Jump to content
Sign in to follow this  
SitrQ

Wybory 2010

Recommended Posts

Dlaczego J.Kaczyński nie powienien być Prezydentem?

Bo Polska jest najważniejsza !!!

Dlaczego Komorowski nie powinien być prezydentem ? Bo Polska jest najważniejsza.

[/quot

Tylko nie walnij mnie parasolką w glowę!!! :P

Jeden jak i drugi [beeep] zrobi dla Polski.

Jarek to pieniacz jak jego śp. brat, a Bronek dobro Polski również ma w poważaniu.

Szkoda bo na któregoś z nich trzeba zagłosować. Głos oddany na kogoś innego jest stracony, ponieważ inni kandydaci mają tak małe poparcie, że powinni już dawno się wycofać.

W tych wyborach nie mam swoje kandydata na prezydenta RP...

JKM ma parę dobrych pomysłów, ale większość to abstrakcja biorąc pod uwagę polskie realia i bereciarzy przy władzy...

Jeden jak i drugi [beeep] zrobi dla Polski.

Jarek to pieniacz jak jego śp. brat, a Bronek dobro Polski również ma w poważaniu.

Szkoda bo na któregoś z nich trzeba zagłosować. Głos oddany na kogoś innego jest stracony, ponieważ inni kandydaci mają tak małe poparcie, że powinni już dawno się wycofać.

W tych wyborach nie mam swoje kandydata na prezydenta RP...

JKM ma parę dobrych pomysłów, ale większość to abstrakcja biorąc pod uwagę polskie realia i bereciarzy przy władzy...

Sondaże mówią, że do drugiej tury na pewno wejdą JK i BK i jednocześnie dają niewielkie szanse że na I turze się zakończy - zatem głos oddany na JK lub BK jest stracony (o ile ma to być wybór mniejszego zła), bo i tak nic nie zmienia. Zatem w I turze głosujmy pozytywnie - na tego kandydata, który nam jest najbliższy, a nie na mniejsze zło. Wtedy nie marnujemy głosu, bo nawet kilku-kilkunasto procentowe popracie przekłada się potem na popracie w innych wyborach, obecność w mediach itp.

Np poparcie JKM o którym piszesz nie musi się od razu przełożyć na jego zwycięstwo (bo oczywiście się nie przełoży) ale może sprawić że te jak napisałeś dobre pomysły bedą miały szanse przebicia do świadomości ogółu.

pzdr

OLO

JKM ma "dobre pomysły" już od 20 lat i nic z tego nie wynika:)

Chciałem temat dow[beeep]nie potraktować,a tu widzę poważna dyskusja się szykuje:)

Ach...może ktoś zapodać linka z tym filmikiem,który krąży na youtube -chodzi o filmik gdzie dziewczynka pyta babci:" A dlaczego tu lecą ruskie napisy,przecież ty nie lubisz ruskich"...

Gdyby któryś z kandydatów naprawdę wiele sobą reprezentował, oraz miał dobrą kampanię wraz z jasnymi i realnymi postulatami ...

Biją się teraz o służbę zdrowia - nie dziwi mnie to, bo większość społeczeństwa młodych ludzi chce tych zmian ! Płacę sporo na składki zdrowotne a jak chcę iść do lekarza specjalisty to muszę czekać 2-3 miesiące... I idzie człowiek prywatnie i płaci 2 raz tyle.

Niestety dla starszego elektoratu teraz służba zdrowia jest darmowa (bo nie rozumieją że płacą składki... zawsze płacili i dla nich to jest norma) i nie dadzą się przekonać, aby to sprywatyzować lub chociaż skomercjalizować, bo przecież wtedy będą "płacić" za to, jakby aktualnie nie płacili ...

Za 300 zł miesięcznie, które idzie na składki zdrowotne, kupiłbym sobie takie ubezpieczenie zdrowotne, że w razie choroby, wypadku - to by pielęgniarki latały przy mnie jak głupie (i miałyby też w prywatnym sektorze więcej $$ i więcej motywacji), a nie jak teraz zdarza się, że chory za przeproszeniem obsrany leży i nawet nikt się nim nie zajmie, a jedzenie gorsze niż w łagrach.

Tyle ode mnie - zbulwersowanego młodego człowieka.

Edited by moonfall84

Pozwolę sobie zasugerować administracji forum wysłanie tego wątku w kosmos zanim dyskusja przerodzi się w żenującą pyskówkę i zanim zacznie obowiązywać cisza przedwyborcza.

Pozwolę sobie zasugerować administracji forum wysłanie tego wątku w kosmos zanim dyskusja przerodzi się w żenującą pyskówkę i zanim zacznie obowiązywać cisza przedwyborcza.

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM, ŻE DZISIAJ OD 24-EJ OBOWIĄZUJE CISZA WYBORCZA !!!

i wszelkie dyskusje o wyborach będą usuwane bez ostrzeżenia. Taki jest wymóg PKW i wiemy, że internet pod tym kątem jest monitorowany.

Temat zamykam.

Pozdro

Edited by pmcomp

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...