Skocz do zawartości
galopek

40" za max 5000

Rekomendowane odpowiedzi

cześć !

Chciałem kupić telewizor jak się pewnie domyślacie. W tym celu udałem się do MM i zgłupiałem. Z tego co zauważyłem to obraz lepszy od obrazu na moim zwykłym telewizorze był tylko na stoiskach z demonstracją specjalnie przygotowanym do tego celu. Na innych tv leciał mecz i dochodziło do tego, że na niektórych biegało wręcz 22 zawodników :lol: (jednej drużyny ;p) Mecz naprawdę dobrze wyglądał tylko na wystawionych przed sklepem sony kdl-46ex500, co ciekawe wewnątrz sklepu np na kdl-40ex700 było nieporównywalnie gorzej. Doszedłem więc do wniosku, że nikomu nie zależy chyba tam na sprzedaniu czegokolwiek. Podejrzewam, że to ze względu na to w jaki sposób podają sygnał do TV.

No dobrze to się podzieliłem tym co mnie boli, a teraz przejdę to sedna.

Potrzebują telewizora 40" do oglądania na co dzień w dość jasnym pomieszczeniu.

Na chwilę obecną sygnał jest z cyfrowego polsatu bez HD, co się oczywiście zmieni po kupnie telewizora :P Zależałoby mi aby obraz z kanałów nie HD był na przyzwoitym poziomie, aby mama mnie nie wyśmiała, że taki ładny tv a gra gorzej od poprzedniego złoma.

Odległość od tv od 1,5 do 2,5 m.

Cena do 5000 zł.

do tej pory myślałem np. o LE40C750, UE40C6500, kdl-40ex700

Podsumowując potrzebuję czegoś do oglądania głównie kanałów z cyfrowego polsatu, ze względu na małą ilość kanałów HD, kanały standardowe. Dobrze by było aby telewizor był ozdobą pokoju.

Mam nadzieję, że można osiągnąć przyzwoitą jakość na tych pięknych telewizorach bo to co zobaczyłem w MM momentami było przerażające.

Edytowane przez galopek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm 50 cali do odległości maksymalnie z 2,5 metra przy sygnale jakie oferuje cyfrowy polsat to nie wiem czy najlepszy pomysł. Jeśli chodzi o modele 40 calowe, czy posiadasz w pomieszczeniu rolety lub żaluzje? Jeżeli tak to możesz jeszcze zobaczyć bardzo ciekawy model czyli nx700, niewielka grubość, podświetlenie edge LED, niezłej jakości obraz tylko musisz pamiętać, że zastosowano w nim matrycę błyszczącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebują telewizora 40" do oglądania na co dzień w dość jasnym pomieszczeniu.
Kup plazmę Panasonica 50".

Pozdro

Raczej nie polecam, sam mam plazmę i wiem, że oglądanie TV jest dobre tylko przy zasłoniętych roletach w ciągu dnia, natomiast najlepiej ogląda się wieczorem, ja też z tego względu kupiłem bo przez cały dzień mnie nie ma.

Jeśli 2" nie zrobią Ci różnicy to kup Panasonica ale TXL42D25. LED LCD, 200 Hz (to na wypadek jak byś nie chciał widzieć podczas meczu 22 osób ;)), ma jeszcze parę innych bajerów, o których nie będę się rozpisywał. Dla zainteresowanych

http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-t...20100430437.htm

Mogę taki sprowadzić w cenie 4800 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja jedynie zaproponowałem model TV, natomiast co do ceny to szczerze przyznam, że nawet nie patrzyłem jak sprawa wygląda na innych sklepach. Ale skoro jest nawet 1000 zł taniej, to tym bardziej zachęcam do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...