Jump to content
Sign in to follow this  
zaregor

Toshiba 32LV733, a niedorgi tv 32" ?

Recommended Posts

Witam.

Natknąłem się na promocję w sklepach Avans telewizora Toshiba 32LV733, patrząc po przedstawionych parametrach na ulotce oferta wygląda zachęcająco (full hd, usb, cena 1400zl). Chciałbym się zapytać o opinie nt. wyżej wspomnianego modelu, ponieważ nie mam zbyt wiele doświadczeń z telewizorami LCD. Jak jest z awaryjnością Toshiby, gdzieś przeczytałem, że nie jest najlepiej ? Czy ktoś może coś napisać, wyrazić jakieś opinię o tym modelu czy samej marce?

Druga sprawa to moje poszukiwania tv w granicach cenowych +/- 1500zł.

Wymagania to max 32", tv byłby używany głównie do oglądania telewizji analogowej (w przyszłości cyfrowej), obejrzenia od czasu do czasu jakiegoś filmu w divx, xvid, h.264, czy nawet podłączenia PC. Stąd między innymi zainteresował mnie port USB w Toshibie, o którą wcześniej pisałem.

Czy idzie w tej cenie wyrwać jakiegoś w miarę przyzwoitego Sharpa albo Samsunga?

Zależy mi na trwałości sprzętu. Czy ktoś by coś polecił?

Z góry dziękuje.

Jeszcze jedna sprawa, jak rozumieć ilość Hz w TV LCD? Czy takie 50Hz spokojnie wystarcza? Czy może zależy to od modelu?

I czy w ogóle inwestowanie w tv o rozdzielczości 1920x1080 ma sens w przypadku gdy ma odbierać tv analogową?

Edited by zaregor