Skocz do zawartości
gees

Wyprzedaż filmów Blu-Ray w Beverly Hills Video

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj i zapewne do jutra (ze względu na spore zainteresowanie) w Beverly Hills Video są do kupienia używane płyty Blu-Ray w cenie 49,99. Stan płyt b.dobry.

Tytuły: Mumie 1-4, Szybcy i wsciekli 1 i 4, Tożsamość Bourne'a, Hellboy złota armia, Stan gry, Gra dla dwojga, Bękarty wojny, Wrogowie publiczni, Coco Chanel. Piszę o tytułach dostępnych w Poznaniu. Być może w innych miastach są inne tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 5 dych używki ? powariowali

Te płyty im sie 10x wróciły. Powinny kosztować nie wiecej niz 25złociszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i pewnie jeszcze ladnie porysowane, masakra 50zl

Zarówno płyty jak i okładki są w stanie idealnym. kupiłem parę tytułów i płyty sa bez ryski a właściwie na 4 płyty jedna mała ryska :P.

Co do ceny zgadzam się, że jest bardzo wysoka, problem w tym że możemy tylko narzekać. Od świąt Wielkiej Nocy ze względu na sezon na obniżki kupiłem ponad 40 tytułów. Wszystkie za granicą. Tylko dwa tytuły kosztowały mnie powyżej 50 zł. Nawet za nowośc i hit typu "Raport mniejszości" zapłaciłem w dniu premiery jedynie 45 zł (11 Euro!).

Problem w tym, że tytuły które podałem w poprzednim poście pochodzą od polskiego wydawcy TiM-u, który dogadał się z Universalem i tytuły tego studia ukazały sie z językiem polskim jedynie w Europie środkowej. Nie ma żadnej możliwości kupienia ich za granicą a w Polsce dystrybutor żąda w okolicach 100 zł.

Cały czas mam nadzieję, że odpowiedni urząd kiedyś pogoni polskich wydawców za te praktyki tym bardziej, że porównując ceny tytułów muzycznych widać że mozna sprzedawać płyty w tej samej cenie jak na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Bulgarskiej od jutra do sprzedazy 3 tytuly;gra dla dwojga,szybcy i wsciekli oraz stan gry w cenie 49,90pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beverly w naszym kraju chyli się ku upadkowi - spadek zainteresowania ich usługami, wysokie ceny, wszechobecny internet.

Nie ma zdziwienia, że tytuły, które "nie chodzą" są wyprzedawane. Beverly to GOLASY, których nie stać na posiadanie pełnej

oferty płyt, które są wydawane w PL z prawami do wypożyczania - można porównać ich ofertę choćby z taką niedużą wypożyczalnią, która wcale nie mieści się w ogromnym mieście, a funkcjonuje. :P

http://www.dvd.enet.pl/ - do wyboru, do koloru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam - dobre 5-6 lat temu mieli taką fajną promocje. Kupowało się u nich kartę POP za 25zł (pre-paid)

I miało się gratis abonament na miesiac na wszystkie "katalogi"

Ale sobie wtedy uzupełniłem kolekcje !!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhy mobor witaj w klubie ; ) Tylko, że ja jakoś miałem taką promocję, że przez 2tyg można było brać ile wlezie za chyba 50 dych. Pamiętam te kursy po 4 razy dziennie... ale człowiek to był mądry ;) Już nie mówię jak na mnie patrzyli...

Co do promocji to byłem, uzupełniłem kolekcję o tytuły z Universal i w sumie nie wiem czego się czepiać. Bękarty Wojny jak nowe za 49,99zł? W miarę tanio. Stan wydań jest praktycznie idealny (zero rys, tylko czasem paluchy) bo mało jest bardzo wypożyczeń na BD.

Aha na półce dalej stały te tytuły (do wypożyczenia) więc to jakaś dziwna wyprzedaż (widocznie aż tak dużo tego kupili.. ). Co do ruchu to tez bez przesady. Dzisiaj byłem w 4 punktach i w każdym sporo ludzi (Sadyba w Wawie bije rekordy tam było gigant kolejka chyba z 15 osób więc odpuściłem nawet pytanie)... zawsze jak tam jestem to jest spory ruch ;)

I dzięki za info. Jak zwykle forum pomaga bo skąd wiedzieć, że takowa promocja jest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe tytuły:

Pojawiły się w wyprzedaży nowe filmy: Gladiator, Hulk, Incredible Hulk, Mamma Mia, Katyń, Gran Torino, Kac Vegas, Rambo, butelki zwrotne, Babylon, Ladies cena tak jak poprzednio 49,90

Edytowane przez gees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria wyprzedaży w BHV trwa. Od dzisiaj w sprzedaży "Załoga G" i "Narzeczony mimo woli" cena 49,99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe tytuły: Surogaci, Piraci z karaibów 1,2 i 3, Odlot, Rewers. Cena bez zmian: 49.99

Edytowane przez gees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowe tytuły: Surogaci, Piraci z karaibów 1,2 i 3, Odlot, Rewers. Cena bez zmian: 49.99

Mam pytanko czy ktoś by mi kupił tych piratów 1,2,3 i przesłał poczta ? dla chętnego 50 zł w prezencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku nie wystawili Piratow z Karaibów , bylem i widziałem wystawione filmy, tytuły jak we wcześniejszych postach.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dziś (telefonicznie) po wypożyczalniach w W-wie, gdzie mieliby razem Odlot i 3 części Piratów. Znalazłem to wszystko na Belgradzkiej.

Płyty bez jednej ryski, warto było. Kiedyś nie pomyślałbym, że będę filmy na Blu-ray kupować w BHV :P

Gdyby ktoś szukał wszystkim Piratów, to wiem, że byli (jak dzwoniłem w ok. południa) na Wałbrzyskiej (CH Land).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł nowy tytuł "Dystrykt 9". Cena bez zmian 49.99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe tytuły: Dom zły, Sława, Walki uliczne. Cena bez zmian 49,99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za Black Hawk Down chcą 99 zł - to ja kupiłem nówkę za 59 w MM jakiś czas temu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za Black Hawk Down chcą 99 zł - to ja kupiłem nówkę za 59 w MM jakiś czas temu.....

No to sporo przepłaciłeś. Trzeba było kupić w UK i za tą kwotę miałbyś dwa filmy. Co do wyprzedaży w BHV jest to jedyny sposób na kupno wydań Universalu w cenie poniżej 50 zł. Universal i ich polski dystrybutor przez pewien czas miły umowę w celu windowania cen na ich tytuły w Polsce. W tym czasie filmy universalu z polskimi napisami i lektorem były dostępne tylko w Polsce co pozwalało dyktować wysokie ceny. Dlatego wyprzedaż w BHV jest okazją na kupnoniektórych tytułów za pół ceny co nie zmienia faku, że jest to mimo wszystko drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Kupiłem na amazon.co.uk i są napisy pl.

jest napisane na ich stronie

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...