Skocz do zawartości
dodekxxx

net tv w philips

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy zmiany w aplikacjach philips panasonic ipla samsung ipla sony tv AXN a philips ma ktos jakies informacje kiedy cos sie zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy zmiany w aplikacjach philips panasonic ipla samsung ipla sony tv AXN a philips ma ktos jakies informacje kiedy cos sie zmieni

W Philipsie jest tyle różnych możliwości w dostępie do treści internetowych łącznie z Google , więc

nie ekscytujmy się jedną Iplą !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale jak ogladnoc filmy poza you tubem nic naszego nie ma

Tak źle nie jest radzę zmienić ustawienia w pozycji kraj...filmów do wyboru doprawdy jest sporo

i to nawet w jakości HD !!!

Próbowałem kiedyś trochę pooglądać , ale tych pozycji stale przybywa i nie nadążam , chociaż nie wszystkie ciekawe , ale i tak jest co oglądać.

A pozycje rodzimej produkcji to mam w telewizji satelitarnej kilkanaście ..DZIENNIE !!!

To w zupełności ...wystarczy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy zmiany w aplikacjach philips panasonic ipla samsung ipla sony tv AXN a philips ma ktos jakies informacje kiedy cos sie zmieni

Dodekxxx,

trudno powiedzieć jakie nowości w najbliższym czasie zostaną wprowadzone w telewizorach Philips. Już teraz za pośrednictwem funkcji Net TV jest wolny dostęp do internatu. Oznacza to, że poprzez Net TV można otwierać praktycznie każdą stronę www. Sam sprawdziłem tę funkcje, działa przyzwoicie. Wolnego dostępu na internetu nie znajdziesz w telewizorach konkurencyjnych marek.

--------------------

Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodekxxx,

Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Kiedy będzie firmware do 9604 z obsługą napisów do filmów przynajmniej w formacie srt i

odczytem plików mkv ??

Net tv jest znakomita , ale nawigacja b.wolna i wpisywanie danych i logowanie na portalach

przy użyciu pilota utrudnione i mało "komfortowe" przy przeglądaniu większej ilości stron.

Czujnik światła nie działa prawidłowo , nieadekwatnie do przeznaczenia ...często podbija kontrast mimo słabego oświetlenia ekranu a ściemnia ,gdy ...jest zbyt wiele zewnętrznego światła

uniemożliwiając właściwy odbiór.

Przy przeglądaniu zdjęć z pendriva w większej ilości...wielkim utrudnieniem jest brak możliwości

ustawienia sposobu wyszukiwania i aby dojść do pozycji np. 445...trzeba przeglądać po kolei

, co zajmie kilka minut , aby dotrzeć do wybranej pozycji.

Wymaga to natychmiastowego usprawnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie firmware do 9604 z obsługą napisów do filmów przynajmniej w formacie srt i

odczytem plików mkv ??

Net tv jest znakomita , ale nawigacja b.wolna i wpisywanie danych i logowanie na portalach

przy użyciu pilota utrudnione i mało "komfortowe" przy przeglądaniu większej ilości stron.

Czujnik światła nie działa prawidłowo , nieadekwatnie do przeznaczenia ...często podbija kontrast mimo słabego oświetlenia ekranu a ściemnia ,gdy ...jest zbyt wiele zewnętrznego światła

uniemożliwiając właściwy odbiór.

Przy przeglądaniu zdjęć z pendriva w większej ilości...wielkim utrudnieniem jest brak możliwości

ustawienia sposobu wyszukiwania i aby dojść do pozycji np. 445...trzeba przeglądać po kolei

, co zajmie kilka minut , aby dotrzeć do wybranej pozycji.

Wymaga to natychmiastowego usprawnienia.

Cacumen,

uwagi, o których wspominasz są w pełni modyfikowalne z poziomu oprogramowania. W mniejszym stopniu możliwość ich poprawy zależy od zastosowanych w telewizorze podzespołów, tak więc podatność na modyfikacje/ulepszanie elementów, o których piszesz jest spora. Trudno jeszcze na tę chwilę określić kiedy i w jakiej kolejności kolejne usprawnienia będą wprowadzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cacumen,

uwagi, o których wspominasz są w pełni modyfikowalne z poziomu oprogramowania. W mniejszym stopniu możliwość ich poprawy zależy od zastosowanych w telewizorze podzespołów, tak więc podatność na modyfikacje/ulepszanie elementów, o których piszesz jest spora. Trudno jeszcze na tę chwilę określić kiedy i w jakiej kolejności kolejne usprawnienia będą wprowadzane.

Wiem o tym od .....10 miesięcy !!! I przez ten okres nie zrobiono NICZEGO !!!

Kilka razy rozmawiałem na ten temat z serwisem technicznym i poza ogólną życzliwością do

dzisiaj bez rezultatu !!!

Ile można czekać na te modyfikacje , kiedy co pół roku pojawia się nowa generacja odbioprników

i nikt nie myśli o wsparciu technicznym dla starszych modeli.

To już drugi raz po kolei mam problem z usprawnieniami dla LCD Philipsa , które można wprowadzić

....ale wprowadzane nie są i szczerze wątpię , aby to zrobiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodekxxx,

trudno powiedzieć jakie nowości w najbliższym czasie zostaną wprowadzone w telewizorach Philips. Już teraz za pośrednictwem funkcji Net TV jest wolny dostęp do internatu. Oznacza to, że poprzez Net TV można otwierać praktycznie każdą stronę www. Sam sprawdziłem tę funkcje, działa przyzwoicie. Wolnego dostępu na internetu nie znajdziesz w telewizorach konkurencyjnych marek.

--------------------

Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Fajnie ze jest dostep do stron lacz nie ma możliwości ogladania filmów z serwisu ipla jak jest to w panasonicu i samsungu nie da sie tez odpalic filmu ze strony onet vod. Słyszałem ze sa rozmowy ze stacja TVN nie wiem czy to plotka czy zeczywiscie jest nadzieja na podobny serwis inne kraje maja tv w Net TV a polska została jak by zapomniana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze jest dostep do stron lacz nie ma możliwości ogladania filmów z serwisu ipla jak jest to w panasonicu i samsungu nie da sie tez odpalic filmu ze strony onet vod. Słyszałem ze sa rozmowy ze stacja TVN nie wiem czy to plotka czy zeczywiscie jest nadzieja na podobny serwis inne kraje maja tv w Net TV a polska została jak by zapomniana

To prawda , ale trzeba działać i masowo "naciskać" na producenta , tak działano już w "Sony Polska"

a zawsze trochę udostępnią posiadaczom dedykowanego sprzętu !!!

Edytowane przez cacumen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...