Skocz do zawartości
glenio

50pk350

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktoś wie dlaczego ten tv nie czyta napisów które sa w mkv , oraz co zrobić jak mkv jest w dts-ie pusczając optycznym na amplituner nie działa/??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dźwięku, to w telewizorze musisz przestawić w opcjach na cyfrowe wyjście audio, masz do wyboru PCM, albo auto, ewentualnie wyłącz opcję głośniki TV. Co do napisów, to jeśli są wmuxowane w MKV, to raczej nie powinno być żadnych problemów, natomiast jeśli są oddzielnie, to prawdopodobnie telewizor rozpoznaje tylko niektóre formaty. Spróbuj przerobić na SRT, jest to najbardziej rozpoznawalny przez urządzenia format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam ten sam problem co kolega GLENIO ( glenio napisz co w temacie czy zrobiles jak kolega radzil i dziala )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic nie poradziłem,filmy w dts-ie nie będa chodzić.jeżeli chodzi o napisy to dla mnie czarna magia działają tylko te wmuxowane i tylko w niektórych filmach(u mnie dziwne ze tylko w tych które były w dts-ie-czyli były napisy a brak dźwięku). pozostaje chyba tylko filmy bez dts-u i z lektorem (tutaj kazdy mi działał).przetestowałem na ok.40 filmach.jak by ktos miał pomysły jak to wszystko usprawnić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

\ten tv nie odtwarza DTSu najnowsze samsungi to potrafią i to wyższe modele wiec może wyższe modele lg tez. napisy przerobić do srt lub sub programem subedit trwa to parę sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym DTS, bo jeśli puszczasz audio po optyku do amplitunera i dalej nic nie ma, to nic z tego nie rozumiem. Może to tylko kwestia ustawień, a może po prostu Twój amplituner nie posiada DTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok vandel, ale co zrobic jak są wmuxowane i ich nie czyta?

ściągnąć napiprojektem wczytać razem z filmem w programie subedit i wybierasz plik-export-do subrip i gotowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze doszedł co zrobic żeby czytał napisy w mkv , konkretnie chodzi czy ktoś testował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam ten TV od tygodnia testowałem napisy wszystko chodzi pięknie (napisy w formacie txt) nie wiem zkąd pomysł o wmuxowywaniu napisów .Co do DTS-u to faktycznie brak wsparcia , ale jakby ktoś był tak uprzejmy i napisał jak wchodzi się do menu serwisowego to mógłbym poszukać rozwiązania na temat napisów i dzwięku.Prawdopodobnie upgrade firmware rozwiąże sprawę.

Pozdrawiam

P.S

temat dość starawy , jakby ktoś był zainteresowany GG: 678131 mail: dzanos@poczta.fm

Edytowane przez dzanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam ten TV od tygodnia testowałem napisy wszystko chodzi pięknie (napisy w formacie txt) nie wiem zkąd pomysł o wmuxowywaniu napisów .Co do DTS-u to faktycznie brak wsparcia , ale jakby ktoś był tak uprzejmy i napisał jak wchodzi się do menu serwisowego to mógłbym poszukać rozwiązania na temat napisów i dzwięku.Prawdopodobnie upgrade firmware rozwiąże sprawę.

Pozdrawiam

P.S

temat dość starawy , jakby ktoś był zainteresowany GG: 678131 mail: dzanos@poczta.fm

chodzi mi o napisy które są w kontenerze mkv, ich mi nie czyta??? u ciebie takie czyta. mi czyta tylko jak są w osobnym pliku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o napisy które są w kontenerze mkv, ich mi nie czyta??? u ciebie takie czyta. mi czyta tylko jak są w osobnym pliku

aaaa ,że tak - no to masz racje jak są wpakowane w pliku mkv to faktycznie nie czyta muszą być osobno. Ale to jakiś duży problem nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dts - nie da rady nic wymyslic, ja sobie dałem spokój i kupiłem odtwarzacz hd na alegro w dobrej cenie i czyta wszystko a w tv pojawiały się jescze problemy z synchronizacją obrazu i dźwięku a tak wydałem 150 zł i po problemach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...