Skocz do zawartości
pjanet

Jaki odtwarzac Blu-ray jako dopelnienie do PopcornHour A-200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stalem sie szczesliwym posiadaczem PopcornHour A-200. Maszynka wymiata i spelnia moje oczekiwania jak do tej pory.

Jest to niezly kombajn multimedialny jednak brakuje mi jeszcze do kompletu odtwarzacza blu-ray.

Co mozecie polecic jako zewnetrzny odtwarzacz blu-ray aby mozna bylo swobodnie czytac plytki blu-ray ( zakres cenowy to max 600-700pln ).

Wg mnie zastanawiam sie nad modelami Sony ( BDP-S370 lub BDP-S470 ). Ten drugi podobno bedzie odtwarzac filmy 3D ( po aktualizacji softu ).

Innych ( duzych ) roznic ktore by go wyroznialy nie zauwazylem a technologia 3D nie wiem czy pojdzie na LEDowym FullHD.

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Piotrek

ps: wszystko mam spiete w jedna calosc : ampli. HK AVK 145 , PopcornHour A-200 oraz TV Toshiba 46 FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze myślisz

weż 470 i już choć mi osobiście nie odpowiada taki minimalistyczny design

rzecz gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze myślisz

weż 470 i już choć mi osobiście nie odpowiada taki minimalistyczny design

rzecz gustu

Witam ponownie,

A moze dolozyc pare stowek i kupic odrazu PS3 ktory ma wspierac takze odtwarzanie filmow 3D na jesieni.

Narazie rozwazam kazde za i przeciw dla kazdej z opcji. Czytam ze duzo osob do odtwarzania filmow korzysta z PS3, jednak nigdy nie mialem stycznosci z ta konsola jako z odtwarzaczem dla filmow BluRay.

Pozdrawiam

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ?

slimka ma juz wysoką kulturę pracy a do tego centrum domowej rozrywki jak sie patrzy

Jako odtwarzacz bluray - cały czas numer jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...