Jump to content
Sign in to follow this  
mobor

Lech Wałęsa - prawdziwe oblicze ?

Recommended Posts

A mógł zabić..

Mobor. No jasne że są. Jakaś pomroczność jasna dopadła Cie z samego rana czy co?

i w korkach nie stoi

i w urzedzie sprawe załatwi

co to się wyrabia ?:D

a demokracja ponoc

mobor, ale co ma tytuł wątku do tego reportażu? Wałęsa toleruje aroganckiego gnoja jako najbliższego współpracownika - tyle zrozumiałem związku, ale co to ma wspólnego z jego "prawdziwym obliczem"? Wcześniej współpracował z Wachowskim, Kaczyńskimi i wiele większą arogancką plejadą, takie oblicze ma więc od dawna, niczym nie skrywane :D Ale przecież sam nie namawiał tych policjantów do braku reakcji, ani nie blokował tego materiału w TVP, szczególnie PIS-owskiej TVP w której słyszał o sobie głównie "agent". Poszedłeś z tym tytułem jak Gazeta Polska :)

A co do tego czy są równiejsi wobec prawa, to widzimy takie przykłady na każdym kroku, dziś np. czytałem artykuł "Syn sędziego po pijaku ściął latarnię. Sąd umorzył sprawę". Pijany typ walnął samochodem w latarnie, ale, że przypadkiem nikogo akurat nie zabił, to sprawę umorzono a sam niedługo zostanie sędzią. Oczywiście to, że jego ojciec jest sędzią a on asesorem nic nie ma wspólnego z umorzeniem :lol: To państwo jest zdemoralizowane od góry do dołu, niestety aktualna władza to starannie pielęgnuje, a opozycja (PiS) która to krytykuje sama pewno byłaby jeszcze gorsza. Więc jeszcze długo nic się nie zmieni...

@Mobor, ten materiał pokazuje jedną ważną rzecz, ten kraj robi sie syfiarski z demokracją typu rosyjska a ten który nie cierpi gdy nazywa sie go Bolkiem nawet nie zareagował co tez o czyms swiadczy. Oj, gdyby to dot. Kaczynskiego to tvn 24 by napierd... o tym 24h/dobe. Pozdr, Mobor

A mógł zabić..

Mobor. No jasne że są. Jakaś pomroczność jasna dopadła Cie z samego rana czy co?

pytanie retoryczne z gatunku tych pobudzajacych czachę

swój osąd owego jegomoscia mam wyrobiony od dawna ale chcąc zachować neutralnosc wypowiedzi i nie prowokować do niezdrowych dyskusji - wolę "literaturę faktu" który nie będzie podlegać zadnej dyskusji. Ot, jeden obraz wart jest wiecej niz milion słów

Witam uprzejmie

pytanie retoryczne z gatunku tych pobudzajacych czachę

swój osąd owego jegomoscia mam wyrobiony od dawna ale chcąc zachować neutralnosc wypowiedzi i nie prowokować do niezdrowych dyskusji - wolę "literaturę faktu" który nie będzie podlegać zadnej dyskusji. Ot, jeden obraz wart jest wiecej niz milion słów

A już czekałem za rogiem na prowokację z Twojej strony :) Widać, człowiek uczy się na swoich doświadczeniach :D;)

Pozdrawiam serdecznie.

PS. Jeżeli ktoś z Was myśli, że jak jest "prawo" i "demokracja" i "sprawiedliwość" i to się przekłada na rzeczywisty status, to gratuluje poczucia humoru i wyobraźni, żeby nie powiedzieć naiwności. Prawo ma swoje prawa :) ...jesteś ładny, bogaty i masz plecy, to Ci skoczyć można.

Z poważaniem

Edited by VAMET

Panowie litujcie się, nie wprowadzajcie ten syf na nasze forum!!!

Vamet - czyli dobrze zrobiłem wiedzac ze czaisz sie za rogiem

Autorus- uważasz to za SYF ? A gdyby zamiast Wałesy był Napieralski czy Kaczynski- czy wtedy nazwałbys to skandalem ? ;)

Syf nie syf. Film z gatunku tych które obejrzeć trzeba - a niestety, w TVN na pewno nie będzie wyemitowany (szkoda- ale widać jaka demokracja taka telewizja) a ja nie narzucam nikomu żadnego własnego komentarza

I bardzo proszę nie prowokować politycznej jazdy po to by temat poleciał w koncu w kosmos. Niech kazdy sobie sam obejrzy i sam wyciąga wnioski. Taką miałem ideę zakładajac ten watek

Edited by mobor

...............

Autorus- uważasz to za SYF ? A gdyby zamiast Wałesy był Napieralski czy Kaczynski- czy wtedy nazwałbys to skandalem ? :)

Syf nie syf. Film z gatunku tych które obejrzeć trzeba ....

Postanowiłem dodać do całej dyskusji jeszcze swoje 3 komentarza moderatorskiego.

Wypowiedź Autorusa rozumiem, gdyż odczucia mam podobne i już wyjaśniam o co mi chodzi, żeby nie było wątpliwości. Posłużę się porównaniem, odległym od polityki jak to tylko możliwe.

Jeśli otwieram lodówkę, to spodziewam się w niej znaleźć jedzenie. Jeśli znajduję w niej gwoździe, młotek, węgiel drzewny do grilla i stare szelki, to jestem nieprzyjemnie zdziwiony. Nie tego się spodziewałem znaleźć w lodówce i stwierdzam, że ktoś robi syf umieszczając w niej takie "produkty". Szczególnie jeśli jest wiele miejsc dedykowanych do przechowywania tego typu przedmiotów.

A potencjalne tłumaczenie, że praktycznie umieszczanie takich "produktów" w lodówce nie zostało zabronione regulaminami, jakoś mnie nie przekona. Dla mnie to ktoś tak czy inaczej robi bajzel i syf, wrzucając to do lodówki i na 200% Autorus taki rodzaj "syfu" miał na myśli.

U nas jest podobnie, ludzie przychodzą na forum High Definition w poszukiwaniu określonych informacji i wiedzy na temat High Definition właśnie. Ba, często lektura naszego forum ma być odskocznią od innych spraw codziennych i wiele osób wręcz nie chce innych treści tu znaleźć, szczególnie politycznych, bo mają ich pełno gdzie indziej. Nie ma potrzeby aby podchodzili do forum z obawą: "co zobaczę po otwarciu lodówki".

W tym znaczeniu, takie posty i w takim miejscu, to syf i bajzel, niezależnie od treści i możliwego przesłania jakie chce przekazać autor wątku. Pewnie się nie pomylę, jeśli stwierdzę że przez 99.9% czytelników naszego forum takie wątki są niemile odbierane w tym właśnie miejscu.

To tyle, wątek definitywnie idzie do zamknięcia.

Edited by SlawekR

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...