Skocz do zawartości
kajt

Multimedia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie obecnie oglądam filmy w telewizji analogowej i chcę przejęść na telewizję cyfrową. Dostawcą usługi jest Multimedia Polska, czy po przejściu będzie lepszy obran na telewizorze LCD ?

z góry dzięki za info

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jest jak napisałeś....niestety. Tak ogólnie jakość co niektórych kanałów w cyfrowej TV od MM jest trochę lepsza od analogu ale generalnie szału nie ma! Po drugie tam gdzie MM jest monopolistą na rynku to ceny mają wysokie....

Edytowane przez marciniozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pochodzę z Gdyni i koszt podłączenia cyfrowego MM to 19.99 a abonament to koszt 20,00

całość z internetem, tel analogową i cyfrową to koszt ok. 80,00

ale najbardziej zależy mi na zmianie analogu na cyfowy sygnał , po to aby mieć lepszą jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ten pakiet cyfrowy to Basic lub Komfort. Dodatkowe pakiety w tym te najważniejsze - HD z pewnością dodatkowo płatne...Dla przykładu o ile pamiętam to koszt pakietu Canal plus z HD to poza promocją 45zł....

Tak jak napisałem wcześniej sygnał cyfrowy jest troszkę lepszy od analogu, ale w MM daleko mu do odpowiedniego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście chyba najciekawszym rozwiązaniem jest obecnie Telewizja na kartę HD. Co do MM to sam mam tylko analoga i to mi wystarcza, jeśli chodzi o HD i obsługę dekodera (mimo że taki sam jak w N), to tutaj miałem okazję trochę się tym pobawić i raczej nikomu nie polecam. Być może jest to odosobniony przypadek, ale tak się akurat złożyło, że gdy bawiłem się dekoderem u kumpla, który ma jedynie 1 kanał w HD w najtańszym pakiecie, to było fatalnie. Obraz ciągle się ciął, a poza tym w żaden sposób nie mogłem uzyskać dźwięku, jedyne co to słychać jakieś piszczenie. Ogólnie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, generalnie jakość TV cyfrowej w Multimedia nie zachwyca, ale nie jest aż tak źle. U mnie nic nie piszczy i kanały HD prezentują się bardzo dobrze ( jak na polskie standardy oczywiście!!!). Jeżeli ktoś nie ma innego wyboru ( tak jak ja) to korzysta z MM, jeżeli ktoś ma alternatywę to radzę z niej skorzystać....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni MM jakiś czas temu zmieniła system modulacji (czy coś w tym rodzaju) i jeśli mieszkasz na terenie gdzie dochodzi mocny i czysty sygnał będzie to jakoś chodziło, ale jeśli dochodzący sygnał będzie kiepskiej jakości będzie się cieło. Chesz coś więcej (np. pakiet HD, Sport) płacisz dodatkowo. Ogólnie nie polecam.

Alternatywą jest własna antena i olanie MM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to inaczej spytam, jakiego operatora wybrać,który oferuje dobry zygnał cyforwy no i oczywiście HD. Nie mam możliwości montażu satelity, gdyż wspólnota mieszkaniowa nie wyraża zgody na montaż anten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam....

Ale do tematu - a jaki masz wybór tzn. jacy operatorzy są dostępni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...