Jump to content
Sign in to follow this  
aperik

camcorder hd

Recommended Posts

Cześć, od jakiegoś czasu szukam amatorskiej kamerki hd w cenie do 2000~2500 i nie mogę się zdecydować.Bardzo dużo modeli, aż od szukania zaczyna boleć głowa.Proste pytanie: najlepsza w tej cenie kamera nagrywająca w HD.Konkrety: jakość obrazu i funkcjonalność.

Pozdr.

nie ma prostej odpowiedzi

sony

panasonic

canon

za ta kwote bym zerknal Sony350 a jak wiecej Panasonic sd700

@UP

Ale chodzi mi o camcorder,a nie o lustrzanke.Panasonic ciekawy, ale za drogi.Czekam na kolejne propozycje w przedziale cenowym 2000-2500, proszę o konkretne modele.

Dziękuje wam za konkretne podejście.Camcorderinfo.com< byłem, ale nie mogę dokładnie się doczytać, gdyż angielski znam średnio.

@Seba

Nie wiem co to za porównanie.Pytanie kierowałem do osób, które się znają, a nie do tych, którzy wciskają wszędzie swoje posty...

co sądzicie o Panasonic HDC-HS60 ?

Edited by aperik

po pierwsze pytanie nalezy dawac precyzyjnie, po nastepne myslisz ze wszyscy sie na wszystkim znaja, kamer jest pelno, nikt w domu nie ma 5 zeby Ci opisac

staraj sie sam szukac, napisalem Ci co znam innych nie znam.

milego szukania

zalozyles tylko po to konto by byc z nami na chwile i uciec.

Hmm.. sprecyzowałem na początku, że chodzi mi o jakość i o funkcjonalność.Nic dziwnego, że po takim podejściu nowi użytkownicy uciekają z forum...

P.S Kamerka wybrana, nie musicie się już wysilać.

Edited by aperik

jeszcze raz patrz mój post - w tym serwisie jest wszystko

Znajdz kogos kto zna anglika i poswieci ci 10 minut

Dzisiaj to żaden problem

W sumie muszę Ci mobor podziękować.Wybrałem kamerkę z rankinku camcorderów (12 miejsce- Panasonic HDC-HS60) kupiłem ją na allegro ,gdyż w sklepach nie mogłem dostać mini hdmi i torby razem.

i o to mi chodziło

tam masz własnie ranking wielu modeli wraz z cenami wiec wszystko pod nosem a dodatkowo mozesz daną kamerę poznać w teście

Nie ma lepszego serwisu !

i troche zaklamanego jak pewnie sam wiesz, nie robia uczciwie testow, widac tez ze lubia bardzo panasonic

Ok kamerka już dotarła.Pierwsze zasadnicze pytanie: jak odtworzyć nagrany film w jakości Full Hd na telewizorze Full hd 40 cali.Gdy podłączam normalnie przez kabel hdmi kamerkę do tv i mam zrzut screenu na tv, to jakość odtwarzanych filmów jest kiepska.

Z góry dzięki za pomoc.

P.S Posiadam również odtwarzacz blu-ray (ps3)

Edited by aperik

i troche zaklamanego jak pewnie sam wiesz, nie robia uczciwie testow, widac tez ze lubia bardzo panasonic

nie lubią ?

Ja takze mam nienajlepsze zdanie o tej marce odkad zaczeli produkować szmelc zamiast sprzetu

Kiedys to była marka. Ich kamery DX100 czy 110 przeszły do legendy...A dzisiaj ? 1/5" matryce, platstik made in china....

w zyciu bym nie kupił panasia !

Ok kamerka już dotarła.Pierwsze zasadnicze pytanie: jak odtworzyć nagrany film w jakości Full Hd na telewizorze Full hd 40 cali.Gdy podłączam normalnie przez kabel hdmi kamerkę do tv i mam zrzut screenu na tv, to jakość odtwarzanych filmów jest kiepska.

Z góry dzięki za pomoc.

P.S Posiadam również odtwarzacz blu-ray (ps3)

aperik

czy naprawde ciezko przeczytac instrukcje

podpinasz hdmi, ustawiasz kamere na hdmi, wl kamere na odtwarzaniu filmow i wsio

@UP

Instrukcja o dziwo, jest bardzo uboga.W kamerce jest ustawione, że wyjściowy komponent 1080i i rodz. hdmi też na 1080i.Dalej nie mogę uzyskąć obrazu full hd po podłączeniu kamerki przez hdmi do TV.