Skocz do zawartości
funky12

zjawisko kuwety w sygnałach wideo

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

czy ktoś z Was drodzy forumowicze wie na czym polega zjawisko powstawania kuwety w sygnałach wideo?

z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym wiedzieć.

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie,

czy ktoś z Was drodzy forumowicze wie na czym polega zjawisko powstawania kuwety w sygnałach wideo?

z góry dziękuję za odpowiedź!

Hmm? Jedyne z czym mi się to kojarzy, to stare duże telewizory CRT. Ciepło od nich biło, koty lubiały się na nich wylegiwać. To i czasem jak takiego kota przycisnęło, to mógł taki telewizor potraktować jako kuwetę :lol: Śmierdziało później z takiego telewizora, jak się nagrzał, że hej.

A tak poważnie, to za czorta nic innego mi do głowy nie przychodzi. Może o jakieś inne słowo Ci chodziło, a nie akurat o kuwetę.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kuweta

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak sygnał wideo jest kiepskiej jakości to wychodzi... KUPA (najczęściej na całym ekranie)! :P Zainspirowałeś mnie... idę sprzątnąć kuwety moim kotom... Sądzę, że od wczoraj jest w nich taka sytuacja, jak w przypadku syfnego sygnału wideo... :)

Edytowane przez toshibalubicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobna rzecz przyszła mi do głowy po dłuższym zastanowieniu. I to nawet nie tyle kwestia jakości sygnału, co zawartości. Jeśli przekaz niesie treści g..no warte, to spokojnie sygnał taki można porównać do zawartości kociej kuwety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przekaz niesie treści g..no warte(...)

No i mamy odpowiedź - Zjawisko powstawania kuwety w sygnałach wideo polega na transmisji programów Telewizji Polskiej ze szczególnym uwzględnieniem audycji "Warto Rozmawiać" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dobre Mam kuwetkę Full HD ustawioną na całkiem fajnym stojaczku RTV ,a sama kuweta ma ok 60 szufladek od TVP1 do Trwam

Pozdrawiam :P

Edytowane przez antygłup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...