Skocz do zawartości
DarCzy

Jaki LCD 32" fullHD do grania i oglądania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1. Jaki polecacie TV 32" fullHD do grania na PS3 oraz oglądania filmów z konsoli i laptopa z HDMI?

2. Czy jest prawdą, że TV 100Hz umożliwi w przyszłości granie na konsoli w 3D (z okularami)? Jeżeli nie to czy koniecznie celować w model 100Hz ze względu na jakość obrazu?

3. Pewnie w przyszłości podłączę cyfrową kablówkę, ale na razie będę korzystał z anteny DVB-T, więc musi mieć MPEG4. Jak jest z odbiorem DVB-T (ok. 10km od nadajnika Warszawie, mieszkanie 5-cio kondygnacyjnym bloku na 2 piętrze bez widoczności nadajnika - zasłaniają budynki)?

Cenowo to wygląda tak, że chciałbym się zmieścić w 3 tys. PLN razem z konsolą - czyli telewizor za ok. 1600-1700 (najlepiej w sieci Saturn, bo tam mam dogodne warunki kredytowania).

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DarCzy:

Ale tłum chętnych do odpowiedzi;)

1. Nie polecam 32' cali Full HD. Napinanie się na Full HD przy tej przekątnej nie ma sensu. Pełnej rozdzielczości nie zobaczysz, no chyba, że zdecydujesz się przynajmniej na 40' cali (znajdziesz w tej cenie).

Z 32' to polecić mogę:

-SAMSUNG LE32C450 z DVB-T MPEG4 za około 1200-1300 zł.

-LG 32LD320 z DVB-T MPEG4 za około 1400 zł.

-Funai LT7-M32BB za około 1200 zł.

Z 40'

-Funai LH8-M40BB Full HD z DVB-T MPEG4 za około 1600-1700 zł (polecam bo testowałem: http://dailytech.pl/8692/laboratorium-dail...nai-lh8-m40bb/)

2. Odnośnie 3D, musi to być telewizor 120 hz + okulary + urządzenie generujące sygnał 3D (konsola). Według mnie, biorąc pod uwagę aktualną cenę okularów, lepiej będzie nawalić się i zobaczyć ten sam efekt bez okularów, a zdecydowanie taniej;) Na dzień dzisiejszy 3D to droga i niepewna zabawa, bo technologia może jeszcze się zmienić.

3. Jeśli ściany tych budynków nie są z ołowiu, powinieneś odebrać sygnał nawet na kawałku drutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...