Skocz do zawartości
klaus71

ps3 pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , TU masz link do konkretnego rozwiązania typu klawiatura i mysz w FPS-ach . Mój wybór to PS3 , polecam .

PS.

I jeszcze TU

Edytowane przez ratlesnake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka osób wspomniało o przeglądarce na ps3 (zaliczając do plusów tego urządzenia).

Powiedzmy sobie szczerze, że przeglądarka www jest żenadą zawieszającą się milion razy na minutę :P

pzdr

Oddaj ps3 do serwisu.

Używalem jej dziesiątki razu i ani jednej zwiechy. Albo masz wyjątkowo wredne ulubione strony albo coś z twoją konsolą jest nie halo.

Dla mnie osobiście to żaden atut niemniej jest - i jak ktos nie ma kompa w domu to jest to jakas namiastka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesza sie wiesza i nie ma co wysyłać kogoś do serwisu z konsolą :( ale zawsze to lepsze niz jej kompletny brak w X360

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesza sie wiesza i nie ma co wysyłać kogoś do serwisu z konsolą :( ale zawsze to lepsze niz jej kompletny brak w X360

Nie twiedze kategorycznie że nie ale nie trafiłem takiej sytuacji. Przybliż mi kiedy można ją powiesić a potestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakby porównać najlepszą graficznie grę na PS3 i XBOX360 (pewnie jakiś exclusive) to widać jakąś przewagę ps3 czy raczej remis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wyjatku od czasu do czasu zaliczy zwis, a jak komus sie jeszcze nie zwiesila to malo co testowal ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez wyjatku od czasu do czasu zaliczy zwis, a jak komus sie jeszcze nie zwiesila to malo co testowal ja

Ja pół dnia siedziałem i nie zaliczyłem żadnego zwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pół dnia siedziałem i nie zaliczyłem żadnego zwisu.

no własnie... zdarza się mojej córze siedzieć kilka godzin bo wiadomo - nk.pl itp - i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakby porównać najlepszą graficznie grę na PS3 i XBOX360 (pewnie jakiś exclusive) to widać jakąś przewagę ps3 czy raczej remis?

Twoje pytanie przypomina "co jest lepsze - najlepsza truskawka czy najlepsza brzoskwinia ?"

Kup obie a gorsza sprzedaj. proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałeś moich intencji.

jak startował ps3 to miał być takim mega wypasem - technologia kosmiczna - że XBOX miał być wgnieciony w glebę.

ale teraz to chyba jest remis.

tylko ciekawi mnie czy obecne tytuły (najlepsze graficznie) zaczynają na tyle dobrze wykorzystywać cell'a że może jednak grafika z czasem będzie coraz lepsza na PS3 w stosunki do ustabilizowanej już na X'a z którego pewnie wyciskają już max'a.

ja na 99,99% jestem przekonany do PS3 i nawet premiera move przekonuje mnie że będzie to teraz dodatkowo takie wii w HD dla dorosłych.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaden remis

xbox jest CIUT lepszy z grafą...ale tylkod o momentu jak developerzy dobrze oprogramują CELL'a - wtedy z xboxa wióry lecą

Poza tym - sony zmniejszyło rozmiar FW ze 128 MB do ok 40 przez co jest extra 80 MB pamieci ram do wykorzystania

O BluRay czy o nieskompresowanym dziweku juz nawet nie bede wspominać

Na IGN było niedawno porownanie X360 do PS3 - wygrała PS3

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat jest tak podstawowy, że eh.... No ale napiszę, że PS3 ma kilka gier, które są kilerami graficzno-grywalnościowymi a Xbox już ma swoje lata i choćby chciał to nic więcej już z siebie nie wygeneruje. Szczyty już właściwie zostały osiągnięte. Ale za to ma sporo tytułów na wyłączność. Wypasionych tytułów : > Dla mnie Halo to religia. Reach rządzi!

A PS3: GT5, Uncharted2, God of War 3 - takiej grafy Xbox nigdy nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i o to mi chodziło gmeru.

czy są jakieś tytuły na ps3 które rzeczywiście wgniatają najlepsze tytuły z X'e w glebę tak jak zapowiadał marketing sony.

no bo te konsolki z tego co słyszałem to mają pożyć jeszcze 5 lat zanim urodzi się im następna generacja.

więc warto wiedzieć że za 2 lata wszystkie premiery na PS3 będą wyglądac jak GoW3/U2/GT5 a na X'a nie będzie tak dobrze.

kolejny argument dla PS3 dla mnie.

a macie jakieś przemyślenia co do Kinect'a? Tak z demek/prezentacji to wygląda że może być klapa choć na papierze świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypytujesz sie jakbys miał kupowac co najmniej odrzutowiec :D co byś nie kupił bedziesz zadowolony, prawie zawsze dana gra wychodzi na obie platformy poza exlusivami, obie konsolki juz są troche stare technologicznie i ja bym chciał aby juz zaczęto prezentowac ich nastepną generację.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według chronologii $ony powinno wypuścić w 2012 ps4 :D.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja gdzieś czytałem że i sony i microsoft włożyli tyle kasy w obecne konsolki że przez najbliższe lata nie będzie następnej generacji.

tylko nintendo może zmotywować ich, ale czy jest realna potrzeba na chwilę obecną czegoś lepszego niż ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, aby gry były w pełnym hd :D Oraz aby miały milion nie potrzebnych rzeczy a nie miały tych najważniejszych :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciał aby juz zaczęto prezentowac ich nastepną generację

Do czego się tu śpieszyć? Do wydania kolejnych 2.5-3k za konsolę i czekania, aż znowu zaczną wychodzić dopracowane pozycje? 5-cio letni cyklu życia konsol i uśmiercanie ich teoretycznie w najlepszym okresie ich życia to chory wymysł i naprawdę nic dobrego. Co dostajemy w zamian? Niewykorzystane możliwości i lepszą grafę. Co jeszcze? Ciekawsze pomysły, lepszą fabułę, wybitniejszy gameplay?

Spokojnie, takie gierki jak Uncharted3, The Last Guardian, Rage od id Software, The Legend of Zelda: Skyward Sword, BioShock Infinite, GTAV, Portal 2, Dead Space 2, Half-Life 3/Episode Three zdążą nas jeszcze nie raz zniszczyć designem, grafiką, użytą technologią, gameplay'em, fabułą, pomysłem.. I niech mają taką szansę, razem z coraz lepszymi grami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie twiedze kategorycznie że nie ale nie trafiłem takiej sytuacji. Przybliż mi kiedy można ją powiesić a potestuje.

http://maps.google.pl/ może nie od razu ale po chwili "zabawy"

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon - oczywiście w rozdzielczościach mniejszych niz 720p i brakiem AA :) jak komus to nie przeszkadza to mozna jeszczet te konsole i 10 lat trzymać na rynku i cały czas wypuszczać na nie nowe gry tnąc coraz bardziej grafike, rozdzielczość, ograniczeń sprzetowych nie da sie przeskoczyć i nawet najlepsza optymalizacja tu nie pomoże.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi ma przeszkadzać? Prześliczna grafa w mającym już rok Uncharted 2 czy to, że nowe dziecko id Software będzie mieć wszystko wypalone na megateksturach? :)

Edytowane przez Carbon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na PC widać jaka jest już przepaść na tytułach multiplatformowych w dodatku w 3D. No ale cykl życia aktualnych konsol będzie jeszcze bardzo długa i ja też uważam, że gry dedykowane pod PS3 jeszcze nie raz nas powalą. Taki U2 czy GT5 to pokazuje. Choćbym nie wiem jaką grę odpalił na swoim wypasionym PC ; ) to U2 wszystko rozwala i wcale nie musi być 1080p. Powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Gmeru. Ponadto odpalam Mario Galaxy 2 czy House of the Dead: Overkill i wybitny gameplay oraz miód wylewający się strumieniami sprawiają, że zapominam o całym HD. No ale dzisiaj liczy się tylko grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę prawdziwy gameplay to sobie odpalam stare gry na pc, np madtv. Płacę to wymagam. W gry gram od dobrych 25 lat i nie ma sposobu aby mnie jakoś specjalnie już zaskoczyć świeżością. W takim razie proszę chociaż o wypasioną gafę i efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyrazy współczucia :) bo całą branżę taki Mario jednak zdołał zaskoczyć. Brak HD nie przeszkodziło mu stać się drugą najlepiej ocenioną grą wszech czasów.

Ponadto design > grafiki, a jeśli ktoś ma wątpliwości, to niech odpali chociażby Metroid Prime'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...