Skocz do zawartości
boo

Jaki wzmacniacz do Klipsch F3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem "Klipsch Synergy F3" i zastanawiam się jaki do tego byłby najlepszy wzmacniacz aby pociągnął te kolumny ?

Cena do 700zł, więcej nie chcę dawać, bo kiedyś zamierzam kupić amplituner do kina domowego i resztę głośników.

Szukam na allegro, ale tyle tego tam jest, że nie wiem co będzie dobrze współgrać z F3, dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Kupiłem "Klipsch Synergy F3" i zastanawiam się jaki do tego byłby najlepszy wzmacniacz aby pociągnął te kolumny ?

Cena do 700zł, więcej nie chcę dawać, bo kiedyś zamierzam kupić amplituner do kina domowego i resztę głośników.

Szukam na allegro, ale tyle tego tam jest, że nie wiem co będzie dobrze współgrać z F3, dlatego proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Dołóż do tych 700 i kup od razu Onkyo 607 a jak ci kasy starczy 608 - będzie super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pisałem, że mam zamiar kupić amplituner miałem na myśli troszkę odległy czas, gdzieś za rok może dwa. Teraz tylko interesuje mnie wzmacniacz stereo do tych kolumn, więc czekam na propozycje, oczywiście używany a nie nowy.

Pożyczyłem wzmacniacz SONY, który niby ma mieć 2x70W, ale pewnie ma mniej, może z 2x35W i ledwo moje kolumny ciągnie, basu to praktycznie wcale nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj wzmacniacza prądowego o dużej wydajności.

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o wyjaśnienie, co znaczy "wzmacniacz prądowy o dużej wydajności" ?

Z tego co widziałem na allegro, to Harman/Kardon podaje takie dane. Więc jak mam szukać innych producentów, gdy nie podają takich wartości ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...