Skocz do zawartości
HD DVD

Philips BDP7500S2 3D

Rekomendowane odpowiedzi

W momencie gdy oglądam film i już trochę czasu minęło i np chce na chwilę wyjść z pokoju biorę pilota i próba zatrzymania filmu - brak reakcji ! Żaden przycisk nie działa poza wyłącznikiem, który reaguje po krótkiej chwili... Spotkaliście się z takim czymś ???

"kalafi" pisaliśmy już o tym,post "19 i 20" :-) U mnie występuje to dosyć często,ciągle cierpliwie czekam, może poprawią taki efekt! Jednak nie zaszkodzi napisać do działu technicznego Philipsa,jak zobaczą więcej osób,to może coś ruszą:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kalafi" pisaliśmy już o tym,post "19 i 20" :-) U mnie występuje to dosyć często,ciągle cierpliwie czekam, może poprawią taki efekt! Jednak nie zaszkodzi napisać do działu technicznego Philipsa,jak zobaczą więcej osób,to może coś ruszą:-)

Sorry, nie zauważyłem postu :) Nie żebym się cieszył również z Waszego nieszczęścia ale ciesze się, że nie jestem sam hehe Napisze do nich też, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się cieszył również z Waszego nieszczęścia

Hehe,"nieszczęście" to to nie jest:-) Ot,taka przypadłość ;) Raczej każdy blu ray "coś" tam ma,a takiego dźwięku,raczej nie każdy!!! (za te pieniążki,oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,"nieszczęście" to to nie jest:-) Ot,taka przypadłość ;) Raczej każdy blu ray "coś" tam ma,a takiego dźwięku,raczej nie każdy!!! (za te pieniążki,oczywiście)

Potrzebuję starszej wersji sterownika do BDP7500S2 - po wgraniu v 1,56 znika mi czasami połączenie z TV (komunikat: brak sygnału). Trzeba odinstalować BD, włączyć i wyłączyć TV i zainstalować BD ponownie - pomaga na jakiś czas. Nie działa również funkcja Easylink.

Potrzebna mi v 1,53.

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie ma możliwości wgrania starszego oprogramowania na nowsze.

Ćwiczyłem coś takiego na tv ale nie przypuszczam aby w blu było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie ma możliwości wgrania starszego oprogramowania na nowsze.

Ćwiczyłem coś takiego na tv ale nie przypuszczam aby w blu było inaczej.

Witam. Jak mój 7500 wrócił z naprawy,to miał wgrany wcześniejszy soft,niż ten,który ja aktualizowałem,także w serwisie zapewne mogą to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy soft do TV i problem z brakiem sygnału minął. Pozostaje brak funkcji Easylink, może po nowym sofcie BD się pojawi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak mój 7500 wrócił z naprawy,to miał wgrany wcześniejszy soft,niż ten,który ja aktualizowałem,także w serwisie zapewne mogą to zrobić.

Serwis to nie warunki domowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szlag mnie trafia. Byle dekoder dvb-t za 100 zl odtwarza mkv profil 5.1 a tu nadal kicha.

Święta prawda! A najdziwniejsze jest to,że kiedyś on łykał profil 5.1

Może powinniśmy "zasypać" mailami dział techniczny Philipsa :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrażnie widać że stacjonarne 'firmowe' odtwarzacze BL to 'droga do nikąd',

W obecnych czasach odtwarzacz BR musi odtwarzac plyty ale i pliki ISO ( z menu), mkv (1080), również te z kompresowanymi nagłówkami,

o wielkości kilknastu-kilkudzieciu GB , z dysków USB (rowniez ntfs) czy po sieci ethernet z dysku sieciowego.

To powoduje, że wiekszość tych urządzeń się do tego po prostu nie nadaje a łudzenie się że nowy firmware to naprawi jest właśnie 'drogą do nikąd'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie po długiej przerwie... udało się Wam coś ogarnąć z tymi plikami mkv ?? Kupiłem tv, który też tego nie łyka i mnie to trochę dobija :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie po długiej przerwie... udało się Wam coś ogarnąć z tymi plikami mkv ?? Kupiłem tv, który też tego nie łyka i mnie to trochę dobija :)

Ale,czego nie łyka? Chodzi Ci o to,że się "zacina"? U mnie,po powrocie z serwisu,wszystko teraz działa poprawnie,oczywiście nie "WSZYSTKO",ale to o czym wcześniej pisaliśmy:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale,czego nie łyka? Chodzi Ci o to,że się "zacina"? U mnie,po powrocie z serwisu,wszystko teraz działa poprawnie,oczywiście nie "WSZYSTKO",ale to o czym wcześniej pisaliśmy:-)

Nie nie, Niektóre pliki mkv w ogóle się nie otwierają. Dźwięk leci a obraz nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, Niektóre pliki mkv w ogóle się nie otwierają. Dźwięk leci a obraz nie...

Wiesz..."niektóre",to za mało,żeby coś doradzić:-) Może wklej MediaInfo tych mkv ,to ktoś bardziej obeznany coś doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz..."niektóre",to za mało,żeby coś doradzić:-) Może wklej MediaInfo tych mkv ,to ktoś bardziej obeznany coś doradzi.

Ogólne

UniqueID/String : 253550335483509148687897980859216677399 (0xBEC004B2B2A2C41987D18E90EF91CA17)

Pełna ścieżka : F:\FILMY\BLU RAY\Gniew Tytanóww\star-3d-sbs-pl-hooliman.mkv

Format : Matroska

Wersja formatu : Version 2

Rozmiar pliku : 9,32 GB

Czas trwania : 1h 39 min.

Całkowita przepływność bitów : 13,4 Mb/s

Tytuł filmu : Bluray3DRip HOOLIMAN

Zdekodowana data : UTC 2012-06-16 16:25:51

Aplikacja zapisująca : mkvmerge v5.2.0 ('I can't explain') built on Dec 29 2011 19:29:57

Biblioteka zapisująca : libebml v1.2.3 + libmatroska v1.3.0

Wideo

ID : 1

Format : AVC

Format/Informacja : Advanced Video Codec

Profil formatu : High@L5.1

Ustawienia formatu, CABAC : Tak

Ustawienia formatu, poklatkowy : 2 klatki

ID kodeka : V_MPEG4/ISO/AVC

Czas trwania : 1h 39 min.

Przepływność bitów : 12,8 Mb/s

Szerokość : 1.920 pikseli

Wysokość : 1.080 pikseli

Proporcje obrazu : 16:9

Szybkość wyświetlania klatek : 23,976 kl/s

ColorSpace : YUV

ChromaSubsampling : 4:2:0

BitDepth/String : 8 bitów

Rodzaj skanu : Progresywny

bity/(piksele*ramki) : 0.257

Rozmiar strumienia : 8,87 GB (95%)

Tytuł : Bluray3DRip HOOLIMAN

Biblioteka zapisująca : x264 core

Default : Tak

Forced : Nie

colour_primaries : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4, SMPTE RP177

transfer_characteristics : BT.709-5, BT.1361

matrix_coefficients : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4 709, SMPTE RP177

Audio

ID : 2

Format : AC-3

Format/Informacja : Audio Coding 3

Format_Settings_ModeExtension : CM (complete main)

Ustawienia formatu, bez endiana : Big

ID kodeka : A_AC3

Czas trwania : 1h 39 min.

Rodzaj przepływności : Stała

Przepływność bitów : 384 Kb/s

Kanały : 6 kanałów

Rozmieszczenie kanałów : Front: L C R, Side: L R, LFE

Częstotliwość próbkowania : 48,0 KHz

BitDepth/String : 16 bitów

Rozmiar strumienia : 273 MB (3%)

Tytuł : mHD-HOOLIMAN

Język : Angielski

Default : Tak

Forced : Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej dodałem mediainfo tego pliku. Chyba teraz zajarzyłem, że chodzi o 5.1 ... Dobrze myślę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej dodałem mediainfo tego pliku. Chyba teraz zajarzyłem, że chodzi o 5.1 ... Dobrze myślę ??

Dokładnie:-) Musisz przerobić na Profile 4.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

how ??

Znasz program TsMuxeR? Tam demuxując zmiemiasz profil na 4.1,a nastepnie programem mkvmerge GUI łączysz wszystko:-) Trwa to parę minutek:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znasz program TsMuxeR? Tam demuxując zmiemiasz profil na 4.1,a nastepnie programem mkvmerge GUI łączysz wszystko:-) Trwa to parę minutek:-)

Dzięki frazer58 - wszystko działa - szacun !! :) A swoją drogą to dużo tracimy na jakości przy zmianie z 5.1 na 4.1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki frazer58 - wszystko działa - szacun !! :) A swoją drogą to dużo tracimy na jakości przy zmianie z 5.1 na 4.1 ??

Moim zdaniem nic nie tracimy. Pozdro:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic nie tracimy. Pozdro:-)

Działa idealnie :) Jeszcze przydałoby się dopasować napisy do filmu. Film jest 3d i jak włączę film to napisy są rozrzucone... Przerabiałeś kiedyś taką zmianę ?? Czytałem na forum o tym, ściągnąłem program ale nie ogarnął tego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa idealnie :) Jeszcze przydałoby się dopasować napisy do filmu. Film jest 3d i jak włączę film to napisy są rozrzucone... Przerabiałeś kiedyś taką zmianę ?? Czytałem na forum o tym, ściągnąłem program ale nie ogarnął tego problemu...

Ha ha,niestety nie. Posiadam starą plazme HD ready,także 3D jeszcze nie dla mnie:-) Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nikt nie pisał o Philipsie. Mój padł. Przestał "widzieć" niektóre płyty blu ray,które wcześniej odtwarzał.W serwisie powiedzieli,że już nie ma części do niego,kontaktowali się z centralą w Holandii. Dobrze,że miałem wykupioną polisę na kolejne dwa lata.Ubezpieczyciel wymienił mi na nowy model z sieci Euro Agd.Oczywiście z dopłatą, mam już model Panasonic DMP-BDT500:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...