Jump to content
Sign in to follow this  
nowy555

Samsung LE32C650 czy Sony KLD-32ex500?

Recommended Posts

Witam, jestem nowy więc mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale. W ciągu tygodnia chcę kupić najlepszy możliwy telewizor 32 cale ze standardowym podświetlaniem. Wiem, że są różne marki, ale zawężyłem do dwóch. Czy dla was, w końcu znawców lepszy jest Samsung LE32C650 czy Sony KDL-32EX500? Chodzi właściwie o wszystko poza wyglądem - obraz, wielorakość opcji, większe możliwośći konfiguracyjne. Ogólnie, który według was jest nowocześniejszy, funkcjonalniejszy, po prostu lepszy, ktory według was da, że tak powiem więcej radości :lol:. Chyba że są według was inne modele 32 calowe tych marek, które uważacie za lepsze niż te co podałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Określ dla siebie priorytety względem nowego telewizora, biorąc pod uwagę możliwości multimedialne pierwszy model lepiej się spisze z kolei ex500 posiada lepszy układ kompensacji ruchu czy też matrycę półmatową- praktycznie brak problemów z refleksami nawet w bardziej nasłonecznionych pomieszczeniach. Także pytanie co jest dla Ciebie bardziej istotne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, kompensacja ruchu czy smużenie ma dla mnie duże znaczenie. Wszelkie takie rzeczy związane z obrazem. Ale np. odbicia już nie, bo mam dość zaciemniany pokój z roletami w oknach, więc tu raczej nie powinienem mieć problemu z nasłonecznieniem pokoju. Proszę, piszcie jeszcze jakieś opinie, żebym chociaż miał z pięć rożnych poglądów. Gdybym zadał takie pytanie np.na Onecie to bym miał pewnie z kilkadziesiąt odpowiedzi. Ja wolałem wejść jednak na forum specjalistyczne, w którym wiarygodność opinii jest o wiele większa, ale widzę słaby odzew. Nie wierzę że nikt z was tu nie ma tych telewizorów. A skoro ktoś z was je ma, to przecież też kierował się jakąś logiką że wybrał ten model.

P.S

Dziwne, przez IE zalogowałem się normalnie, a przez Firefoksa wyświetla mi: Przepraszamy, nie znaleziono użytkownika o takim login'ie. WTF?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...