Jump to content
Sign in to follow this  
galopek

40" za max 5000

Recommended Posts

cześć !

Chciałem kupić telewizor jak się pewnie domyślacie. W tym celu udałem się do MM i zgłupiałem. Z tego co zauważyłem to obraz lepszy od obrazu na moim zwykłym telewizorze był tylko na stoiskach z demonstracją specjalnie przygotowanym do tego celu. Na innych tv leciał mecz i dochodziło do tego, że na niektórych biegało wręcz 22 zawodników :lol: (jednej drużyny ;p) Mecz naprawdę dobrze wyglądał tylko na wystawionych przed sklepem sony kdl-46ex500, co ciekawe wewnątrz sklepu np na kdl-40ex700 było nieporównywalnie gorzej. Doszedłem więc do wniosku, że nikomu nie zależy chyba tam na sprzedaniu czegokolwiek. Podejrzewam, że to ze względu na to w jaki sposób podają sygnał do TV.

No dobrze to się podzieliłem tym co mnie boli, a teraz przejdę to sedna.

Potrzebują telewizora 40" do oglądania na co dzień w dość jasnym pomieszczeniu.

Na chwilę obecną sygnał jest z cyfrowego polsatu bez HD, co się oczywiście zmieni po kupnie telewizora :P Zależałoby mi aby obraz z kanałów nie HD był na przyzwoitym poziomie, aby mama mnie nie wyśmiała, że taki ładny tv a gra gorzej od poprzedniego złoma.

Odległość od tv od 1,5 do 2,5 m.

Cena do 5000 zł.

do tej pory myślałem np. o LE40C750, UE40C6500, kdl-40ex700

Podsumowując potrzebuję czegoś do oglądania głównie kanałów z cyfrowego polsatu, ze względu na małą ilość kanałów HD, kanały standardowe. Dobrze by było aby telewizor był ozdobą pokoju.

Mam nadzieję, że można osiągnąć przyzwoitą jakość na tych pięknych telewizorach bo to co zobaczyłem w MM momentami było przerażające.

Edited by galopek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kup plazmę Panasonica 50".

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm 50 cali do odległości maksymalnie z 2,5 metra przy sygnale jakie oferuje cyfrowy polsat to nie wiem czy najlepszy pomysł. Jeśli chodzi o modele 40 calowe, czy posiadasz w pomieszczeniu rolety lub żaluzje? Jeżeli tak to możesz jeszcze zobaczyć bardzo ciekawy model czyli nx700, niewielka grubość, podświetlenie edge LED, niezłej jakości obraz tylko musisz pamiętać, że zastosowano w nim matrycę błyszczącą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potrzebują telewizora 40" do oglądania na co dzień w dość jasnym pomieszczeniu.
Kup plazmę Panasonica 50".

Pozdro

Raczej nie polecam, sam mam plazmę i wiem, że oglądanie TV jest dobre tylko przy zasłoniętych roletach w ciągu dnia, natomiast najlepiej ogląda się wieczorem, ja też z tego względu kupiłem bo przez cały dzień mnie nie ma.

Jeśli 2" nie zrobią Ci różnicy to kup Panasonica ale TXL42D25. LED LCD, 200 Hz (to na wypadek jak byś nie chciał widzieć podczas meczu 22 osób ;)), ma jeszcze parę innych bajerów, o których nie będę się rozpisywał. Dla zainteresowanych

http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-t...20100430437.htm

Mogę taki sprowadzić w cenie 4800 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ja jedynie zaproponowałem model TV, natomiast co do ceny to szczerze przyznam, że nawet nie patrzyłem jak sprawa wygląda na innych sklepach. Ale skoro jest nawet 1000 zł taniej, to tym bardziej zachęcam do kupna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...