Skocz do zawartości
  • 0
moonfall84

Ampliuner Onkyo TX-SR507

Pytanie

Witam

Zwracam się z pytaniem do użytkowników tego amplitunera oraz do tych, którzy doświadczyli podobnych rzeczy przy swoim sprzęcie.

Problem zauważyłem na początku i szczerze trochę go olałem. Polega on na tym, że gdy chcę włączyć amplituner z pilota (a poprzedni jego status był ustawiony na "DVD/BD" lub "CBL/SAT") to muszę wpierw wcisnąć na pilocie przycisk "Tuner" lub "Aux" i dopiero "POWER". Wtedy się włącza. Z Wyłączaniem jest to samo.

Sprawa nie dotyczy sytuacji gdy słucham radio z "Tuner" - wtedy przycisk "POWER" reaguje tak jak powinien.

Do amplitunera poprzez HDMI mam podłączone PS3 / N-box. Z amplitunera idzie HDMI do TV.

Jakieś sugestie ?

Pytam z uwagi na to że planuję kupić Logitecha Harmony (nie wiem jeszcze którego) i przy takim sposobie działania obawiam się o płynność używania tego sprzętu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja posiadam amplituner onkyo 5007 i też mam podobnie jak Ty,z tą różnicą,że jak nie chce zareagować to na pilocie trzeba wcisnąć przycisk RECEIVER.Jedyna rada to musisz się do tego przyzwyczaić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie jest podobna sytuacja z RECEIVER, ale tylko jak chce wyłączyć amplituner po dłuższym czasie, to najpierw naciskam to, a później POWER. Mam tak od początku, nawet kiedyś zakładałem podobny temat na forum, bo już myślałem, ze to coś poważniejszego. Teraz mi to nie przeszkadza i tak już zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zastanawiam się jak to będzie działać z Logitech Harmony, bo jak mają być problemy to wolę nie wtapiać 5 stów ... A zależy mi nie tylko na obsłudze wszystkich urządzeń, tylko na szybkim uruchamianiu (nie pamiętam jak to się nazywa fachowo) jednym przyciskiem danych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też myślałem nad Harmony, ale już się jakoś przyzwyczaiłem po przełączania wszystkiego całą gromadą pilotów. Żona się ze mnie czasami śmieje, że ja zanim jakiś film odpalę to muszę wykonać całą sekwencję uruchamiania sprzętu. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mnie ta cała masa pilotów zaczyna denerwować :rolleyes: Tak samo jak moją lubą i po ślubie (teraz za dużo wydatków) ten Harmony raczej zagości w moim domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...