Skocz do zawartości
x666

Ferguson Ariva HDPlayer 210

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam alternatywy dla LG BD-390, czytałem wiele pozytywnych wypowiedzi na temat, LG ale nie jest tanie (znalazłem za 719zł, ale w tej chwili brak w sklepie), więc może znajdzie się coś równie dobrego a może trochę taniej.

Czy Ariva to dobra alternatywa dla LG, jak jest tam, z jakością obrazu może ktoś by mi opisał + i - obydwu playerów?

Edytowane przez wlen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w Arivie 210 jest opcja odtwarzania mp3 losowo i czy wyświetla okładki ID3tag z plików podczas odtwarzania mp3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuja 2 kwestie: Wszyscy rozwodza sie nat DTS HD itp. zakladam wiec po cichu, ze standardowe AC3 i DTS skompresowane po optyku/coaxial urzadzenie wyprowadza na zewnatrz do kina? Inna sprawa - mam dysk z PCta w NTFS ktory chcialbym tam przelozyc (archiwizowanie plyt na ten dysk zzarlo mi juz duzo czasu, a drugiego tak duzego nie mam) - czy jest opcja nieformatowac dysku po instalacji w urzadzeniu i miec dostep do plikow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, oczywiście jest możliwość nieformatowania. po prostu wkładasz dysk z nieważne jaką strukturą i A210 go widzi. testowałem taki manewr, że po włożeniu wyświetlił się komunikat: podłaczono HDD. Ja wstawiłem dysk który miał i NTFS, i FAT, i z jednej i drugiej partycji odtwarzane były pliki.

A format dysku to dwa czy trzy pytania czy napewno, czy chcesz etc... ale to robisz jak ci nieodpowiada to co włożyłeś. A210 sam tego nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto z posiadaczy tego ferdka podpowie mi jak działa BT? czy ściągany plik zapisuje się po kawałku, czy można wyłączyć odtwarzacz i potem dokończyć, czy trzeba zrobić pauzę w przeglądarce, czy widać na ekranie tv postępy? i takie tam inforamcje dla początkującego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj kupilem Arive 210. Pan w sklepie nie dal mi sprawdzic filmow jakie mialem na pendrivie bo zapewnial ze juz go testowali i czyta wszystko. Ok. Wrocilem do domu. Odpalam pierwszy film - 2012 w mkv 720p i... ZONK. Jest dzwiek ale nie ma obrazu??? Drugi film Daybrakers w mkv 720p. Jest obraz i dzwiek ale obraz ewidentnie przeskakuje co sekunde jakby brakowalo klatki??? Na laptopie wszystko smiga jak nalezy! Trzeci film Twilight Zacmienie mkv 720p i wreszcie wszystko OK. Obraz, napisy nawet dzwiek dts. Sprawdzam kolejny Opetani i... sytuacja 2 powtarza sie. Mimo roznych ustawien nic sie nie poprawilo. Cos czytalem gdzies ze koles mial taka sama sytuacje tzn dzwiek jest ale brak obrazu. W podanych danych filmow powtarzal sie symbol x264. W 2012 bylo tez to oznaczenie. O co z tym chodzi? Da sie jakos przekonwertowac taki film zeby Ariva go odtwazrzala bez utraty jakosci? Prosze o pomoc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z napisami w filmach 720p i 1080p mkv, na komputerze wyswietlaja sie idealnie a na tym lipnym odtwarzaczu wyskakuja zupelnie rozsynhronizowane, kupilem go glownie dla filmow w HD i lipa nie moge ogladac, tylko do avi wyswietlaja sie poprawnie, o co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy w formacie txt? Nie bardzo wiem o co chodzi bo używam napisów srt i nigdy nie miałem problemów, a z tego co czytałem to z txt wiele odtwarzaczy albo nie odtwarza alebo odtwarza źle.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Padła mi ariva 110 czy warto kupić ten model bo cena jest około 260 zł

Oglądam filmy jakości dvd zgrane na dysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...