Skocz do zawartości
nowy555

Samsung LE32C650 czy Sony KLD-32ex500?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy więc mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. W ciągu tygodnia chcę kupić najlepszy możliwy telewizor 32 cale ze standardowym podświetlaniem. Wiem, że są różne marki, ale zawężyłem do dwóch. Czy dla was, w końcu znawców lepszy jest Samsung LE32C650 czy Sony KDL-32EX500? Chodzi właściwie o wszystko poza wyglądem - obraz, wielorakość opcji, większe możliwośći konfiguracyjne. Ogólnie, który według was jest nowocześniejszy, funkcjonalniejszy, po prostu lepszy, ktory według was da, że tak powiem więcej radości :lol:. Chyba że są według was inne modele 32 calowe tych marek, które uważacie za lepsze niż te co podałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określ dla siebie priorytety względem nowego telewizora, biorąc pod uwagę możliwości multimedialne pierwszy model lepiej się spisze z kolei ex500 posiada lepszy układ kompensacji ruchu czy też matrycę półmatową- praktycznie brak problemów z refleksami nawet w bardziej nasłonecznionych pomieszczeniach. Także pytanie co jest dla Ciebie bardziej istotne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, kompensacja ruchu czy smużenie ma dla mnie duże znaczenie. Wszelkie takie rzeczy związane z obrazem. Ale np. odbicia już nie, bo mam dość zaciemniany pokój z roletami w oknach, więc tu raczej nie powinienem mieć problemu z nasłonecznieniem pokoju. Proszę, piszcie jeszcze jakieś opinie, żebym chociaż miał z pięć rożnych poglądów. Gdybym zadał takie pytanie np.na Onecie to bym miał pewnie z kilkadziesiąt odpowiedzi. Ja wolałem wejść jednak na forum specjalistyczne, w którym wiarygodność opinii jest o wiele większa, ale widzę słaby odzew. Nie wierzę że nikt z was tu nie ma tych telewizorów. A skoro ktoś z was je ma, to przecież też kierował się jakąś logiką że wybrał ten model.

P.S

Dziwne, przez IE zalogowałem się normalnie, a przez Firefoksa wyświetla mi: Przepraszamy, nie znaleziono użytkownika o takim login'ie. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...