Skocz do zawartości
balbi

Który model wybrać DMP-BDT100 czy DMP-BDT300

Rekomendowane odpowiedzi

Wnuczce dałem BD-80, wiec stanąłem przed dylematem - który model wybrać DMP-BDT100 czy DMP-BDT300. Telewizora 3D nie mam, nie mogę też jakoś przekonać się do nowej technologii (te... okulary), zresztą materiałów jak na razie też chyba jak na lekarstwo. Na analogu też mi nie zależy (mam BD-80 i cienizna moim zdaniem, nie sądzę by tu było lepiej - a może jednak?). Zakup projektora planuję za jakieś 2-3 lata...

Czy się jednak nie wygłupiać nie wygłupiać i kupić DMP-BD65?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania: typowo do płyt BD i tylko filmy (koncerty idą z kompa ze względu na osiągany lepszą jakość dźwięku), żadne matroski, divixy i dvd nie wchodzą w rachubę. Połączenie z internetem też wystarczy po kablu (mam wyprowadzoną skrętkę), analog mam w kompie (Xonar Deluxe HD i hula), telewizor Panas 50V10.

Sprawdzam tego fila :)

Fil mi nie spasował...]

Padło na tego nowego Panasa DMP-BDT300. Proszę o zdanie - czy warto? Jest do wzięcia za ok. 1500 zł, z polską gwarancją i od polskiego dystrybutora. W zasadzie jestem zdecydowany... przeważył WiFi, bo już mi wyjść po kablu w routerze brakło...

Macie jakieś minusy (albo plusy ujemne :)?

Edytowane przez balbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam BDT300 kupioną w Euro-AGD produkcja słowacka bez polskiego menu, czy ktoś ma polskie menu w tym odtwarzaczu?

Pozdrawiam

pro_car

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam BDT300 kupioną w Euro-AGD produkcja słowacka bez polskiego menu, czy ktoś ma polskie menu w tym odtwarzaczu?

Pozdrawiam

pro_car

Niestety z tego co wiem to nie ma polskiego menu w BD100 i 300 tez mam z euro agd choć nie powiem że to jest dyskryminacja polskiego klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kilka dni temu Panasonic Blu-ray BDT-300 okazyjnie z wystawki w Saturnie za 800 zł i kiszka ! nie odtwarzał płyt Blu-raj , DVD nagrywane wesela itp szło , uznali to za wade , oddałem i gitara ale dylemat jest teraz inny , jak oddałem BDT300 to poszedłem do Media EXPERT i kupiłem Panasonica DMP-BDT 100 i bylo by wszystko oky ale wszystkich płyt Blu-raya nie odtwarza a te na które ma ochote , np. nie odtwarza KIN KONG , pokazuje komunikat że płyta nie kompatybilna a raz poszła , tak samo jak nie odtwarza DVD+R nagrane wesele , co jest grane ! co robic , czy te typy tak mają ? oddać to w czorty ? chodziło mi o to aby odtwarzało Blu-raya i 3D , instrukcja mówi ze wszystko odtwarza a tu taki klops ! co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kilka dni temu Panasonic Blu-ray BDT-300 okazyjnie z wystawki w Saturnie za 800 zł i kiszka ! nie odtwarzał płyt Blu-raj , DVD nagrywane wesela itp szło , uznali to za wade , oddałem i gitara ale dylemat jest teraz inny , jak oddałem BDT300 to poszedłem do Media EXPERT i kupiłem Panasonica DMP-BDT 100 i bylo by wszystko oky ale wszystkich płyt Blu-raya nie odtwarza a te na które ma ochote , np. nie odtwarza KIN KONG , pokazuje komunikat że płyta nie kompatybilna a raz poszła , tak samo jak nie odtwarza DVD+R nagrane wesele , co jest grane ! co robic , czy te typy tak mają ? oddać to w czorty ? chodziło mi o to aby odtwarzało Blu-raya i 3D , instrukcja mówi ze wszystko odtwarza a tu taki klops ! co robić ?

a do internetu podłączył zeby player sciagnal nowy soft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do internetu podłączył zeby player sciagnal nowy soft ?

Ciągnoł bodaj był to 1,35 jakoś tak ale efektu nie widać ! nie czyta KING KONG reszta idzie , choc prawde powiedziawszy to czyta kiedy chce , raz tak a kilka razy nie ! aż sie boje kupowac nowe płyty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...