Skocz do zawartości
krzysiek1800

3D na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pobrałem pakiet gier 3D,podłączyłem konsole do tv 3D Samsunga i nie mogę załączyć trybu 3D w grach.Czy ktoś wie jak to uaktywnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alcazar w czym nie tak rewelacyjny? Przeciez te TV korzystaja z tej samej technologii(migawkowej). Sony dopiero teraz wypuscilo swoje 3DTV i w pierwszych testach wypadaja dosc slabo. Na pewno slabiej niz 3DTV Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest DUŻO do poprawienia w obu rozwiazaniach

A tak przy okazji - Sony czy Samsung - i tak z jednej fabryki

Taki Foxconn produkuje konsole Wii, Sony PS3, XbOX360, Sony PSP...............iPhone, komputery MAC laptopy Della etc

;)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Alcazar w czym nie tak rewelacyjny? Przeciez te TV korzystaja z tej samej technologii(migawkowej). Sony dopiero teraz wypuscilo swoje 3DTV i w pierwszych testach wypadaja dosc slabo. Na pewno slabiej niz 3DTV Samsunga.

Z samym 3D sony radzi sobie najlepiej. Brak migotania. To jest ta duża różnica, która występuję pomiędzy Panasem i Samsungiem vs Sony. Ale piszę tylko o 3D. Mam wszystkie 3 telewizory więc mogę to spokojnie napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adminie zaproś na prezentację, zapewniam napoje i paluszki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania do Sony 3D.mam normalną Bravie ale migotania na Samsungu nie zauważyłem.Moim zdaniem na dzień dzisiejszy samsung deklasuje rywali konwersją 2D/3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z samym 3D sony radzi sobie najlepiej. Brak migotania. To jest ta duża różnica, która występuję pomiędzy Panasem i Samsungiem vs Sony. Ale piszę tylko o 3D. Mam wszystkie 3 telewizory więc mogę to spokojnie napisać.

Szczerze mowiac piszac to sugerowalem sie wrazeniami z hdguru, bo osobiscie Sony i Panasa jeszcze nie widzialem, ale skoro masz u siebie wszystkie trzy to mozesz cos wiecej o nich napisac? Oczywiscie chodzi mi tylko o 3D.

Migotanie hmm... Z wlasnego doswiadczenia wiem ze na migotanie ma wplyw pare czynnikow tj. jasnosc,odpowiednia synchronizacja,poziom naswietlenia w pomieszczeniu(przy wyciemnonym pokoju zawsze mialem duzo mniej migotania)wogole swiatlo zawsze gralo glowna role szczegolnie jak sie ma jakies lampki w pokoju itp. Bardzo wazne byly tez inna urzadzenia bezprzewodowe w pomieszczeniu, ktore czesto zaklocaly synchronizacje.

A jak z innymi czynnikami? Np. ghosting? Z tego co widzialem w Samsungu to momentami byl na prawdę okropny. Albo jak wyoada konwersja 2D->3D? Ponoc w Sony duzo gorzej. Chociaz funkcja konwersji jest akurat mało ważna wiec to żaden argument. No i gdzie najlepiej wyglada glebia i pop-out? Wogole Ty testujesz to 3D na Potworach i Klopsikach? Szkoda ze na Avatara trzeba tyle czekac. Bylby to zdecydowanie najlepszy material do testow. No i najwazniesze czyli jak wypadaja wszystkie trzy TV z PS3? Sa jakies problemy z kompatybilnoscia etc?

Bardzo jestem tez ciekaw jak wypada LG, ktore poszlo wogole w inna strona niz cala branza. Technologia polaryzacyjna tez ma sporo zalet nad migawkowa.

Ogolnie to strasznie liczylem na te TV, ale jak na razie to bardzo rozczarowywuja, w szczegolnosci jesli wezmiemy pod uwage cene... Mialy byc pozbawione wszystkich wad ktore mialy monitory 3D pierwszej generacji, ale jak widac jest zupelnie odwrotnie. Na moment dzisiejszy biorac pod uwage tylko 3D to najlepiej wypadaja - projektory... . Przynajmniej wg entuzjastow 3D a ich chyba mozna nazwac ekspertami. Proszę podziel sie jakimis wrazeniami bo na jakies recenzje to chyba troche poczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat: PS3 i 3D ; )

Ale to nic. Ja mówię tylko o samym efekcie 3D i tylko mogę się bić w pierś, że jeszcze nie napisałem porządnego testu ale jestem na wakacjach ; ) Jak wrócę to biorę się do roboty i dam znać jak moim zdaniem wyglądają te TV bo oczywiście 3D to tylko dodatek a reszta już ma się różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...