Skocz do zawartości
klaus71

ps3 pytania

Rekomendowane odpowiedzi

No to wyrazy współczucia :) bo całą branżę taki Mario jednak zdołał zaskoczyć. Brak HD nie przeszkodziło mu stać się drugą najlepiej ocenioną grą wszech czasów.

Ponadto design > grafiki, a jeśli ktoś ma wątpliwości, to niech odpali chociażby Metroid Prime'a.

ale co zdołało zaskoczyć? wii ma bardzo dobrze wyglądające gry pod warunkiem że są to gry typu animacja.

także red steel 2 wygląda całkiem fajnie bo poszli w taką konwencję by zamaskować cieniznę graficzną wii.

a grywalność zawsze jest najważniejsza - niezależnie od grafiki.

chodzi o to że PS3 ma szansę połączyć HD i grywalność. wii zostaje tylko grywalność i tylko "oszukana" dobra grafika.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w Polsce można oficjalnie wydłużyć gwarancję na ps3.

na zachodnich forach coś mi się obiło że ludzie o tym dyskutują.

a na polskiej stronie sony w liście sprzętów do wydłużenia gwarancji na 3 i 5 lat brakuje ps3.

http://www.sony.pl/res/attachment/file/57/1076414762357.pdf

ktoś wydłużał?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość jeżeli taki temat już był. Mianowicie mam problem z odtworzeniem filmów na PS3 tzn. przerobiłem film programem Xilisoft HD Video Converter na odpowiedni format dla PS3, są to formaty MPEG2-TS(rozszerzenie .ts) i MPEG2-PS(rozszerzenie .mpg), a żadnego z nich nie odczytuje z mojego przenośnego dysku twardego, gdy wchodzę do dysku to pisze, że dany rodzaj plików nie jest obsługiwany. Posiadam w PS3 oprogramowanie 3,5. Wie ktoś może dlaczego nie czyta mi tych filmów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...