Skocz do zawartości
ufo

Prośba

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z Warszawy (BEMOWO) czy ktoś z Państwa mieszka w Warszawie lub okolicy i posiada Xtremera czy mógłbym ewentualnie podjechać i sprawdzić czy mój pilot działa ? (model nie ma znaczenia, gdyż piloty są takie same). Muszę to sprawdzić przed wysłaniem do serwis. Pilne!!!!!

Mój skype janusz8488, tel 886 176 012 Proszę o kontakt. Janusz s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pilot wogóle działa (czy świeci dioda IR) możesz sprawdzić sam kierując go na obiektyw dowolnego aparatu czy kamery cyfrowej (taka wbudowana w telefon bedzie ok). Obserwcja poprzez wyświetlacz pozwoli Ci stwierdzić czy pilot wysyła sygnały sterujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy pilot wogóle działa (czy świeci dioda IR) możesz sprawdzić sam kierując go na obiektyw dowolnego aparatu czy kamery cyfrowej (taka wbudowana w telefon bedzie ok). Obserwcja poprzez wyświetlacz pozwoli Ci stwierdzić czy pilot wysyła sygnały sterujące.

Dziękuję sprawdziłem na moje oko chyba to wina pilota świeci minimalnie w porównianiu z innymi pilotami w skali od 1 - 10, 2 nawet 1 słabiutkie światełko. Czy mógłbyś sprawdić jak świeci u Ciebie może to norama taki słaby sygnał w tych pilotach ? Janusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam pilota do eXtreamera. Moje piloty IR świeca z różnym natężeniem, ale żadnego nie określiłbym mianem "słabiutko". Tak więc nie potrafię Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję sprawdziłem na moje oko chyba to wina pilota świeci minimalnie w porównianiu z innymi pilotami w skali od 1 - 10, 2 nawet 1 słabiutkie światełko. Czy mógłbyś sprawdić jak świeci u Ciebie może to norama taki słaby sygnał w tych pilotach ? Janusz.

Baterie ???

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany

przyczyną był uszkodzony pilot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...