Jump to content
Sign in to follow this  
mobor

Potrzebny kontakt do hurtowni SONY

Recommended Posts

To może śmieszne co napiszę ale jestem załamany olewajskim podejsciem różnej maści sklepów internetowych do klienta.

Pomimo informacji na www że towar "dostępny" zwykle jest on sciągany po łańcuszku z innego sklepu. Sprzedawcy mają klienta w pompie nie dotrzymujac kolejnych zobowiązań, kolejne wysyłane maile lecą w kosmos...Jednym słowem- wielka łacha. Czuje się tak jak klient Domaru w 1988 roku. Stare wygi wiedzą co mam na myśli

A że jestem cierpliwy do czasu - postanowiłem wziaść sprawy we włąsne ręce i zakupić potrzebny mi sprzęt (2 aparaty fotograficzne - identyczne) bezpośrednio

Między innymi takze dlatego, że chcę miec sprzęt w stanie absolutnie fabrycznym a sklepy różnie do tego podchodzą (kombinatorstwo kwitnie pełną gębą)

Nawet w EuroAGD zrobili mnie kiedyś w bambuko z odtwarzaczem bluray podsuwajac pułkownika zamiast sprzet z magazynu o jaki prosiłem

Nauczony doswiadczeniem jestem zatem przeczulony na wszelkie dziwne opóźnienia, nierzetelne informacje lub ich brak, sciemnianie, niejasne odpowiedzi, ewidentne olewanie itp zachowania

W Mediach i innych sklepach dla idiotów kupować nie zamierzam. W tym ostatnim różnica w cenie w stosunku do najtanszej oferty w necie wynosi "jedyne" 36% choć na pewno tam zakup jest najmniej uciążliwy. Ot, wchodzę-wychodzę-zapominam

Proszę w zwiazku z tym o informacje gdzie mogę się zwrócić w tej sprawie. Oczywiscie towar pójdzie na firmę

Edited by mobor

po 2 kompakty ??

cały dzien w plery, paliwo...

cena musiałaby być na prawde atrakcyjna a z tego co widze na idealo jest praktycznie to samo co u nas

Tyle że jak wejdę do jakiegoś berlinskiego szkop-shop'a, ceny pewnie będą mediamarketowe

Edited by mobor

Nie, ale wszystkie Yamahy, JBLe mam z Berlina. jest cała dzielnica tego koło Kufdam.

Chodzi mi oto, ze to nie TV, w razie potrzeby gwarancji możesz wysłać albo sam pojechać.

Pozdr.

Mobor, a co konkretnie Cię interesuje? Pracuje w sklepie RTV AGD, a więc ma także dostęp do hurtowni, może nie bezpośrednio Sony, ale sprzęt jak najbardziej sprawdzony i nigdy nie miałem żadnych problemów. Jeśli zależy Ci na tym aby mieć fabrycznie zapakowany, to mogę Ci taki sprowadzić, pod warunkiem, że będzie on dostępny.

jestem z Poznania

niby bliżej ale Berlina za dobrze nie znam - mam na myśli co gdzie można kupić w rozsądnej cenie (na tyle rozsadnej by wycieczka sie opłaciła)