Skocz do zawartości
fantomasz69

Polsat HD czy naziemna telewizja cyfrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Niedawno zakupiłem nowy telewizor (Sharp LE700) i myślę o wymianie dekodera na hd a co za tym idzie również chciałbym pakiet programów hd Cyfrowego Polsatu(od kilku lat jestem abonentem tej platformy) a to z kolei wiąże się z podpisaniem nowej umowy. Z ostatnich wiadomości wynika że naziemna telewizja cyfrowa ma do końca września objąć swoim zasięgiem 80% powierzchni kraju i ma posiadać w swojej ofercie kanały hd w związku z tym proszę o radę czy warto wymienić dekoder,podpisać nową umowę z pakietem Cyfrowy Polsat HD? czy lepiej poczekać na nowy Multipleks naziemnej telewizji cyfrowej? Z jakiego źródła będzie lepsza jakość obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum.

Niestety zbyt optymistycznie łączysz kilka wątków.

1) Nie wiem jak z tymi 80% - w to nie wierzę.

2) mowa tylko o multipleksie pierwszym w którym HD póki co nie uświadczysz.

3) Mają powstawać kolejne multipleksy ale nikt nie wie kiedy i z jaką zawartością i tym bardziej kiedy osiągną jakikolwiek zasięg ;-)

Póki co wybierz pakiet satelitarny (czy Polsatu to osobna sprawa). Jeśli masz opcje na rok, to będzie to chyba odpowiednia forma. Po roku wiele się może zmienić w DVB-T (tudzież nie zmienić nic i wtedy pozostaniesz z platforma satelitarną).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja z umową na rok będzie chyba właściwą, poczekam jak rozwinie się naziemna cyfrówka a potem się zobaczy.Jeśli chodzi o wybór Polsatu to przede wszystkim z powodu kanałów sportowych których oferta najbardziej mi "leży", wiem że pozostałe platformy posiadają szerszą ofertę programów HD ale "coś za coś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...