Skocz do zawartości
BoDeX

CINAVIA - koniec piractwa !!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

a duzo juz takich przerobek zrobiles?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś The amazing spider-man na PS3, niestety nie do końca ponieważ wyskoczył komunikat o Cinavi :( są jakieś szanse na obejście tego ? czy tylko oryginał ?

Nie zauważyłem posta na 3 stronie związanego z filmem, przepraszam. można usunąć.

Edytowane przez baka1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak działa ....... Hurrra - koniec piratowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak działa ....... Hurrra - koniec piratowania :)

Chyba jednak nie. Widziałem już opis w sieci jak wyciągnąć samą ścieżkę audio i wywalić Cinavie, a potem zrobić reauthoring z "czystym filmem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już opis w sieci jak wyciągnąć samą ścieżkę audio i wywalić Cinavie

He,he - daj linka, chętnie poczytam ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego linka nie daje....

Ale myślę, że z tym warto się zapoznać:http://pl.dvdfab.com/cinavia.htm

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Tmt5 w wersji chyba .108 i żadnych komunikatów nie miałem i nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie,czy xtreamer prodigy jest zainfekowany cinavia?model z 2011,ale z tegorocznym softem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam Sidewindera 3 wiec jest w sumie to samo ale w innej obudowie. Do tej pory obejrzalem 2xbr 3d iso i 1xbr 2d iso i Cinavi nie spotkalem

Kliknięte z SGS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jest na forum dvdtreasure, w dziale poradniki.

Żeby się dostać na forum dvdtreasure, trzeba mieć zaproszenie, może ktoś podesłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kino domowe SONY BDV-E280.Ma ono stary firmware,ale za to czyta wszystko bez zająknięcia.W nowszych wersjach firmware weszło już zabezpieczenie Cinavia.Teraz nie wiem czy warto aktualizować,bo nie wiem co wnosi najnowsza aktualizacja.A pisze tak:

Korzyści i udoskonalenia:

  • Improves BRAVIA Internet Video playability.
  • Improves disc playability

Warto czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro czyta wszystko, działa dobrze to po co kombinować?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Teraz nie wiem czy warto aktualizować,bo nie wiem co wnosi najnowsza aktualizacja.A pisze tak:

Korzyści i udoskonalenia:

  • Improves BRAVIA Internet Video playability.
  • Improves disc playability

Warto czy nie?

Jak dobrze zrozumiałem masz aktualizację dajmy na to z numerem 1, później jest numer 2 z Cinavia i teraz wyszła nowa aktualizacja z numerem 3 (korzyści i udoskonalenia które opisałeś). Chcesz przeskoczyć z 1 do 3? Moim zdaniem zostanie zaktualizowana całość, czyli urządzenie wykryje na jakim etapie jesteś i najpierw dogra część 2-ki i później łyknie całą 3-kę (ze wszystkimi zaletami i wadami wcześniejszych softów). Nie jestem technikiem więc nie chcę ucinać sobie za to ręki - dla pewności możesz skontaktować się z infolinią Sony ( pomoc Sony ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest tak jak piszesz XviD.Mnie ciekawi co to jest ten "Improves disc playability" tak po polskiemu i w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest tak jak piszesz XviD.Mnie ciekawi co to jest ten "Improves disc playability" tak po polskiemu i w praktyce.

Improves BRAVIA Internet Video playability = poprawa "grywalności (odtwarzania)" Bravia Internet Video

Improves disc playability = poprawa "grywalności (odtwarzania)" płyt

Po ludzku tłumacząc - są to małe udoskonalenia które poprawią w działanie BIV oraz odtwarzania płyt (głównie eliminacja błędów, zawieszania się itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co psuć odtwarzacza jakimiś niezauważalnymi aktualizacjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co psuć odtwarzacza jakimiś niezauważalnymi aktualizacjami :)

Nie do końca to miałem na myśli. Każda kolejna aktualizacja wnosi zazwyczaj coraz mniej poprawek do poprzedniej wersji softu. Lecą górnolotnie to jakbyś zbliżał się do ideału i tylko robił maciupkie kosmetyczne poprawki.

Niestety nie mam dostępu do E280 aby sprawdzić co wprowadza dokładnie ta aktualizacja.

Możesz zawsze przedzwonić do Sony i spytać, czy to co Ci wcześniej naskrobałem o aktualizacjach sprawdzi się w 100% (aktualizacja 1, następnie 2 oraz 3 - czyli wszystkie po kolei bez omijania).

http://www.sony.pl/support/pl/hub/ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedzwonić do Sony ? He,he - dobre .... lepiej do Tworek ! :)

Będzie tak - pojawi się tytuł. który nie będzie chciał ruszyć na wielu playerach, w pudełku będzie INFO jak ściągnąć najnowszą

aktualizację aby go obejrzeć, no i już tutaj jest po temacie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głównie chodzi mi o to,że dopóki nie wprowadzą aktualizacji,która poprawiałaby jakość dźwięku...dokładnie muzyki z CD,lub USB(nie wiem czy to możliwe),to nie mam zamiaru nic aktualizować,tylko po to aby stracić,to co najlepsze w odtwarzaczu.Dlatego pytałem o to co wnosi najnowsza aktualizacja.

Edytowane przez 3echo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedzwonić do Sony ? He,he - dobre .... lepiej do Tworek ! :)

Będzie tak - pojawi się tytuł. który nie będzie chciał ruszyć na wielu playerach, w pudełku będzie INFO jak ściągnąć najnowszą

aktualizację aby go obejrzeć, no i już tutaj jest po temacie ...

E tam po temacie Samsungi LG i inne mniej popularne marki jak i mniej wchodzace w d... hamerykanskim biznesmenom ktorym ciagle malo juz dawno mysla nad metodami zeby Cinvavia nie byla konieczna do instalowania a jak bedzie konieczna to zeby latwo bylo to wylaczyc. Takze rozgladac sie czytac szukac zeby nie bylo niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pytałem o to co wnosi najnowsza aktualizacja.

Zawsze masz info - usunięcie zauważonych błędów + poprawa funkcjonalności i kompatybilności ....

A co tak naprawdę dostaniesz, to się nie dowiesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak - pojawi się tytuł. który nie będzie chciał ruszyć na wielu playerach, w pudełku będzie INFO jak ściągnąć najnowszą

aktualizację aby go obejrzeć, no i już tutaj jest po temacie ...

Rozwiązaniem jest zrobienie remuxa (opcja: "sam film") i nagranie go na płytkę 25/50 RW.

Jest tylko małe ;) utrudnienie - potrzebny np. dvdfab i nagrywarka BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...