Skocz do zawartości
Tony72

Plazma 3D, 50" za 4900!

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.flatpanelshd.com/review.php?sub...p;id=1283773778

powyzej zamieszczam link do okazuje sie super tv za 4900 wg ceneo.

extra hd, b. dobre sd, b. dobre 3d prawie bez cross talk, 50 cali, ładny design, extra pilot.

Kurcze, a gdzie tu haczyk o ile jest? Poczytajcie.

Sorry za lamerskie pytanie ale my mamy 50 hz sygnał?

Pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haczyk w tym, że trzeba zakładać okulary. Także o kant czterech liter te 3D. W przyszłym roku wejdą do sprzedaży TV bez konieczności używania okularów. I wówczas jest dopiero sens kupna.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wejdą. Pomarzyć można :) Obecne 3D jest jakie jest i takie póki co będzie. Ja na PC już wiele gier odpalałem 3D i efekt jest super! To technologia stworzona do gier! A filmy? No cóż. Póki co to jest jeden tytuł więc nie ma o czym dyskutować.\

Co do Samsunga to już ostatnio pisali: Samsung robi nokaut cenowy i inni będę mieli spore problemy z dogonieniem ich cenowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tam piszą, że ma problemy z gammą i czerń gorszą niż w VT20/25, równiez obraz 3D wygląda gorzej wg recenzującego od obrazu w Panasonicu.

Oczywiście, jest znacząco tańszy, ale Panasonic tez ostatnio troszkę zastopował z cena. Jak na razie chyba najlepszym TV na rynku w stosunku cena/jakość pozostaje seria G20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jet mały haczyk ta plazma ma być HDready :)

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@w/g mojego ang. pisze Larsen ze gamma jest zjechana out of the box ale kto oglada out of...

A po kalibracji: " We now have much more accurate colors and an almost flat gamma curve on 2.2 that is also our target. Czyli target osiagnał i jest git.

Czarny podobnie jak w G20, czyli niezle IMO, no kuro to nie jest ale panowie LOOK AT THE PRICE:)

Ad 3D C8000 is also very close to our 3D picture quality reference Panasonic VT20 / VT25 but I feel that Samsung’s plasma TV has marginally more crosstalk than Panasonic, czyli nieco wiecej duszków ale koles nie pamieta dokładnie bo nie sa side by side, both TVs have very low crosstalk and I think that most people will never notice it. :) ok

Mnie interesuje jedna rzecz, mianowicie ten fragment dot. zmiany poziomu głebi czerni w stosunku do sygnału 50 hz itd. I tu moje pytanie, JAKI MY MAY SYGNAŁ 50 CZY 60 HZ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 Hz w TV , a na Blu-Ray różnie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie mysle ale ten model z linku na flathd to c8000 a w europie c7700 i on u nas kosztuje 5900 (ceneo)

4900 kosztuje model ps50c7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie masz racje, sam juz nie rozumiem tych modeli samsungów i różnic miedzy nimi. Straszny metlik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie mysle ale ten model z linku na flathd to c8000 a w europie c7700 i on u nas kosztuje 5900 (ceneo)

4900 kosztuje model ps50c7000

c8000 (wersja USA) = c7700 (wersja europejska wybrane kraje np Belgia) = c7000 (wersja europejska wybrane kraje np Polska)

Te modele niczym sie nie roznia.

W usa tez jest c7000 (nie mylic z wersja EU np polską) tam ten tv nie posiada filtra czerni "Real Black Filter" dlatego jest c8000 ktory juz tą funkcje posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wg mnie jest się czego bać w kwestii wypalania.

samsung w tej kwestii kiepsko sobie radzi więc w kontekście gierek (3d) może się to skończyć przykro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie

na stronie samsung de sa modele c7790, c6970 i c687, wszystkie 3d

czy one beda dostepne w Polsce a jesli nie to jakie beda ich nasze odpowiedniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie

na stronie samsung de sa modele c7790, c6970 i c687, wszystkie 3d

czy one beda dostepne w Polsce a jesli nie to jakie beda ich nasze odpowiedniki?

Są dostępne . W każdym razie PS50C7790. To jest PS50C7000+tuner satelitarny+jedne okulary bateryjne w zestawie. Gwarancja sprzedawcy zamiast Samsung Polska. Kupowałem 2 tyg temu po 5000 w Łodzi.

Co do wypalania , owszem są powidoki , ale nie przejmowałbym się , używam Playstation3 i Wii , powidoki zostają na chwilę ale wcale nie większe niż po logo ze stacji TV , poza tym po chwili samoistnie znikają . Gdyby nie chciały zniknąć trzeba użyć planszy do ich usuwania. Wg mnie większym realnym problemem jest ciągłe świecenie matrycy -> nie najlepsza czerń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...