalacji nowego firmware należy przywrócić ustawienia fabryczne POPCORN-a, żeby instalacja oprogramowania działała. Po wprowadzeniu ustawień fabrycznych należy wszystko ustawić jeszcze raz ręcznie i powinno działać. Jeszcze nie sprawdzałem, bo siedzę w pracy, ale ludzie pisali, że to działa.

Edytowane przez mateusz007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponawiam pytanie zwiazane z instalacją youtube i innych aplikacji w nowym sofcie. Czy zainstalowaliście je bez problemu i chodzi ?

ja zainstalowałem youtube z "market" (chyba niebieski) i działa normalnie. Zresztą tam jest więcej aplikacji.

Edytowane przez LevvLevv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum NMT pisze, że po instalacji nowego firmware należy przywrócić ustawienia fabryczne POPCORN-a, żeby instalacja oprogramowania działała. Po wprowadzeniu ustawień fabrycznych należy wszystko ustawić jeszcze raz ręcznie i powinno działać. Jeszcze nie sprawdzałem, bo siedzę w pracy, ale ludzie pisali, że to działa.

Tak też zrobiłem i d....a. Jest gorzej niż przed.

Pozdrawiam,

AndrzejS@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum NMT pisze, że po instalacji nowego firmware należy przywrócić ustawienia fabryczne POPCORN-a, żeby instalacja oprogramowania działała. Po wprowadzeniu ustawień fabrycznych należy wszystko ustawić jeszcze raz ręcznie i powinno działać. Jeszcze nie sprawdzałem, bo siedzę w pracy, ale ludzie pisali, że to działa.

Tak też zrobiłem i d....a. Jest gorzej niż przed.

Pozdrawiam,

AndrzejS@.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kombinować?

Zainstalujcie z Marketu i po sprawie (przed chwilą sprawdzałem i zainstalowałem 3 aplikacje).

To, że to MARKET nie oznacza, że KUPUJEMY :)

Edytowane przez Gelo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za pomoc ale wróciłem jednak do poprzedniego softu, który nie był idealny lecz chodził. Poczekam na kolejny updtae nmt i wtedy dopiero go zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ryją nie tam gdzie powinni

odtwarzacz sie SYPIE dosłownie na wszystkim. Znikajacy dzwiek, problemy z judderem (raz są, raz nie - cholera wie od czego zależą )zwiechy nawet na durnym DVD - juz mi się rzygać chce

A oni poprawiają NMJ... kogos tu zdrowo pogięło

To juz chyba nawet Xtreamer ma lepszy soft

Koledzy...dyskusję prowadzimy w tym temacie....więc przenoszę!!!

Edytowane przez janek_pl
zły temat na dyskusję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany, że już więcej nie ukaże się żaden soft do C200, a tu niespodzianka.

Widocznie firma stara się nadrobić zaległości. To dobrze rokuje na przyszłość.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem po zainstalowaniu nowego sftu z grudnia przez wifi, nie mogę uruchomić bezprzewodówki, która od razu mi zanikła. czy ktoś ma podobny problem, bo nie wiem czy tylko coś u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem po zainstalowaniu nowego sftu z grudnia przez wifi, nie mogę uruchomić bezprzewodówki, która od razu mi zanikła. czy ktoś ma podobny problem, bo nie wiem czy tylko coś u mnie.

Witam,

U mnie po aktualizacji zmienił się adres Mac karty sieciowej C-200 i musiałem przekonfigurować router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie po aktualizacji zmienił się adres Mac karty sieciowej C-200 i musiałem przekonfigurować router.

Dokładnie. Teraz WiFi i RJ45 mają ten sam MAC adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przejść z dysk głównego zamontowanego w popcornie na dysk USB nie wychodząc z NMJ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przejść z dysk głównego zamontowanego w popcornie na dysk USB nie wychodząc z NMJ ?

niestety - chyba się nie da. Przełącz się (przycisk Source) na zwykły tryb i w nim uruchom sobie USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.......ostatnio zauważyłem że mam pełny dysk,ale po sprawdzeniu katalogów miałem tylko zajętą połowe dysku ...a po sieci dysk był widoczny jako cały zapełniony...doszedłem że filmy po obejżeniu które zostały usunięte zostały w Movie JukeBox i są w całosci gdzieś na dysku ...tylko nie wiem gdzie może ktoś coś ktoś podpowie jak to się dzieje ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, dokonałem upgradu firmware w mojej A200...

ale poza logiem startowym nic się nie zmieniło

gdzei się uruchamia ten cały NMJ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe przyciski

a dokładnie czerwony - dla filmów :)

oczywiście wpierw musisz wejść do katalogu w którym masz materiały które mają być skatalogowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odważył się ktoś wgrać nowy firmware ? 03-04-110530-21-POP-408 jak wiadomo nie można już potem zrobić downgrade-u

Następnym razem pisz w odpowiednim temacie. PRZENOSZĘ !!!!

Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...