Skocz do zawartości
Ghrom

Telewizory 3D - Samsung Ekspres Serwis

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung daje gwarancję naprawy w 24 godziny lub dostarczenie sprzętu zastępczego (telewizory 3D i lodówki), bez dodatkowych kosztów, wystarczy zarejestrować produkt. Szczegóły -> http://www.ekspres.samsung.pl/tv.php

Najważniejsze punkty umowy:

Uszkodzenia uniemozliwiajace uzytkowanie produktu beda usuwane przez

Autoryzowany Serwis najpózniej nastepnego dnia roboczego po dniu, w którym

nastapiło zgłoszenie produktu do naprawy lub w innym terminie dogodnym dla

uzytkownika produktu. Zgłoszenia przyjete po godzinie 17:00 beda traktowane jak

zgłoszone nastepnego dnia roboczego.

Jezeli wykonanie naprawy w powyzszym terminie nie bedzie mozliwe, serwis dostarczy

produkt zastepczy na czas wykonania naprawy, przy czym Gwarant dołozy wszelkich

staran, aby naprawy zostały zakonczone w powyzszym terminie.

W przypadku uszkodzen, które nie wykluczaja uzytkowania produktu naprawa zostanie

dokonana w mozliwie najkrótszym czasie, nieprzekraczajacym 30 dni liczac od daty przyjecia

sprzetu do naprawy.

W przypadku stwierdzenia przez Autoryzowany Serwis braku mozliwosci naprawy, produkt

zostanie wymieniony na nowy, ten sam model lub model o zblizonych, nie gorszych

parametrach w punkcie serwisowym. W przypadku, gdy wymiana taka nie bedzie mozliwa

Klient otrzyma dokument „Akceptacje Wymiany” upowazniajacy do wymiany produktu na

nowy lub zwrotu zapłaty przez sprzedawce w miejscu zakupu po uzgodnieniu tego ze

sprzedawca.

=== komentarz ==

Dobra akcja, gdyby kiedyś Toshiba dawała takie warunki to wielu użytkowników forum miałoby mniej siwych włosów. Szkoda tylko, że akcja dotyczy wyłącznie wąskiej gamy najnowszych produktów, i np. mój niedawno kupiony telewizor już się nie załapuje. Czy to znaczy, że niezawodność gwarantują dopiero najnowsze modele?

Mam nadzieję, że takie warunki będą już na zawsze i na wszystkie produkty, wtedy Sony, Panasonic itd. będą musieli pójść w ślady Samsunga i w końcu będzie normalnie z wypełnianiem przez producentów warunków gwarancji w naszym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Szkoda tylko, że obejmuje to produkty, które zostaną zarejestrowane maximum miesiąc od daty zakupu. Ja swojego C7000 kupiłem 3 miechy temu i już się nie łapię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...