Skocz do zawartości
marcinekkg

Mistrzostwa świata 3D w kinach

Rekomendowane odpowiedzi

Transmisje odbędą się w 15 kinach sieci Multikino:

Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań 51, Poznań Malta, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Zostało zaplanowanych min. 11 spotkań w technologii DIGTAL 3D. Pierwszy mecz odbędzie się już 25 czerwca 2010.

Terminarz:

* 25.06 - Portugalia vs. Brazylia – godzina 15:45 *

* 27.06 – niedziela – 1/8 finału – godzina 20:30

* 28.06 – poniedziałek – 1/8 finału – godzina 16:00

* 28.06 – poniedziałek - 1/8 finału – godzina 20:30

* 2.07 – piątek – ćwierćfinał A – 1 vs. 3 – godzina 20:30

* 2.07 – piątek – ćwierćfinał B – 2 vs. 4 – godzina 16:00

* 3.07 – sobota – ćwierćfinał D – 6 vs. 8 – godzina 20:30

* 6.07 – wtorek – półfinał – A vs. C – godzina 20:30

* 7.07 – środa – półfinał – B vs D – godzina 20:30

* 10.07 – sobota – mecz o III miejsce – godzina 20:30

* 11.07 – niedziela – Finał FIFA 2010 – godzina 20:30

* Uwaga! z powodów technicznych, transmisja meczu 25.06 może się odbyć tylko w niektórych lokalizacjach; sprawdź w dniu meczu w kasie twojego Multikina.

Ceny biletów

* 29 zł na mecze

* 39 zł na finał

http://hdtvmania.pl/2010/06/21/mistrzostwa...ta-3d-w-kinach/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chętnie bym się wybrał tylko z biletami trochę kiszka, bo nie można kupić przez neta, a przynajmniej nie doszukałem sie takiej informacji. Ponieważ musiałbym dojechać do Poznania, to nie bardzo mogę podjechać i zakupić, a w dniu emisji to już pewnie będzie po ptokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z braci forumowej był już może na transmisji w Multikinie?? Sam się wybieram, ale ciekawi mnie czy rzeczywiście zrywa gacie, czy tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ciekawy jestem waszych komentarzy, ja dzisiaj zobaczyłem w 3D w Mulitikinie w Złotych Tarasach mecz Argentyna : Niemcy.

świetny mecz, rozegrany w bardzo szybkim tempie.

efekty 3D owszem, szczególnie z kamer podczas akcji pokazujących z poziomu murawy akcję toczoną w kierunku kamery.

niezłe też ujęcia statyczne z kamer na poziomie trybun.

niestety przy szybkich ruchach kamery w poziomie, czyli nadążając za akcją w lewą lub prawą stronę (czyli tak jak pokazuje się większość meczu) totalna porażka, nieostrość, zamazanie, trauma. nie ma co porównywać z AVATAREM.

wolę w domu na 42 calach z tvp hd, lub nawet ze zwykłego TVP1 lub 2 (bez 3D)

a może posiadacze telewizorów 3D wypowiedzą się w kwestii konwersji tak wymagającego materiału (sport - szybkie sceny) z 2D na 3D (SAMSUNG)

pzd

seb

Edytowane przez sabe9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety przy szybkich ruchach kamery w poziomie, czyli nadążając za akcją w lewą lub prawą stronę (czyli tak jak pokazuje się większość meczu) totalna porażka, nieostrość, zamazanie, trauma. nie ma co porównywać z AVATAREM.

Byłem na tym samym meczu i absolutnie nie potwierdzam powyższej opinii.

Bardzo możliwe że nie oglądałeś tych fragmentów w specjalnych okularach i stąd twoje negatywne wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

byłem na Argentyna - Niemcy, w Malcie w Poznaniu.... i dobrze, że to tylko ćwierćfinał bo wiem, że na finał nie pójde :(.

Oprócz tego, że za ciemno, i wole Szpaka z jego błędami niż bezbarwnego angola, to nie podobały mi się ujęcia, które są robionę tylko po to żeby pokazać 3D a nie żeby widzieć

co się dzieje na boisku. Bardzo dużo ujęć z poziomu trawy, które dają fajny dynamiczny efekt, ale czasem nie wiadomo co się naprawdę dzieje na boisku,

ciężko ocenić w którym miejscu na boisku jest akcja, odległość, ustawienie itd. Zdecydowanie wole "tradycyjne HD".

Potwierdzam brak płynności przy dynamicznych ujęciach z daleko, piłkę ledwo było widać a po meczu bola mnie głowa, czego nie miałem po AVATARZE w tym samym kinie.

Swoją drogą 29 pln to chyba za dużo, na sali było może ze 20 osób.

Dla HD-maniaka, może ok, ale dla piłkarskiego-HD-maniaka raczej średnio ;)

Edytowane przez radzique

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewniam, że ogądałem cały mecz w okularach. podtrzymuję moję wrażenia i opinie.

też raczej już się nie wybiorę do kina na mecz w 3D.

wolę HD w domu.

Byłem na tym samym meczu i absolutnie nie potwierdzam powyższej opinii.

Bardzo możliwe że nie oglądałeś tych fragmentów w specjalnych okularach i stąd twoje negatywne wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...