Jump to content
Sign in to follow this  
pmcomp

Panasonic TX-P50VT20 - plasma 3D - nowy król

Recommended Posts

news-shadow.png

panasonictoplogo.jpgpanas3d.jpg
Na areadvd.de pojawił się previw najnowszej plazmy 3D ze stajni Panasonica, model TX-P50VT20.

Link tutaj: http://areadvd.de/hardware/2010/panasonic_vt20e.shtml


Miałem okazję oglądać dogłębnie ten produkt w maju na pokazie w Panasonic Polska w Łodzi, zrobił na mnie kolosalne wrażenie. A ostatnio dwa razy w Media Markcie i Saturnie w Berlinie. Pooglądałem sobie w 3D tenisowy turniej Rolanda Garossa z Paryża. Cena w Polsce to 9.999,- zł, w Niemczech 2.499,- EUR, z dwoma parami okularów.

Poniżej podsumowanie z areadvd.de i moje spostrzeżenia:

- Panasonic dostarcza na rynek fantastyczny produkt, który wynosi jakość obrazu na niespotykany dotąd poziom. Ja zgodzę się z tym twierdzeniem w 100%-ach. I to w aspekcie obrazu 2D. Moim zdaniem posiadacze KURO mogą poczuć zaniepokojenie, że chyba już nie są posiadaczami debeściaka.
- najlepsza plazma w aspekcie 2D na rynku jaka kiedykolwiek Panasonic wyprodukował (stabilność obrazu, dynamika kontrastu, poziom czerni i plastyczność - to dosłowne tłumaczenia)
- powala na kolana na materiale 3D fullHD. To prawda, w Niemczech widziałem dużo demo niedostępnych w Polsce. Niestety przy sygnale z satelity nie było już tak różowo.
- znakomita konwersja SD na HD
- multimedialność

I jeszcze ode mnie: okulary niestety na bateryjki a nie aku ładowane z USB.Temat o tym TV tutaj: http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=19668 Edited by Gmeru

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...