Skocz do zawartości
Marek Miklewicz

Jaki TV LCD do 2 - 3 tys. zl. polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zakupić TV LCD o wielkości 32'' w cenie 2 - 3 tys zł. i koniecznie Full-HD z jakąś lepszą matrycą. Jaką firmę byście polecali myślałem o Sharp, Sony i Toshiba, a może coś innego. Wolałbym tylko nie samsunga bo sie zraziłem z pewnych względów no ale jeśli będą jakieś sensowne powody za samsungiem to się nie upieram.

Do TV podpięty będzie

- dekoder z C+ po HDMI

- konsola PS2 przez SCART

- komputer stacjonarny najlepiej po HDMI - karta graficzna w komputerze ma wyjście HDMI

- sporadycznie laptop też po HDMI

- w przyszłości zapewne DVB-T - teraz być może antena siatkowa no ale to nie priorytet

Aha TV chciałbym zawiesić na ścianie

P.S większy TV niż 32'' nie wchodzi w grę ze względu na stosunkowo mały pokój, w którym będzie stał. Aha no i preferuję konstrukcje oparte o podświetlenie LED no ale również się nie upieram... O plazmie to nawet nie myślę bo chyba w tej cenie i wielkości raczej nic nie znajdę prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marek Miklewicz

Ja mam na co dzień TV 32 cale w niezbyt dużym pokoju. Ostatnio dostałem jednak do testów (w ramach bloga, który prowadzę) LCD-TV 40' i przez tydzień ten telewizor zastępował mój własny. Wiesz, pomimo tych dodatkowych 8 cali nie odczułem jakiegoś drastycznego przyrostu powierzchni:) Dlatego też może i w Twoim przypadku 40' da radę? Przeczytaj sobie moją recenzję: http://dailytech.pl/8692/laboratorium-dail...unai-lh8-m40bb/

Polecam Ci 40' bo uważam, że Full HD poniżej 40 cali to pomyłka. Możesz kupić 32 cale Full HD, ale nie zobaczysz tej rozdzielczości. No chyba, że wystarczy Ci sama świadomość, że te piksele tam są?;) Naprawdę lepiej jest kupić 32' 720p z lepszymi parametrami, albo kupić większy TV i cieszyć się Full HD:)

Ten do którego link Ci podałem ma ten plus, że ma bardzo dobry ekran i relatywnie niską cenę (około 2k zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy przy tym czasie reakcji matrycy nie występuje oby dyskomfort w postaci "smużenia"?

W tym rozmiarze to spokojnie Sony EX 5XX

Pozdrawiam

Edytowane przez antygłup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antygłup

Jeśli pytasz o Funaia to nie, smużenie jeśli już nawet jest to minimalne, chociaż ja go nie widziałem. Podejrzewam, że gdyby zebrać 5 użytkowników tego forum, każdy napisałby o wspomnianym TV coś innego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...