Skocz do zawartości
Gmeru

Powrót do przyszłości [3 Blu-Ray] 28 październik od TiM

Rekomendowane odpowiedzi

Boskoo : >

http://bluedvd.pl/p/pl/tim045/powrot+do+pr...+3+blu-ray.html

Polska wersja:

Tytuł oryginalny: Back to the Future (3 Blu-Ray)

Reżyseria: Robert Zemeckis

Obsada: Michael J. Fox, Christopher Lloyd

Pakiet Trzech filmów

Weź udział w niezapomnianej, fantastycznej przygodzie, dzięki filmowej kolekcji Powrót do przyszłości na Blu-ray’u. Dołącz do Marty’ego McFly (MICHAEL J. FOX) i Doca Browna (CHRISTOPHER LLOYD), którzy w samochodzie DeLorean przerobionym na wehikuł czasu – śmiało przekraczają granice między teraźniejszością, przeszłością i przyszłością, wywołując ciąg zdumiewających zawirowań w kontinuum czasoprzestrzennym.

Trylogia Powrót do przyszłości to odświeżona wersja klasycznego, filmowego cyklu Stevena Spielberga, Roberta Zemeckisa i Boba Gale’a, zremasterowana w najwyższej jakości Blu-ray i wypełniona godzinami nowych, nie prezentowanych dotychczas dodatków. Nadszedł czas na prawdziwy Powrót do przyszłości!

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray

Czas: 343 min.

Format obrazu: 1.85:1 1080p High Definition 16:9

Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski lektor DTS 5.1; Portugalski DTS 5.1; Tajski DTS 5.1; Hiszpański DTS 5.1

Napisy: Polskie, Angielskie, Brazylijskie, Koreańskie, Tajskie, Hiszpańskie

Region: B

Dodatki:

HD (156 min):

· Sceny usunięte · Opowieści z przyszłości: Na samym początku…, Czas ruszać, Kontrolując czas, Upływ czasu, Urokliwy trzeci raz, Pomiar czasu · Ujęcia zza kulis · Dr Michio Kaku o prawach fizyki w Powrocie do przyszłości · Scenariusze w porównaniu

SD (230 min):

· Dodatki archiwalne · Michael J. Fox – pytania i odpowiedzi · Ujęcia zza kulis · Teledyski: “Power of Love”, „Doubleback” · Zwiastuny kinowe · Dodatkowy komentarz reżysera Roberta Zemeckisem i producentem Bobem Gale’em · Dodatkowy komentarz producentów Boba Gale’a i Neila Cantona · Najczęściej zadawane pytania · Powrót do przyszłości: Jazda!

151416e9672b1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra

1.5 miecha jeszcze ;)

tylko cena lekko przesadzona. Raczej się nie zfrajerze jak przy DVD gdzie kupiłem za 150 a teraz mozna cały BOX wyrwac za 40-50zł

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajac realia polskiego rynku, to będzie przesadzona.

szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pre-order na amazonie UK już złożony - 28 funtów za cały pakiecik (~130zł przy obecnym kursie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że tego u nas nie wydadzą. Tylko ten napis "Trylogia" jakoś mi nie pasuje do tej okładki; dziwnie to trochę wygląda :) Jeżeli jakość będzie pierwsza klasa, to kupię ale dopiero w przyszłym roku. "Obcy" ma pierwszeństwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę proszę :) fajnie, tylko trzeba będzie poczekać aż ciut stanieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce nie stanieje przez najbliższe kilka lat aż dvd umrze. a tak tylko można liczyć na jakaś promocje lub wyprzedaż u mnie priorytet to alien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro film juz wystawiony przez kilku sprzedawców. Cena 300 zł. Jedna aukcja już sie zakończyła. 300 wejść - sprzedaż ZERO sztuk. Druga sie kończy. niecałe 300 wejść - sprzedaż również ZERO szt. Kolejne dwie aukcje dopiero rozpoczęte, ilość wejść 100 i 200 sprzedaż ZERO. Gratulujemy Tim-owi rozeznania rynku i polityki cenowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bojkotuje to wydanie nie kupie i pozdro dla wydawcy. (bojkot za cenę taki stary film)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego wynika że u nas 170zł za lektora i napisy :/ szkoda że na Amazonie nie ma PL :)

I potem "się dziwią", że w Polsce jest piractwo i kradną.

Masakra.

Juz dawno zapomniałem, ze w Polsce kupic można CD, DVD, BR czy soft do PC. Amazony wszelkiej maści i dostawa pod drzwi do domu, a w przypadku softu download i płatność kartą i natychmiastowa aktywacja.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego wynika że u nas 170zł za lektora i napisy :/

bo polska język to trudna język... :)

a tak poważnie... lekka przesada z tą ceną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzis listonosz przyniosl moje zamówienie. Wziąłem w metalowym boxie (44,99) ala Band of Brothers "Limited Collector's Edition". Czyli z tego co piszecie dwa razy taniej niż w PL. W środku box z filmami, plakaty, tablica rejestracyjna i sporo innych gadżetów. Jakości jeszcze nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie narzekają na wersję BD : / Sam jeszcze nie wydam opinii (przyznaje się, jeszcze nie odpaliłem) ale podobno znowu za dużo DNRa itd itd itd. Wersja z TV ponoć bardziej filmowa... eh. Kolejny Gladiator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zawsze na coś narzekają, zwłaszcza w kraju nad Wisłą, taki sport narodowy bym powiedział :)

Video 4.5/5 - a zastrzeżenia to łatwo rozpoznawalne sceny nagrywane w green boxie i lateks na twarzach aktorów - wina zbyt wysokiej rozdzielczości :blink:

http://www.blu-ray.com/movies/Back-to-the-Future-25th-Anniversary-Trilogy-Blu-ray/9152/#Review

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odpaliłem 3 część i kurcze jest taka żyleta, że :D:unsure: Rzeczywiście tutaj mogą być dwie szkoły. Nie każdemu może się to podobać ale... czy nie po to jest Blu-ray? Naprawdę robi to wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamawialiście film z Anglii, to podpisywaliście coś podczas odbioru? Moje wątpliwości biorą się z faktu, że jest to metalbox i chyba przyjdzie to w paczce,a nie w formie listu jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz awizo i podpiszesz odbiór na poczcie:) Chyba że doręczyciel zmieści boxa do skrzynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka szkoda że polski wydawca jak zawsze z nas zdziera a wersje z uk nie mają pl napisów. Z de chciałem sprawdzić, ale nie wytrzymałbym "Zuruck in die Zukunft" na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem Polskie wydanie Powrotu. Wydane jest w bardzo ładnym digi-paku. Jest to pudełko a w środku rozkładany karton z 3 płytami.

Co do obrazu jest dokładnie tak jak napisał Gmeru - spokojnie można dać 10 na 10.

Ogólnie bardzo gorąco polecam ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem Polskie wydanie Powrotu.

Ogólnie bardzo gorąco polecam ten tytuł.

Pomińmy marketing. How much?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...