Skocz do zawartości
konik6666

Plazma Panasonic czy LG full led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

W tym tygodniu planuję zakup tv. Nie wiem czy zdecydować się na Plazmę Panasonica tx- 50vt 3d czy Lg infinia le8500 full led.

Telewizor służyć będzie m.in. do oglądania piłki nożenej grania na ps3 i wieczorne oglądanie filmów.

Cena za te tv jest dość spora i niechciałbym popełnić błędu dlatego kieruję pytanie do Was.

Jestem poprostu nie zdecydowany czy kupić plazmę czy tego full leda. Wybór padł na te akurat tv z pomocą gościa w sklepie.

Proszęo fachowe doradctwo i jakieś argumenty

Do telewizora będzie podłączony oczywiście obraz cyfrowy. (cyfra+ i ntv)

Z góry dziękuję za pomoc.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem we wtorek Panasonica P42G20E, jest podpięty do cyfry plus i jestem pod wrażeniem obrazu. W ustawieniu THX obraz b. dobry, również dźwięk nie jest tak słaby jak spodziewałem się po przeczytaniu wielu opinii. Mozliwości indywidualnych ustawień całe mnóstwo. Nie zaliczam jednej drobnej niedogodności do wad tv, ale muszę stwierdzić, że kurz osiada na ramce w ilościach większych niż jwst w pomieszczeniu :D . Do tej pory używałem Sony Trinitron (15-to latek)i widać, że czas robi swoje, po prostu nie ma porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie dotyczące tego Panasonica P42G20E. On ma opcję nagrywania przez USB na dysk twardy, włącznie z aktywną pauzą, moje pytanie czy obsługuje on zwykłe pendrive'y i czy jest opcja nagrywania jakiegoś konkretnego programu w oparciu o EPG albo coś w tym stylu, żeby sobie po prosu zaplanować nagranie czegoś i żeby odbyło się to automatycznie? Ewentualnie może ktoś wie czy jakieś inne telewizory posiadają taką opcję w stylu właśnie PVR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u LG jest tak samo z czernią ?

Edytowane przez gobi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo LG jej nie ma od nowości <_<

edit: mam na myśli Plazmy LG

Edytowane przez cvbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazmy Panasonica tracą czerń po przepracowaniu 1000h

mozesz podac zrodlo tej informacji ?

bo z tego wynika ze jak by TV pracowal po 5 godizn dziennie to po 200 dniach ( czyli po 6.5 miesiaca ) stracil by czern. Mysle ze malo uzytkownikow panasonica to zauwazylo a ja jestem jednym z nich.

pozdr. dawmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh forumowe historie.... chyba, że ktoś to przebadał, podał wyniki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...