Skocz do zawartości
Wolkis

Samsung BD-C5500

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam dysku zewnętrznego Seagate 1TB (NTFS) z zasilaniem zewnętrznym zakupiony w Biedronce i śmiga bez żadnych problemów.

Ponawiam pytanie z mojego poprzedniego postu, może ktoś ma rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co są te widgety? Ja osobiscie tego w ogole nie uzywam, jak chce cos sprawdzic na necie to przeciez od tego jest komputer, gdzie o wiele wygodniej można sobie sprawdzić np pogode bo jak sie domyślam to o takiego typu bajery tu chodzi.

smigol60, a u Ciebie za każdym razem wykrywa dysk bez żadnych problemów? Oglądasz mkv'y w 1080? Zdarzylo Ci się kiedyś przycinanie obrazu lub dźwięku? U mnie wydaje mi się, że problem leży w dysku. Coś jest z nim nie tak i go chyba wymienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak podłączasz ten dysk z przodu czy z tyłu?

Ja miałem taki objaw gdy podłączałem z przody, od kiedy zastosowałem przedłużacz i wpinam do tylnego USB nie mam żadnych problemów.

Pozdro

Wolkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolkis, dzięki wielkie za odpowiedź, a jednocześnie dobrą podpowiedź! Właśnie wpinałem do przedniego gniazda zawsze. Teraz na stałe przepiąłem do tego tylnego. Zobaczymy czy pomoże - czy za każdym razem będzie wykrywało. Jeśli na 10 włączeń odtwarzacza za każdym razem wykryje dysk to dam znać tu na forum co by to było dla innych, czy to pomogło czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam podłączony z przodu i wszystko chodzi bez zarzutu. Prawdę mówiąc nawet nie przyszło mi do głowy żeby podłączyć z tyłu, myślałem że to z tyłu jest tylko do WI-FI.

Co do widgetów to też mają swoje zalety. Można na przykład usiąść w wygodnym fotelu i pooglądać swoje zdjęcia z PIKASSA na dużym ekranie

Edytowane przez smigol60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy odtwarzacz radzi sobie z plikami iso zrzuconych filmow z blu-raya na zewnetrzny dysk wpiety po USB czy trzeba je jednak wypalic na plytki i z niej odtwarzac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak podłaczyłem kabel z neta do odtwarzacza, weszłem w ustawienia sieci wpisałem adres ip maske brame i dns potem weszłem w TEST SIECI i tak adres mac OK adres ip OK ping bramy OK a TEST USŁUGI INTERNETOWEJ (lipa) wyskakuje mi taki komunikat Port HTTP jest wyłaczony sprawdz czy port HTTP nie został zablokowany np przez wewnetrzny program zapory

Prosze o pomoc co zrobic zeby smigal net bo chciałem se aktualizacje zrobic itd bede bardzo wdzieczny za pomoc i jeszcze jedno pytanko

mam pytanie w sprawie dysku zewnetrznego bo chce se zapodac czy jak kupie dysk i podłacze go do odtwarzacza to bedzie smigał chce kupic taki dysk co jest zasilany przez usb (bez zasilacza) i drugie pytanie mam film w formacie

rbs-ctb.2011.dual.1080p.bdrip.xbus

typ;Matroska Video

4,62GB

i odtwarzacz go nie widzi pokazuje nie obsługiwany format

chyba sie zawiodłem na sprzecie bo czytałem opinie i tak był zachwalany a jak narazie to same porazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam podobną sytuację. Mój problem polega na tym, że po włączeniu np. INTERNET@TV na BD i powiedzmy radia z Tuba FM którego chciał bym posłuchać na amplitunerze bez konieczności włączonego telewizora, to po wyłączeniu telewizora, BD przechodzi mi do menu głównego i wyłącza się radio oraz INTERNET@TV. Dodam, że Anynet w TV oraz BD jest wyłączone. Podobnie się dzieje jak słucham muzyki z pendrive czy z płyty CD, po wyłaczeniu TV muzyka na chwilę się wyłącza i włącza się ponownie. Software ostatnio aktualizowałem i nic to nie zmieniło. Miał ktoś taki problem?

pomaga tylko podłaczenie odtwarzacza do TV na czas słuchania muzy przez wejście CINCH i odłaczenie HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem tego modelu, ale mam pytanie... Czy odtwarza on płyty dwuwarstwowe DVD-R/+R DL 8GB

Odtwarza bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co są te widgety? Ja osobiscie tego w ogole nie uzywam, jak chce cos sprawdzic na necie to przeciez od tego jest komputer, gdzie o wiele wygodniej można sobie sprawdzić np pogode bo jak sie domyślam to o takiego typu bajery tu chodzi.

smigol60, a u Ciebie za każdym razem wykrywa dysk bez żadnych problemów? Oglądasz mkv'y w 1080? Zdarzylo Ci się kiedyś przycinanie obrazu lub dźwięku? U mnie wydaje mi się, że problem leży w dysku. Coś jest z nim nie tak i go chyba wymienię.

Widget "Tuba FM" tez można uruchomic z komputera, ale po co zajmowac kompa i ta cała platanine kabli jesli chcę tylko sluchac mojej ulubionej muzyki a w tym czasie zając się pracą lub surfowaniem po sieci przy pomocy laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy odtwarzacz radzi sobie z plikami iso zrzuconych filmow z blu-raya na zewnetrzny dysk wpiety po USB czy trzeba je jednak wypalic na plytki i z niej odtwarzac?

niestety "iso" nie uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali widget "TVN player". Znajduje się w nim duży interesujących pozycji z repertuaru TVN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali widget "TVN player". Znajduje się w nim duży interesujących pozycji z repertuaru TVN.

Działa jeszcze u kogoś ten TVN Player ? U mnie po ostatnim upgrade'dzie przestał w ogóle łączyc się z Samsung Apps i nie odtwarza TVN Player'a.

Czy ktoś też ma takie objawy ???

Przy Samsung Apps jest napisane, że wystapiły zakłócenie i żeby spróbowac poźniej a TVN "Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie"

IPLA i TVP działają bez problemów.

Edytowane przez mario__s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za mnóstwo opowiedzi. Nikt nawet nie napisał czy u niego to w ogóle działa. W każdym razie znalazłem rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...