Skocz do zawartości
gees

Wyprzedaż filmów Blu-Ray w Beverly Hills Video

Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale kosztuje 9 funtów = prawie 43 zł + koszty dostawy...,

To chyba jednak 2 filmów za 59 bym nie mial?? Chyba, że wcześniej można było dostać taniej.,

Pozdro

Sekret

Edytowane przez Sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie przejść do tematu o Amazonie? Ten temat jest o czymś innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie wróciłem z Beverly Hills Video i mam pewną wiadomość od 01.12 do wyczerpania zasobów jest promocja na filmy Blu-Ray 2 w cenie 39,90 jest sporo ciekawych tytułów Incepcja, Robin hood , Trylogia Bourne'a, Hulk ,Lejdis, Mamma mia, Niezniszczalni ,Stan gry ,Mumia i jeszcze kilkanaście innych których nie pamiętam.

P.S - Wypożyczalnia w Gorzowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie wróciłem z Beverly Hills Video i mam pewną wiadomość od 01.12 do wyczerpania zasobów jest promocja na filmy Blu-Ray 2 w cenie 39,90 jest sporo ciekawych tytułów Incepcja, Robin hood , Trylogia Bourne'a, Hulk ,Lejdis, Mamma mia, Niezniszczalni ,Stan gry ,Mumia i jeszcze kilkanaście innych których nie pamiętam.

P.S - Wypożyczalnia w Gorzowie

W Poznaniu również pojawiło się sporo tytułów. Niestety te dobre tytuły były w bardzo małej ilości. Dlatego używam czasu przeszłego. W Poznaniu najwięcej tytułów uchowało się na Os. Zwycięstwa. Jak wychodziłem były jeszcze 'Uczeń czarnoksiężnika', 'Oszukać przeznaczenie 4', 'Social Network', 'Fame' oraz sporo tytułów Vision i Universal. Słyszałem, że były również 'king Kong', 'Zmierzch', 'Tron', 'Alicja w krinie czarów'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu również pojawiło się sporo tytułów. Niestety te dobre tytuły były w bardzo małej ilości. Dlatego używam czasu przeszłego. W Poznaniu najwięcej tytułów uchowało się na Os. Zwycięstwa. Jak wychodziłem były jeszcze 'Uczeń czarnoksiężnika', 'Oszukać przeznaczenie 4', 'Social Network', 'Fame' oraz sporo tytułów Vision i Universal. Słyszałem, że były również 'king Kong', 'Zmierzch', 'Tron', 'Alicja w krinie czarów'.

Wczoraj w Wawie kupiłem "Alicję..." i "F&F Tokyo Drift" - 39,99 za oba. Stan b.dobry, płyty bez jednej ryski :)

Widziałem też "Tron", "Fame", "Oszukana" i coś jeszcze - nie pamiętam...

Edytowane przez Tie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...