Skocz do zawartości
fraseba

Hyundai MBox R650 - czy to jest dobry wybór?

Rekomendowane odpowiedzi

ja w dniu dzisiejszym skupiłbym się na czymś tańszym, tym bardziej, że nie korzystam w ogóle z DVB-T [w domu C+], nagrywania [tuner sat z nagrywaniem], klienta BitTorrent [nie chce działać tak jak powinien] i serwisów internetowych [na PS3 mam większe możliwości].

pół roku temu był to dobry wybór - dzisiaj już nie będę się przy tym upierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mam sie nie podniecac :) - kiedy to przyjemne bardzo.

DVB-t to byla podstawa wyboru w moim przypadku. W kablu mam analog i cyfre i pieknie chodzi a satelity w naszej wspolnoscie powiesic nie mozna :(.

Wszyskto zalezy od potrzeb i tyle. Nie twierdze ze nie ma lepszych odtwarzaczy ale za ta cene uwazam ze warto i kupilbym raz jeszcze.

W PS3 tez jest ipla ale po co ssac 200W jak mozna 20W :).

Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę nie na temat

...a satelity w naszej wspolnoscie powiesic nie mozna :(

nie ma takiej siły, żeby ci zabronili - mogę się tylko domyślać, że chodzi o gwarancję wykonawcy na elewację.

u mnie było podobnie [nie tylko ja] i znaleźliśmy rozwiązanie.

sąsiad mieszkający na ostatnim piętrze wypuścił maszt w górę, aby złapać sygnał, a ja wywaliłem maszt 3 metrowy przymocowany do balustrady balkonowej [pod takim dziwnym kątem wybudowali budynek].

wspólnota może ci zabronić, tłumacząc się, że deszczówka będzie dostawać się pod ocieplenie i może to spowodować ewentualne zalewanie sąsiada.

jeśli uchwyt talerza przymocujesz do elewacji zgodnie z wszelkimi zaleceniami, to nikomu nic się nie stanie i ja bym podjął takie ryzyko.

najważniejsze w takim przypadku, to przewiercić się przez ścianę pod odpowiednik kątem, aby deszczówka po kablu nie dostawała się pod ocieplenie i kołki wraz ze śrubami uszczelniłbym dodatkowo silikonem lub akrylem - kabel wchodzący w ścianę też.

dowiedz się dokładnie, ja 5 lat zajmowałem się wspólnotą mieszkaniową i nikt nie może ci zabronić montażu anteny - jeśli zabraniają montować do elewacji, muszą zezwolić przy kominie.

jesteś współwłaścicielem i uważam, że masz takie prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoks polega na tym ze tak zdecydowali mieszkancy - jest gdzies w regulaminie wspolnoty.... zeby bylo smieszniej i tak kilka osob ma - wiec przepis martwy. Malo tego podnosilem to na chyba 3 zebraniach - ze skoro zabraniaja to niech zrobia 1 antene zbiorcza ale na to tez sie nie zgodzili... porazka. W spolnocie jest ok 60 mieszkan i typowo 80 zdan przy kazdym glosowaniu....To skomplikowane - generlanie jakby bardzo mi zalezalo to bym to zrobil do balustrady ale moj dostawca kablowki ma fajna cene i do tego taki mix kanalow, ktore moglbym miec tylko uzywajac n, + i polsatu wiec nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki - ponowila mi sie wysylka odpowiedzi....

Edytowane przez JAFO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze slow kilka.

Odkrylem 2 wady ktore mnie irytuja....

1. zdarza sie ze wiatrak zaczyna burczec i trzeba go "puknac".... :(

2. po zakonczeniu nagrywnia programowego odtwrzacz sie nie wylacza!!!! - masakra. Jak ustawie sobie nagrywanie w nocy do do rana jak wstane HMB jest wlaczony. Strach pomyslec jakby wyjechac na wakacje na 2 tyg. - w polaczeniu z czasem terkoczacym wiatrakiem balbym sie o jakies zatarcie... Tym sposobem nagrywanie OK - ale z timera to porazka. Tu prosba do piszacych firmware zeby moze uzupelnic ten brak.

pozdrawiam

Edytowane przez JAFO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyundai jest bardziej dopracowany pod kątem stabilności, posiada tuner i możliwość programowania nagrań, nie ma natomiast (na razie) dostępu do serwisów internetowych. Xtreamer natomiast nagrywać nie potrafi i częściej zdarzają mu się wpadki ze stabilnością. To dwa różne urządzenia choć na prawie tym samym procesorze. Zależy czego potrzebujesz.

Xtreamer zapowiada że poprawi dźwięk HD ale na razie to Hyundai ma nad nim przewagę w audio.

Sprecyzuj jakich informacji szukasz.

jestem nowy w temacie widzę że znasz dobrze hyundai powiedz mi czy jest w urządzeniach tej firmy możliwość edytowania nagrań np. wycinania reklam pytam bo nie znalazłem tego w żadnym opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy w temacie widzę że znasz dobrze hyundai powiedz mi czy jest w urządzeniach tej firmy możliwość edytowania nagrań np. wycinania reklam pytam bo nie znalazłem tego w żadnym opisie.

Nie - albo przewijasz sobie reklamy w nagranym filmie albo udostępniasz dysk PC-towi i nim film edytujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...