Skocz do zawartości
Gmeru

Kanał filmowy HD na n

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno było się spodziewać kanału premium z prawdziwego zdarzenia.
Rynek praw do emisji został już jakiś czas temu bardzo dokładnie podzielony między C+ i HBO. Dopóki nie wygasną dotychczasowe umowy, raczej nie ma szans na hity i nowości w n-ce.
Dlatego będzie to raczej kanał z "odgrzewanymi" kotletami i stąd pewnie ucieczka w VOD - na to pewnie nie było posprzedawanych praw.

Tłumaczenie, że nie widzą przyszłości dla kanałów premium jest delikatnie mówiąc żenujące. Nie ma chyba platfromy cyfrowej bez takiego (lepszego czy gorszego) kanału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę jedynie zdradzić, że nie jest to kanał filmowy premium z najnowszymi produkcjami, ponieważ my nie wierzymy w przyszłość takich kanałów.Jak widzę taki cytat Prezesa N-ki to nie ma o czym mówić.Jakby rzeczywiście kupili Starz to HBO i C+ by zagieli.Bo tam na jednym kanale jest to co tu na obydwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hopsia' post='14445' date='14.10.2006, 23:21 ']Mogę jedynie zdradzić, że nie jest to kanał filmowy premium z najnowszymi produkcjami, ponieważ my nie wierzymy w przyszłość takich kanałów.Jak widzę taki cytat Prezesa N-ki to nie ma o czym mówić.Jakby rzeczywiście kupili Starz to HBO i C+ by zagieli.Bo tam na jednym kanale jest to co tu na obydwóch.[/quote]

kanał może byc, ale nie z tymi produkcjami: dlaczego?
bo na teren Polski i na wyłacznośc są podpisane umowy z produkcjami wytwórni filmowych które goszczą na C+ i HBO.
morał?

hity filmowe nie...ale cos w stylu francuskiego CINECINEMA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że MGM startuje w centralnej europie... wiec to zapewne chodzi o ten kanał... tylko zastanawia mnie tu HDTV... hmmmm... dlatego czekali i nie mówili bo od razu wszyscy by zrezygnowali... hahaha... a co do bajek zapewne bedzie to kanał nowy od SONY o nazwie "A+" B)<_<:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tu bym się nie zgodził C+ ma podpisaną umowę z wytwórniami taką że film na terenie Polski wyświetlają jako pierwsi przed innymi stacjami i dlatego też mają dodatkowo wykupiony kanał HBO na wyłączność żeby filmy się nie dublowały.W USA filmy te co idą na HBO idą także u nas ale dużo idzie z opóżnieniem bo u nich są już wcześniej a na Cinemaxie idą te co u nas na C+, a Starz też ma filmy z opóżnieniem.Tak więc jak miałbym obejrzeć film z trzy miesięcznym lub półrocznym opóżnieniem w HDTV i bez reklam to na pewno bym czekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm faktycznie niepokojąca nieco ta wypowiedź Sojki... gdyby to był Starz to byłby czad, ale opierając się na tej wypowiedzi to jednak raczej nie bedzie... niestety...
A co z tym MGM... może ktoś zapodac link do ich schedule? Bo wlazłem na strone i cos to pokrecone jest, same linki stargeta itp.

W sumie to mi bardzo nie zależy na jakimś wypas kanale filmowym, zwłaszcza jesli VoD się sprawdzi. Jeśli się nie sprawdzi lub będzie zbyt drogi to też przeżyję. Nawet starocie w HD mogą byc ciekawe.

[quote name='Merdox' post='14457' date='15.10.2006, 00:30 ']Hmmm faktycznie niepokojąca nieco ta wypowiedź Sojki... gdyby to był Starz to byłby czad, ale opierając się na tej wypowiedzi to jednak raczej nie bedzie... niestety...
A co z tym MGM... może ktoś zapodac link do ich schedule? Bo wlazłem na strone i cos to pokrecone jest, same linki stargeta itp.

W sumie to mi bardzo nie zależy na jakimś wypas kanale filmowym, zwłaszcza jesli VoD się sprawdzi. Jeśli się nie sprawdzi lub będzie zbyt drogi to też przeżyję. Nawet starocie w HD mogą byc ciekawe.[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nerwowym oczekiwaniu na nowy kanał , pojawił się nam tzw. " czarny koń "
i to zapewne ON , w wydaniu HD zagości na naszych ekranach ! :) [url="http://img204.imageshack.us/img204/153/wsi24me3.jpg"]ZOBACZ[/url]


Pozdrawiam zniecierpliwionych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='BoDeX' post='14461' date='15.10.2006, 01:15 ']W nerwowym oczekiwaniu na nowy kanał , pojawił się nam tzw. " czarny koń "
i to zapewne ON , w wydaniu HD zagości na naszych ekranach ! :) [url="http://img204.imageshack.us/img204/153/wsi24me3.jpg"]ZOBACZ[/url]
Pozdrawiam zniecierpliwionych :)[/quote]

Te wsi to od Maciarewicza, czy kolega jest z układu :) ??
pozdrufka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez mogliby dac Cinemax HD. Na cinemaxie wczoraj ogladalem sobie HULKa. Pokazuja tam filmy troche pozniej (bo to biedniejsza wersja HBO, ale pokazuja tam calkiem dobre i komercyjne filmy-to co lubimy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że taka jest wypowiedź Pana Sojki :) myślałem, że będzie kanał Premium z prawdziwego zdarzenia chociaż póki nie zobaczę to nadal gdybania.

Chciałem tylko przypomnieć, że w stanach HBO HD czy AXN HD to norma od dawna :)

W sumie, jeżeli to ma być całe HD to wystarczy mi nawet taka ramówka jak na cinemax bo każdy film oglądany w HD nabiera bardzo dużych rumieńców! Taki Hulk w HD? ah i oh jakby tak było.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkalem w stanach przez jakis czas i mialem po 10 wersji axn, cinemax, hbo (oczywiscie kazdy z nich takze w HD). Tam w ogole jest lepiej, bo znaczki z logo stacji pojawiaja sie tylko co jakis czas. a u nas ciagle musisz patrzec na logo + albo HBO :)
Jak w N bedzie jakis kanal w stylu TCM HD, to ja chyba nie podpisze tej umowy. Discovery HD to sobie sciagne z internetu (i tak ten kanal by sluzyl jako demo mozliwosci mojego TV), a Comedy Central to sobie zlapie w sharingu cryptoworks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Comedy Central to sobie zlapie w sharingu cryptoworks :)[/quote]

Tylko zacieraj za soba slady bo patrzac na ostatnie wyczyny policji gospodarczej :) to maga Ciebie zlapac, ale na sharingu i wtedy nie wesolo sprzecik przepada i troche siwych wlosow przybywa na glowie w oczekiwaniu na sprawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronce n.pl nie ma słowa o nowym kanale filmowym HD , ale za to na liście zauważyłem TVP Film , był wcześniej? Edytowane przez Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !
Jestem po rozmowie z BOK ( na Skype ) . Całkiem miły i obeznany w kilku tematach facet porozmawiał ze mna o Disecq i innych sprawach. Powiedział ,ze wszysko przekazują wyżej i może po interwencjach abonentów zmienią soft ( takze trzeba ich cały czas naciskac :-) Oficjalnie - na ile można wierzyc BOK - potwierdził , że ten nowy kanał filmowy to będzie MGM. Pozostaje wiec nadzieja , ze nowsze produkcje będą na VOD.
Dodatkowo poinformował mnie , ze wiedzą na jakie kanały i do kiedy Cyfra ma wyłącznosc i prawdopodobnie będą od nowego roku walczyc o nie. Ciekawe co z tego wyjdzie :-))
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój post na tym forum, więc...
Witam wszystkich.

Osobiście, w coraz ciemniejszych barwach widzę ten kanał filmowy HD, a już po wypowiedzi pana Sojki to w ogóle :( .

[quote name='daniel76' post='14559' date='15.10.2006, 16:56 ']Dodatkowo poinformował mnie , ze wiedzą na jakie kanały i do kiedy Cyfra ma wyłącznosc i prawdopodobnie będą od nowego roku walczyc o nie. Ciekawe co z tego wyjdzie :-))
Pozdrawiam[/quote]

A co byście powiedzieli na taki scenariusz:
1. Kanał filmowy - MGM (trudno, chłopaki ewidentnie chcą zarabiać na czymś innym),
2. Kończą się umowy HBO z C+ na wyłączność, n-ka dołącza HBO do pakietu filmowego (niewielki wzrost ceny),
3. Po wygaśnięciu umów ITI z C+ i CP - pakiet TVN znika z tych platform.
a wtedy.....

Edytowane przez booore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='daniel76' post='14559' date='15.10.2006, 16:56 ']Witam !
Jestem po rozmowie z BOK ( na Skype ) . Całkiem miły i obeznany w kilku tematach facet porozmawiał ze mna o Disecq i innych sprawach. Powiedział ,ze wszysko przekazują wyżej i może po interwencjach abonentów zmienią soft ( takze trzeba ich cały czas naciskac :-) Oficjalnie - na ile można wierzyc BOK - potwierdził , że ten nowy kanał filmowy to będzie MGM. Pozostaje wiec nadzieja , ze nowsze produkcje będą na VOD.
Dodatkowo poinformował mnie , ze wiedzą na jakie kanały i do kiedy Cyfra ma wyłącznosc i prawdopodobnie będą od nowego roku walczyc o nie. Ciekawe co z tego wyjdzie :-))
Pozdrawiam[/quote]


Chyba od początku było wiadomo ze bedzie to MGM. Przecież mówiono o scisłej współpracy z Sony. ASony przecież przejeło MGM

dla przypomnienie link [url="http://www.filmweb.pl/Sony+przejmuje+studio+MGM+2005+04+09+news,News,id=21295"]http://www.filmweb.pl/Sony+przejmuje+studi...s,News,id=21295[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote][/quote]

MGM-Movies filmowe przeboje Metro-Goldwyn-Mayer. Największe filmowe przeboje!
Odkryj świat wzruszeń i emocji najlepszych filmów wszech czasów wyprodukowanych przez wytwórnię Metro-Goldwyn-Mayer! Odnajdziesz tu swoje ulubione filmy w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Program nie jest dostępny w polskiej wersji językowej. Szlifujemy angielski oglądając ulubione filmy!
Opis pochodzi z kablówki UPC ja miałem kiedyś odkodowany kanał jak go załączali i dla mnie jest to TCM i nic więcej tylko kanał nadaje 24 godziny zresztą program można obejrzeć w to & owo.A co do tego że TVN zabierze programy z CP i C+ to się bardzo mylicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba kończy spekulacje :http://www.satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly/&kat=48&id=34414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='14585' date='15.10.2006, 19:22 ']to chyba kończy spekulacje :http://www.satkurier.pl/?cyfrowe_kanaly/&kat=48&id=34414[/quote]

Chyba raczej nie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co gdybać wszystko okaże się niedługo może już jutro lub w najbliższych dniach. Wiadomo że nie będzie to HIT.A o STARZU to możemy pomarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze dla tych co sa zainteresowani VoD to kanal premium ma mniejsze znaczenie, gdyz w usludze VoD np filmy zaraz po premierze kinowej (i nie tylko) moga byc wczesniej niz na kanalach premium HBO / C+. I wtedy kanal pokazujacy atrakcyjne "starocie" wcale nie jest zlym rozwiazaniem - z duza checia sam obejze filmy w HD, ktore juz wczesniej w "zwyklej" jakosci ogladalem. Wiekszy problem jest dla tych, ktorzy nie sa zainteresowani VoD'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gustaw' post='14589' date='15.10.2006, 19:33 ']Chyba raczej nie kończy.[/quote]



MGM to niestety nie jest to czego wszyscy oczekiwali - stare zmielone kotlety , a i zapewne nikt się jeszcze tam nie bawił w skanowanie 1080 , więc będą leciały upsample - PORAŻKA ! ! ! No i co to za repertuar ?
Ma ktoś z Was ma pod ręką jakiegoś linka , aby zainteresowaniu mogli już się przyzwyczajać ? :(

Jeśli podobnej klasy niespodziankę szykują na VOD-a , to pachnie skandalem ! :)


Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że VOD też będzie badziew to nie USA i nie będzie nowości zaraz po premierze.To jest jak z HBO dlaczego u nas nie idzie to samo co tam w USA tylko zaczynają wrzucać seriale żeby zapełnić program.To samo będzie w n-ce z Vodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...