Skocz do zawartości
Gmeru

Lista kanałów w telewizji nowej generacji n

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mylisz się: nie było by nic dziwnego jakby był Polsat. I miałbyć ale w ostatnim momencie sie rozmyślili. Wszystkie kanały, które są naziemnie powinny być dostępne na platformach cyfrowych!
To tak jakby teraz ITI zabrało wszystkie TVNy to dopiero by było O_o a tak nie robi i narazie na 100% nie zrobi. Skoro C+ czy POL płaci za to a ITI sie jeszcze tam reklamuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie powiedzeć czy nie zaplątało się tam może jakieś FTA po angielsku? Jakby jeszcze nadawało się do oglądania... :)

No i zamiast 4 kanałów słoweńskich daliby chorwackie HRT, wydaje mi się że jest na Hotbirdzie. Czasem coś ciekawego na tym da się złapać albo pogodę w okresie wakacyjnym podejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='michal218' post='15482' date='18.10.2006, 14:38 ']A ja nie widze Music Box Russia,ruskiej 1 (ostankino),ani fashion hd.Jak dla mnie fta beznadziejne.[/quote]

Music Box Russia - jest (na liście przynajmnie), a Piervyj (ORT International) nie ma - chyba, że to TRT International (po Adjarze) to ORT - może ktoś to zweryfikowac - będę wdzięczny (dla mnie obecność tego kanału to warunek zakupu N-ki :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno wczoraj doszło jakieś 100 kanałów FTA. Jak ktos moglby podać aktualną liste byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są wyszczególnione w pakietach, ale fta są za darmo (masz je nawet jeśli nie wykupisz danego pakietu, w którym są wyszczególnione). Dziwi mnie tylko czemu mi na Mango24 pokazuje, że nie wykupiłem pakietu :| haha niezły żarcik ze strony iti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='histeryk' post='15915' date='19.10.2006, 19:46 ']Są wyszczególnione w pakietach, ale fta są za darmo (masz je nawet jeśli nie wykupisz danego pakietu, w którym są wyszczególnione). Dziwi mnie tylko czemu mi na Mango24 pokazuje, że nie wykupiłem pakietu :| haha niezły żarcik ze strony iti.[/quote]

Wiadomo... Mango24 to PREMIUM :D rehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem ponieważ za miesiąc październik nie opłacamy abonamentu to tak mówiąc prawdę nie ma znaczenia za jakie pakiety nie opłacamy. Może by tak "n" w ramach promocji do końca października dla wszystkich abonentów wprowadziłaby daromwy dostęp do wszystkich pakietów. Możliwe że niektórzy z nas po obejrzeniu w ramach promocji wszystkich pakietów dokupiłoby cos do swojej umowy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='koja' post='16058' date='20.10.2006, 07:37 ']Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem ponieważ za miesiąc październik nie opłacamy abonamentu to tak mówiąc prawdę nie ma znaczenia za jakie pakiety nie opłacamy. Może by tak "n" w ramach promocji do końca października dla wszystkich abonentów wprowadziłaby daromwy dostęp do wszystkich pakietów. Możliwe że niektórzy z nas po obejrzeniu w ramach promocji wszystkich pakietów dokupiłoby cos do swojej umowy. :)[/quote]



Pozostaje tylko [b]uzbroić się w cierpliwość [/b] :lol: co wy na to ? [b][url="http://img208.imageshack.us/my.php?image=flash2kz2.swf"]http://img208.imageshack.us/my.php?image=flash2kz2.swf[/url][/b]

trzeba posłuchać do końca
:P

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się orientuje czy jest jakikolwiek kanał z tej listy???
Al Jazeera Sport +2
Arena Home
Diema Extra
Kanal 5 (Den)
NTV Turkey
Sky Sport Italia 3
Sky Sports 1 (UK)
Sky Sports HD 1
Sport 1 (Hun)
Sport TV2
SuperSport 1 Nova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba2222
I na dodatek z roznych satelitow, a jak wiadomo N narazie nie jest zainteresowana innym sat niz HB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
iti nie powinno kodowac kanalow FTA, to ze pododawali je do poszczegolnych pakietow nie znaczy ze jak nie placimy za jakis pakiet to juz darmowych kanalow nie ma, C+ czegos takiego nie robi i nie blokuje FTA; N -ka powinna wzmocnic pakiet STYL MODA MUZYKA jakims kanalem muzycznym bo oferta jest slaba trzy kanaly kodowane plus VIVA fta chocby MTV base mogli by dac albo francuski MCM , a jak ma sie z kanalem TRACE TV ktory jest w C+? jest on na wylacznosc dla nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanale 777 pojawil sie TVN MED. U mnie narazie zakodowany (brak pakietu).
Na 318 GAY TV jakby kogos interesowalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='koja' post='16058' date='20.10.2006, 07:37 ']Nie wiem jak Wy uważacie, ale moim zdaniem ponieważ za miesiąc październik nie opłacamy abonamentu to tak mówiąc prawdę nie ma znaczenia za jakie pakiety nie opłacamy. Może by tak "n" w ramach promocji do końca października dla wszystkich abonentów wprowadziłaby daromwy dostęp do wszystkich pakietów. Możliwe że niektórzy z nas po obejrzeniu w ramach promocji wszystkich pakietów dokupiłoby cos do swojej umowy. :)[/quote]

i tu masz sw.racje. ktos to przeoczyl z 'n'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam TVN MED na 777 ale jest kodowany bo nie ma wykupione pakietu,a po za tym to on powinien byc tam gdzie jest pakiet STYL,MODA,MUZYKA i podobnierz ma byc friko i powinno byc odkodowan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem dlaczego ten kanal ma byc tylko dla lekarzy??

Czy my zwykli uzytkownicy nie mozemy sie dowiedziec czegos o zdrowiu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodali juz RAI uno,due,tre ?
Moze wrzuciłby ktos aktualną liste FTA ? Edytowane przez Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Znikneły mi wszystkie kanały z pakietów n-ki, są tylko fta i na TVN tylko dźwięk.

Macie tak samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...