Skocz do zawartości
agent

Uwaga na saldo do zapłaty w Cyfrze+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zaraz po wprowadzeniu przez Cyfrę pakietu HD Mix zamówiłem go sobie (do tej pory miałem 5xHD GRATISOWO).Miła Pani w BOK-u powiedziała mi ,że kosztował mnie będzie tylko 8zł/miesiąc.No i dzisiaj sprawdzam sobie moje saldo do zapłaty za lipiec i jest du...a bo z 21zł które płaciłem zrobiło sie 49zł

:) Więc dzwonię do Cyfry i kłócę sie z gościem co jest grane.W końcu wyszło na to,że facet napisał reklamację i kazał czekać 30 dni na rozpatrzenie..bo nie wiadomo kto mi zaproponował opcje HD mix za 8zł...Ale żeby było jeszcze zabawniej jak to sobie szybko dodałem (21 i 24 nie daje 49) wyszło na to,że nagle wyparował gdzieś mój 100% rabat na wynajem PVR Philipsa.....i że faktycznie opcja HD mix jest za 8zł ,ale rabat na tuner się jakos tak sam anulował przy zmianie opcji...Normalnie załamac się można.W końcu po 20 minutach wiszenia na telefonie BOK Cyfry ma mi zmienić należność do zapłaty na taką jaka miała być pierwotnie.

Chciałem tylko powiadomić posiadaczy w/w pakietu ,żeby sobie sprawdzili saldo do zapłaty bo się mozna zdziwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko załatwiam mailami. Każdy mail jest podpisany, odpowiadają następnego dnia. Włączałem HD Mix, wyłączałem HBO i nigdy nie było jakichś niedomówień czy pomyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

;) widać mają to wyćwiczone :D we wtorek także przedłużyłem umowę i dostałęm hd mix za 8 zeta i dekoder za darmo :) Za godzinę wszystko działało, więc zerknąłem na sald :)

Oczywiście HD było za darmo, a dekoder płatny :) OD razu reklamacja i 30 dni trzeba czekać. Zobaczymy co z tego będzie

także sprawdzajcie!

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także nie zgadza się to ustaliłem telefonicznie w C+ z tym co otrzymałem na papierze.

Oczywiście zgłosiłem reklamację. Zobaczymy co z tego wyniknie.

To musi być celowe działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...