Skocz do zawartości
matee

Promocja - SATURN - BD

Rekomendowane odpowiedzi

W Saturnie, gdańskim na pewno, jak w innych nie wiem, zaczęła się promocja 3 płyty BD w cenie 2.

Promocją objęte są wydania z dystrybucji Imperial Cinepix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Saturnie, gdańskim na pewno, jak w innych nie wiem, zaczęła się promocja 3 płyty BD w cenie 2.

Promocją objęte są wydania z dystrybucji Imperial Cinepix.

Dokładnie promocja brzmi 3 płyty za 200 zł. lub nieoficjalnie

Kup 3 płyty przepłacisz tylko 2 razy.

W promocji są 42 filmy wybrane z tych które sprzedawały się najgorzej (nie zawsze ze względu na kiepski tytuł, czasami ze względu na masowy prywatny import tego tytułu). Wszystkie płyty dostępne w promocji (poza jednym) mozna kupić w tej samej wersji dużo taniej na tzw. "zachodzie".

Mozna więc kupić:

- tytuły Sony dostępne w Angli od 2 lat za 6Ł (np. "21")

- tytuły będące od wiosny w promocji 20Fox we Włoszech, Niemczech i Hiszpani (z okazji 75lat 20Fox) cena 10Euro

- Shreka 3 sprowadzanego masowo ze skandynawii który od ponad roku jest na Allegro po 40-50 zł.

- Anioły i Demony dołączane do konsoli któryh nikt nie kupuje na alegro za 35 zł.

- Bondy, które nigdzie na zachód od Łaby nie kupi się w cenie wyższej niż 10 euro o czym świadczy masowa sprzedaż na Allegro po 220-240 zł za 6 szt.

Z tytułów niedostepnych za granicą których nie mozna kupić taniej na Allegro jest tylko "Top Gun" i jeden tytuł z "Trylogii dolara" który jest dostępny za granicą ale na razie jest to jeszcze nowość i cena razem z transportem jest dość wysoka.

Osobiscie radzę poczekać na odpowiedź innych polskich dystrybutorów.

Ponadto pojawiło się parę tytułów Universalu z PL po 11Euro (jako nowość), przed swiętami będą za połowę tej ceny.

Od września pojawi się za granicą sporo tytułów z PL Warnera (Zabójcza broń 1-4 (wersja PL) jako premiera jest po 32Ł). Bedzie mozna wybierać w płytach i promocjach z PL.

Jeżeli ktoś bardzo musi kupić w Polsce. Polecam promocję płyt CD Project. Są w Empik-u po 49 zł ("Twierdza")," Miasteczko Hallowin" po 60 zł. Zdaje mi się, że mają nowego człowieka od sprzedaży który zna sie trochę bardziej na branży. Myślę, że mozna się spodziewać dalszych obniżek.

http://www.empik.com/szukaj/filmy?c=film-f...et=blu-ray+disc

Na takie ceny musi zareagować drobnca ze swoimi smieciowymi tytułami czyli BestFilm, Monolith i Vision.

Edytowane przez gees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup 3 płyty przepłacisz tylko 2 razy.

Kapitalny post, gratulacje!!

Admini powinni umieścić ten tekst na pierwszej stronie jako info dla jeleni korzystających z takich "promocji", jak ta w Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się wziąłem i pojechałem ... na rowerze specjalnie i rzeczywiście żenada tytułowa. wyszedłem z pustymi ręcami :D

miałem nadzieję, że cały katalog pójdzie "pod młotek", a tu lipa. zero nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gees

Świetna i słuszna krytyka tej Saturnowej promocji, proszę podaj linka gdzie na zachód od Łaby, można kupić za 10 Euro mojego ulubionego Bonda "Moonraker" z polskimi napisami ?

Wiem, że można go kupić w Rosji za około 50 zł, ale niestety nie mam tam żadnych znajomości, zapisałem się nawet do ich sklepu sieciowego Ozon, ale blu-rayów poza Rosję nie wysyłają.

Serdecznie pozdrawiam

Andrzej N

PS w Rosji jest również mój drugi ulubiony film Master And Commander z Rasellem za 50 dych, u nas zdaje się chcą za niego koło 100, a ja składałem śluby, że więcej niż 50 dych za płytę blu nie dam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same śluby składałem, ale świat nie stoi w miejscu, płyty staniały a ja na dzień dzisiejszy zbiedniałem :D i najwyżej 30 zeta mogę dać za film na BD. Wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale jestem ciekawy, jak sprzedaż w tej promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gees

Andrzej N

PS w Rosji jest również mój drugi ulubiony film Master And Commander z Rasellem za 50 dych, u nas zdaje się chcą za niego koło 100, a ja składałem śluby, że więcej niż 50 dych za płytę blu nie dam :D

Mam prawie 250 płyt i tylko 10 kupiłem za wiecej niż 50 zł.

A co do Bonda, to ja swoje ściągałem z Hiszpanii. Była na początku lata promocja 2 za 1 (Obecnie 3 za 2)

http://cine.fnac.es/a320109/Moonraker-Form...p;Nu=1&Fr=0

na dodatek wysyłając do Polski odliczają kilkanascie procent podatku czyli 20 E -> 10 po promocji -> 8,5 po uwzględnieniu zwrotu podatku. Opłata za przesyłkę spora ale tytułów z PL jest sporo i mozna skompletować sporą paczkę przy której nawet cena transportu nie jest straszna.

Drugie miejsce to Włochy. Być może będę zamawiał coś (na razie w koszyku mam zakupy za 200E), czekam na jakąś lepszą promocję

http://www.dvdland.it/nicom1/p_560136/blu_...io_blu_ray.html.

Musisz chwilę poczekać na powrót dobrej promocji. Dobre promocje jak w znanej reklamie. Zawsze wracają.

W tej chwili z dobrych i niedrogich promocji:

w Australii

http://www.ezydvd.com.au/promo.zml?pid=124...amp;himg=pr1247

Tłumaczka sprawdzona, ma napisy PL (Premiera za 25 zł :) + koszty przesyłki. Mnie kosztowała z przesyłką 37 zł. Prawdopodobnie z wersją PL jest jeszcze D-Tox i Collateral Damage ale nie mam pewności. Australijczycy przy zamówieniu z Europy odliczają od ceny 10% podatku.

w Anglii nowość

http://www.thehut.com/blu-ray/lethal-weapo...t/10237041.html

wczoraj pakiet był jeszcze tańszy, ali przed świętami będzie i tak po 20Ł :)

Edytowane przez gees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja, to Imperiala walenie w Ch..ja ciąg dalszy - tyle w temacie

Edytowane przez pwt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta promocja, to Imperiala walenie w Ch..ja ciąg dalszy - tyle w temacie

Właściwie powinna być nagana za takie słownictwo. Ale tym razem trudno się nie zgodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w poznańskim Saturnie, najlepszy hicior to "Diabeł ubiera się u Prady" - wersja tylko angielska z angielskimi napisami :D - rozłożyło mnie to na łopatki

Edytowane przez adamson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem w poznańskim Saturnie, najlepszy hicior to "Diabeł ubiera się u Prady" - wersja tylko angielska z angielskimi napisami :) - rozłożyło mnie to

wersja angielska diabeł ubiera się u prady ma napisy i lektora pl. i cenę ok 45 zł w dvd.co.uk

Edytowane przez vandel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw... moze ktos polecic jakis sklep z filmami BD online w czechach ?

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gees

Widzę, że jesteś dobrze zorientowany gdzie są dobre opcje na zakupy BD z PL.

A napisz proszę gdzie można dostać za sensowne pieniądze np. takie tytuły Disney'a jak "Odlot" czy "Toy Story"? Oczywiście z polskim dubbingiem.

W Polsce ceny na taki "Odlot" nie schodzą poniżej 100 zł. Nawet na Allegro. To jest co prawda edycja z filmem również na DVD (zresztą jak "Toy Story") ale mimo wszystko drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja bardzo marna, obejrzałem w Złotych tarasach - Warszawa.

Tylko dla ludzi którzy zaczynaja przygodę z BR - np top gun, I robot w cenie 66 zł wydają się atrakcyjne.

Przypadek filmu "Diabeł ubiera się u Prady" to już czysta paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vandel1 jesteś pewien, że wersja angielska posiada napisy PL pomimo braku na okładce? chętnie kupiłbym w UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo wczoraj widziałem w Łodzi w M1, za 200zł 3 filmy. Ale wybór mocno ograniczony wiec się nie skusiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak. Lipa bo lipa ale udało mi się dobrać coś bo w MM na Ostrobramskiej dużo tytułów jest więc 66zł za: Człowiek w Ogniu (dla znajomego) + Xmen1 (miałem brak tej części do reszty) + Epoka Lodowcowa 1 (bo pozostałe to shit jak dla mnie) to w sumie tragedii nie ma.

Ale jaką łaskę robią to nie mam pytań : / tak powinno być od początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diabeł mam wersje z UK i posiada lektora i napisy nawet w dodatkach są napisy pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@gees

A napisz proszę gdzie można dostać za sensowne pieniądze np. takie tytuły Disney'a jak "Odlot" czy "Toy Story"? Oczywiście z polskim dubbingiem.

W Polsce ceny na taki "Odlot" nie schodzą poniżej 100 zł. Nawet na Allegro. To jest co prawda edycja z filmem również na DVD (zresztą jak "Toy Story") ale mimo wszystko drogo.

Disney jest drogi własciwie wszedzie poza Anglią (ale tam nie ma wersji z PL). Stare tytuły można w wersji PL kupić w Australii lub Skandynawii. Ale ceny są takie, że nie jest to opłacalne.

Sporo tytułów jest w niemczech, ale cena też zaporowa (poza drobnymi okazjami). Jednym słowem jesli chodzi o Disneya to sprawa wygląda kiepsko.

Ale jest nadzieja, że CD Project zmieni ceny w Polsce, na razie pierwsze jaskólki są i ok 10 tytułów w nowj cenie ok. 50 zł pojawiło się w przedsprzedaży w empiku.

Co do Odlotu, to własnie został wystawiony po 49,90 w BHV na wyprzedaży razem z Piratami z karaibów, Surogatami, Rewersem. Ilość mocno ograniczona :lol: kto pierwszy ten lepszy!

Edytowane przez gees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
diabeł mam wersje z UK i posiada lektora i napisy nawet w dodatkach są napisy pozdro.

Diabeł... był w wersji PL w Anglii w zeszłym roku i to za 5,90Ł o czym była informacja w osobnym wątku. Sam kupiłem, polecałem innym. Niestety pojawiła się informacja, że kupiony później egzemplarz nie posiadał już polskiej wersji jezykowej. Ktoś z forumowiczów kupił. Podobno otworzył i sprawdził w odtwarzaczu. Polskiego nie było. To możliwe. Ze wzgledu na cenę mogła być duza sprzedaż i potrzeba kolejnego tłoczenia. Anglikom jest wszystko jedno jaką wersję wezmą (angileski bedzie na pewno :lol:!). Dołączyli sie do najbliższego "tłoczenia" i powtórzyła się sytuacja z hellboy-em który na początku sprzedaży był w Anglii z wersją PL.

Zalecam ostrożność!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...