Skocz do zawartości
BoDeX

INSTALACJA "N" Multiroom - CO TO BĘDZIE ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... No niezły pomysł, ale z tego co mi wiadomo to przez podczerwień, ani przez innego rodzaju urządzenia bezprzewodowe jak narazie nie da się przesłać sygnału HD. :D
Mogę się jednak mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aleksiej: to co napisałeś jest też naiwne. Przynoszę na czas instalacji "n"-kowych instalatorów mały telewizorek do kuchni. Bo powiedzmy też tam chcę mieć tv. Chłopcy robią swoje, a ty póżnie również swoje. Nie dajmy się zwariować, w obojętnie jakiej by nie miało być konfiguracji to zawsze można dzielić się z sąsiadem. Oczywiście jeżeli ktoś będzie chciał. Ja osobiście moich mam w nosie i chce mieć tv w dwóch pokojach z jednej platwormy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

dzisiaj w MM w Toruniu zapytałem Panią od N-ki czy planują jakieś nowości/zmiany w ofercie. Powiedziała, że prawdopodobnie od nowego roku ruszy oferta multiroom, która będzie polegała na tym, że kupujemy zestaw antenowy multiroom + 2 lub 3 lub 4 boxy i oglądamy na odpowiedniej liczbie telewizorów i... płacimy 1 (jeden) abonament. Nic więcej nie wiem...

pozdrawiam
kendzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Od ostatniego posta w tym topicu minęły 4 miesiące, czy wiadomo coś nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nic nie wie, ale jak ciągnęłem instalację to na wszelki wypadek pociągnąłem jeszcze jeden kabel. Może się przyda.

Autorus

[quote name='moki54' post='44746' date='14.04.2007, 13:47 ']Witam. Od ostatniego posta w tym topicu minęły 4 miesiące, czy wiadomo coś nowego?[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo tyle, że nie długo konferencja (podobno kwiecień-maj ale stawiam na maj) i tam zostanie wszystko wyjaśnione. Pewno będzie klon karty. Edytowane przez Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...