Skocz do zawartości
harry69

3miasto

Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktoś informację gdzie juz ruszyła sprzedaż nbox-ów. do wczoraj obdzwoniłem wszystkie punkty podane przez infolinię i nic :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to chyba nigdzie, ponoć w avansie sprzedali, a poza tym to w mm mają 30 mają listę, ale nie mogą podpisywać umów, a w sony na świętojańskiej w gdyni, mają 10, na wszystkie zapisy i też nie mogą sprzedawać .
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rqsz' post='14252' date='14.10.2006, 09:02 ']Z tego co wiem to chyba nigdzie, ponoć w avansie sprzedali, a poza tym to w mm mają 30 mają listę, ale nie mogą podpisywać umów, a w sony na świętojańskiej w gdyni, mają 10, na wszystkie zapisy i też nie mogą sprzedawać .
pozdrufka[/quote]


Kupilem w Avansie kolo Auchan. Wiem ze maja juz w Gralu i Mediamarkt.

[quote name='rqsz' post='14252' date='14.10.2006, 09:02 ']Z tego co wiem to chyba nigdzie, ponoć w avansie sprzedali, a poza tym to w mm mają 30 mają listę, ale nie mogą podpisywać umów, a w sony na świętojańskiej w gdyni, mają 10, na wszystkie zapisy i też nie mogą sprzedawać .
pozdrufka[/quote]


Kupilem w Avansie kolo Auchan. Wiem ze maja juz w Gralu i Mediamarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wdalszym ciągu w 3mieście nie można kupić nbox-a. Wszędzie jakieś zapisy jak za PRL-u. Podobno dzisiaj ma ruszyć sprzedaż MM wGgdańsku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='harry69' post='14791' date='16.10.2006, 10:50 ']No i wdalszym ciągu w 3mieście nie można kupić nbox-a. Wszędzie jakieś zapisy jak za PRL-u. Podobno dzisiaj ma ruszyć sprzedaż MM wGgdańsku :D[/quote]

Witam, tylko że w mm mają tylko 30 odbiorników i na zapisy jak za komuny.
Do bok n tv nie da się dodzwonić- 15 min słuchałem muzyczki :-(, niezły "wielki start" :-)
Zdegustwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wracam z gdanskiego MM. W dalszym ciagu nie moga sprzedawac bo maja problemy z systemem. Avans w Manhattanie to samo. Paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałem swojego nboxa w AVANSIE koło AUCHAN, w piątek 13. Problemy podczas podpisywania umowy niestety były, ale udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj odebrałem w sonym na świętojańskiej. Fakt, że byłem zapisany. Byłem pierwszym z którym podpisywali umowę, ale poszło nam to w 5 minut. Dłużej walczyli z kserowaniem dokumentów. Następną dostawę mają mieć może pod koniec tego tygodnia.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej czekam na swojego n-boxa, zapisałem się w dwóch sklepach w Rumii i Wejherowie i jestem czwarty na liście (i w jednym i w drugim sklepie- dziwne B) ). Mam nadzieje, że jutro już się doczekam :D
pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu w całym 3mieście nie można kupić nbox-a. W MM w gdańsku otrzymałem dzisiaj odpowiedz ze może zaczną spprzedaż w przyszłym tygodniu bo mają w dalszym ciagu problemy z logowaniem w systemie - to jest chyba sklep gdzie pracują sami IDIOCI. Zapisałem się chybas w 6 punktach i czekam jak za PRL-u na malucha. Pozdrawiam wszystkich czekających.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]a ja dalej czekam na swojego n-boxa, zapisałem się w dwóch sklepach w Rumii i Wejherowie i jestem czwarty na liście (i w jednym i w drugim sklepie- dziwne ). Mam nadzieje, że jutro już się doczekam
pozdr![/quote]

moze jakies namiary na te sklepy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kaammyyk' post='15185' date='17.10.2006, 17:38 ']moze jakies namiary na te sklepy?[/quote]

Wejdź na stronę www.telewizjanowejgeneracji.pl i pobierz aktualną listę sprzedawców,a potem już tylko szukanie z użyciem googla, albo innej panoramy firm.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Avansie kolo Auchan maja juz nboxy. Ja bylem zapisany ale ludzie przychodzili i dostawali od reki. Edytowane przez ulv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a anteny montowaliscie sami ? szczerze mowic to nigdy takiego czegos nie robilem, z drugiej strony o ile nie jest potrzebny jakis "specjalistyczny" sprzet to powinienem sobie poradzic o ile jest instrukcja jak to sie robie.. a wiec jezeli ciezko zamontowac to samemu znacie jakis dobrych "monterow" w Gdyni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie kupiłem u Jonczaka ( wczoraj dodali ich sklep do listy) bez kolejki, bez problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='cassius777' post='15758' date='19.10.2006, 11:11 ']a anteny montowaliscie sami ? szczerze mowic to nigdy takiego czegos nie robilem, z drugiej strony o ile nie jest potrzebny jakis "specjalistyczny" sprzet to powinienem sobie poradzic o ile jest instrukcja jak to sie robie.. a wiec jezeli ciezko zamontowac to samemu znacie jakis dobrych "monterow" w Gdyni ?[/quote]

Dasz radę zrobić to sam. Nie jest to problem. Gmeru wrzucił dobry instruktaż:
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2243"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=2243[/url]

A co do monterów to może coś w anonsach, bo nie przychodzi mi nic innego do głowy. No chyba, że profan czy inna tego typu firma ma ekipę, która robi też przy montażach innych zestawów.


Byłem dzisiaj w media w Gdansku, ponoć mieli ruszyć. Faktem jest, że zapasy mają ogromne.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wracam z mm - dostali 60 sztuk, zapisanych jest 61 (jestem 62) wiec teraz sie pewnie nie zalapie, chyba ze ktos zrezygnuje. ponoc dzwonia po kolei. przy mnie ktos dostal nboxa, wiec system dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='qba74' post='16194' date='20.10.2006, 15:46 ']wlasnie wracam z mm - dostali 60 sztuk, zapisanych jest 61 (jestem 62) wiec teraz sie pewnie nie zalapie, chyba ze ktos zrezygnuje. ponoc dzwonia po kolei. przy mnie ktos dostal nboxa, wiec system dziala :P[/quote]

ja byłam 24 i zrezygnowałam jak zadzwonili o 16:50. Mam nadzieję że qba74 wskoczyłeś na moje miejsce :) . Czekam aż będą mieli w n'ce instalatorów . Jestem tylko kobieta i podłączenie takich sprzętów samej może mnie przerosnąć. No chyba że znajdzie się jakiś "rycerz" który mi pomoże. Póki co czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos ma jakies powazne problemy to sluze pomoca w miare mozliwosci. Jestem z Gdyni. Wiec jak cos to piszcie na priva.
pzodrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='qba74' post='16194' date='20.10.2006, 15:46 ']wlasnie wracam z mm - dostali 60 sztuk, zapisanych jest 61 (jestem 62) wiec teraz sie pewnie nie zalapie, chyba ze ktos zrezygnuje. ponoc dzwonia po kolei. przy mnie ktos dostal nboxa, wiec system dziala :)[/quote]

Ja jestem 42, jeszcze do mnie nie dzwonili ale jak zadzwonia to zrezygnuje. I juz jestes w 60 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem dzisiaj z ciekawości w Media w Gdańsku i nboxy cały czas stoją u nich. Ale sprzedaż wciąż tylko dla tych zapisanych. Nie wiedzą, kiedy ruszy wolna sprzedaż.
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wreszcie w Wejherowie. Przed chwilą otrzymałem wiadomość że można kupić w Awansie przy Achan. :D

[quote name='rqsz' date='20.10.2006, 22:07 ' post='16286']
Jak ktos ma jakies powazne problemy to sluze pomoca w miare mozliwosci. Jestem z Gdyni. Wiec jak cos to piszcie na priva.
pzodrufka
[/quote

Również słuzę pomocą i też jestem z Gdyni. Pisać na Priva. pozdrawiam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...